Поїзд Париж - Берлін і Берлін - Париж (Paris - Berlin train), купити жд квитки на поїзд з Парижа в Берлін і з Берліна в Париж

В   офісі «Сервіс 007»   Ви завжди можете придбати квитки по популярним європейським залізничним маршрутами В офісі «Сервіс 007» Ви завжди можете придбати квитки по популярним європейським залізничним маршрутами. Ми допоможемо Вам організувати подорож прямо в Санкт-Петербурзі без обмежень і мовних бар'єрів. Вся інформація по за телефонами 007 або (812) 331-92-91, Ви також можете скористатися нашою формою зворотного зв'язку .

З Парижа в Берлін на поїзді можна дістатися ранковими і денними поїздами з однією зручною пересадкою у Франкфурті, Мангеймі або Кельні. Потяги по цих напрямках відправляються з Північного (Paris Nord) і Східного (Paris EST) вокзалів Парижа. З французької сторони в маршруті задіяні поїзда SNCF або THALYS, по німецькій землі поїзди ходять експреси "Дойчебана". Загальний час в дорозі складе близько 8 годин, на пересадку відводиться оптимальний час, що не перевищує 20 хвилин.

З Берліна на Захід відправляються кращі поїзда німецьких залізниць - ICE, міжміські експреси З Берліна на Захід відправляються кращі поїзда німецьких залізниць - ICE, "міжміські експреси". Це найшвидші поїзди в розпорядженні компанії "Дойчебан", вони досягають в дорозі 321 км / год, тому Вам буде потрібно більше часу, щоб зібратися в дорогу, ніж на саму подорож. Ці поїзди з'єднують всі основні міста Німеччини: Франкфурт, Гамбург, Штутгарт, Мюнхен, Кельн і Берлін, до чого прибувають вони в центр позначених міст. Це дозволить Вам просто зійти з поїзда і опинитися поблизу с більшістю готелів і головними пам'ятками.

Дізнатися розклад поїзда з Парижа до Берліна Ви можете.