MATARI.UA ™ - Офіційний дистриб'ютор японської електротехніки

  1. Генератори
  2. мотопомпи
  3. Компресори
  4. Переваги співпраці з компанією Matari

Розвиток різних комунікацій завжди стимулювалося бажанням людини зробити своє життя більш комфортним, а виробництво - ефективним Розвиток різних комунікацій завжди стимулювалося бажанням людини зробити своє життя більш комфортним, а виробництво - ефективним. Однак, в нашій країні, існують об'єкти, до яких ще не дісталися блага цивілізації, у вигляді централізованого водо- і електропостачання. Для їх забезпечення, завжди можна купити генератор і мотопомпу. Крім цього, в домашньому господарстві і на виробничих підприємствах, може бути затребуваний і компресор, наділений автономним приводом, у вигляді двигуна внутрішнього згоряння.

Купити генератор електрики, мотопомпу та компресор в Україні, на найвигідніших умовах, завжди допоможе інтернет магазин Matari. Ми пропонуємо надійні та ефективні автономні електростанції, мотопомпи для води і компресорні станції, що відповідають найсучаснішим стандартам якості і безпеки. Вся представлена ​​техніка відрізняється найнижчою витратою палива, що використовується в своєму класі.

Генератори

В онлайн магазині Matari можна придбати стаціонарний дизель генератор і бензиновий генератор, трифазний генератор або генератор змінного струму. У нас завжди є можливість знайти генератори потрібної потужності, в тому числі, легкі і мобільні генератори , Для короткочасної експлуатації, або потужні дизельні генератори, здатні забезпечувати об'єкт електроенергією цілодобово.

Широко представлені і інверторні генератори , Що видають стабільну напругу, для безпроблемної роботи електронних пристроїв.

мотопомпи

Для домогосподарств і промислових об'єктів, підрозділів МНС та комунальних служб в нашому магазині завжди знайдуться відповідні за експлуатаційними характеристиками мотопомпи для чистої і брудної води, агресивних рідин та хімічних речовин, а також морської води.

Для прокачування великих обсягів води, з великою швидкістю, можна купити мотопомпу високого тиску для чистої води. Її, в основному, використовують для гасіння пожеж і зрошення полів. Для забезпечення побутових потреб в заміському будинку і поливу присадибної ділянки, можна придбати менш потужну установку.

Все обладнання, включаючи мотопомпи високого тиску, представлено у нас в найширшому діапазоні потужностей, що дає можливість завжди знайти потрібний агрегат для вирішення конкретного завдання.

Компресори

В даний час чималою популярністю, особливо у виробничих галузях і різних ремонтних майстерень, користуються пневматичні інструменти та обладнання. Це можна пояснити їх легкістю, простотою експлуатації і високою продуктивністю. Для забезпечення їх ефективної роботи, в онлайн магазині Matari завжди є можливість купити компресори потрібної продуктивності.

У нас можна підібрати:

  • Компресор прямого приводу, який відмінно підійде для нетривалої роботи в побутових умовах.
  • Компресор ремінного приводу, що відрізняється більшою продуктивністю і здатністю функціонувати без перерви протягом тривалого часу. Він більше підійде для професійного використання.

Переваги співпраці з компанією Matari

Пропонована нами вартість мотопомпи, компресора або генератора завжди відрізняється об'єктивністю і доступністю. При цьому, ми забезпечуємо дворічну гарантію на придбану у нас техніку.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування передбачає не тільки послуги з техобслуговування і ремонту устаткування, а й поставку оригінальних запчастин до нього.

Всю представлену нами техніку можна придбати в розстрочку. У разі, якщо у вас немає необхідності в постійній експлуатації будь-якого обладнання, завжди є можливість взяти у нас необхідні агрегати в оренду, на досить вигідних умовах.