Секта проводить масові сеанси екзорцизму в центрі Києва (відео)

Володимир Мунтян виганяє бісів / Фото: ТСН

У 2013 році прямо в центрі Києва, в Республіканському Палаці Спорту, відбуваються масові сеанси екзорцизму.

як повідомляє ТСН.Тиждень , Десятитисячний арену на цілий місяць орендувала харизматична церква "Відродження" та проводить там різноманітні обряди - вже кілька тижнів зі сцени столичного Палацу Спорту пастор Володимир Мунтян запевняє, що зцілення від раку і ДЦП, зняття родового прокляття - все це можливо.

"Сьогодні в Службі безпеки України є три експертних висновків від різних трьох інститутів, психологічних експертиз, де чітко вказано і відзначено, що секта Володимира Мунтяна явно створена з метою маніпулювання свідомістю громадян, підміняючи поняття, стираючи і видаючи бажане за дійсне. Фактично заволодівають коштами, маніпулюючи людьми. тобто, це така ж секта, як і у Сандея Аделаджі ", - повідомив адвокат Іван Боднарук, який захищає потерпілих в афері Кінгз Кепітал церкви Сандея Аделаджі" Посольство Боже ".

Так, квиток на 30 днів на свято зцілення коштує 800 грн, але Палац спорту викуплений на місяць, вартість чого складає кілька мільйонів гривень.

"Секта Володимира Мунтяна має дохід близько декількох мільйонів гривень в місяць. Причому вони не обкладаються податками. Де-юре вони вважаються релігійною організацією, де-факто - це сектантство, оподаткування поборами", - пояснив Боднарук.

По темі: У справі про фінансову піраміду Аделаджі будут судити 13 осіб

І дійсно, крім покупки квитка, люди жертвують гроші. Для цього є спеціальні відра. Це називається партнерством. Кожен день людини спонукають жертвувати церкви, точніше Богу, як це називає сам Мунтян - за вигнання бісів, за зцілення, за зняття прокляття.

Спостерігаючи за криками і сеансами одночасної вигнання бісів з десятків людей, можна легко піддатися спокусі і повірити "пастору", кажуть експерти.

"Це робиться на показ. Те, що вони роблять. Де гарантія того, що ті, хто смикається і падає, не є статистом, який заражає. Психічне зараження - є таке поняття. Я знаю багато випадків, коли спеціально домовляються ... Зараження відбувається, коли кілька падають. Але це робиться за змовою. І завжди є відсоток людей істеричного складу, які дуже сильно наслідують ", - пояснив експерт з нетрадиційних релігій Володимир Пєтухов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter