Види жіночої нижньої білизни. Як вибрати бюстгальтер і труси. Як підібрати розмір бюстгальтера і трусів

  1. Історія нижньої жіночої білизни
  2. Види жіночої нижньої білизни. види бюстгальтерів
  3. Види жіночої нижньої білизни. види трусиків
  4. Як підібрати розмір бюстгальтера і трусів. Таблиця розмірів бюстгальтерів і трусів

Привіт, сьогодні я хочу поговорити з вами про жіночій спідній білизні. Поговоримо про його фасонах і моделях, як завжди, зробимо невеликий екскурс в історію, ну і, звичайно, про те, як правильно визначити розмір білизни. Думаю, щоб відчувати себе королевою в будь-якій ситуації, кожна жінка повинна мати, хоча б кілька комплектів шикарного нижньої білизни. Припущення, що «це під одягом, і не важливо яке воно», абсолютно помилково. Ми жінки - мисливці за своєю природою, і саме тому, завжди повинні бути у всеозброєнні. Недарма, серед чоловіків існує думка, щоб дізнатися, чого в даний момент хоче жінка, потрібно подивитися на її нижню білизну. Ви скажете - вульгарність, можливо. Але, я дуже сумніваюся, що, збираючись, на важливе для вас побачення, ви «чисто випадково» надягнете червоні мереживні трусики стрінги, при цьому - ніякі непристойні думки вас абсолютно не відвідували ... Ну, ось кудись ми від теми відхилилися ...

Історія нижньої жіночої білизни

Мабуть почнемо з історії. Довгий час невід'ємною частиною будь-якого жіночого гардеробу був корсет. Ця деталь жіночої білизни царювала протягом кількох століть. Перші згадування про подібну частини нижньої білизни дотується ще другим тисячоліттям до нашої ери, про це свідчать численні фрески і статуї, які виявлені під час розкопок на території Мікена і Криту. Так, гречанки під тунікою носили широкі стрічки «le sester», які використовувалися для підтримки грудей, шкіряні ремені, якими вони стягували живіт. У римлянок в подібному пристосуванні з'являється шнурівка. Цікавий факт, за часів готики, корсетом користувалася не тільки прекрасна половина людства, а й чоловіки. Хоча, на відміну від жіночого, корсет у чоловіків призначався для захисту тіла, його виготовляли зі шкіри або металу, в такій якості, корсет супроводжував сильну половину аж до 16 століття.

У Бургундії, приблизно в 14 столітті, з'явився корсет, який підкреслював форму грудей, і став по суті окремою частиною гардеробу жінок. Той корсет, який ми найчастіше бачимо, коли відвідуємо музеї чи дивимося кіно про середньовіччя, з'явився в 16 столітті в Італії, він доповнений частою стежкою, дерев'яними брусками і металевими пластинами.

В середині 17 століття, коли на зміну стилю епохи «бароко», приходить новий «Рококо», повертається мода на високо підняту відкриту груди і вузьку талію. Відома, в цю епоху Катерина Медічі, вводить суворий стандарт, при якому талія дам вищого кола, при дворі, повинна бути трохи більше 33сантіметров. Це період розквіту «корсетного білизни», корсети шиють з сатину або шовку, прикрашають стрічками, мереживами і вишивкою, а залізні вставки, які використовувалися раніше, замінюють китовим вусом.

У 18 столітті корсети носять постійно і повсюдно. Для того, щоб досягти бездоганної постави, корсети починають носити дами досить юного віку. Під час французької революції з'являється новий стиль «ампір», що віддалено нагадує античність, корсет, повинен був канути в літа, але лише злегка видозмінився, і зайняв своє колишнє місце, і супроводжував жінок ще цілих два століття. У 1820 році виникає ціла індустрія виробництва корсетів, починається їх пошиття в «промислових» масштабах ». Кінець епохи корсета в 19 столітті, настав з початком епохи Кутюр'є Поля Пуаре, запропоновані ним моделі мали вільний крій, потреба в корсеті відпадає сама собою. А в 1903 році лікар-гігієніст Гош Саро, запропонувала свій варіант «держателя грудей», по суті це був просто поділений навпіл корсет, верхня частина якого використовувалася як ліф, а нижня в якості поясу для панчіх. Ну і нарешті, завдяки американці Мері Фелпс Джекобс, яка винайшла "безспинний ліфчик", і навіть отримала патент на цей винахід, в 1915 році, ми маємо сьогодні таку частину нижньої білизни, як бюстгальтер.

Таким чином, ми з вами впритул підійшли до сучасного нижньої білизни, давайте визначимося з фасонами і моделями, нині існуючого пишноти і різноманітності. Щоб, ви були у відділі жіночої білизни «як риба у воді», визначимося зі словником термінів білизняний індустрії.

Види жіночої нижньої білизни. види бюстгальтерів

Почнемо з бюстгальтера, це предмет жіночого гардеробу, який необхідний для підтримки та надання спокусливих форм ваших грудях. Види бюстгальтерів:
- Бюстгальтер на «кісточках» - в нижній частині чашки, вставлені металеві дуги-каркаси, які фіксують і підтримують груди. Дуга захована в «спеціальний тунель», тому не доставляє дискомфорту при носінні.
- Бюстгальтер з м'якою чашкою - це полегшений ліф, при створенні якого використані мереживні полотна, з бавовни або мікрофібри.
- Бюстгальтер - ліф з формованою чашкою - при виготовленні чашки використовують метод терморегуляції, надаючи їй форму грудей необхідного розміру, при цьому чашечка може бути жорсткою або м'якою.
- Бюстгальтери коригувальні ( «push-up») - використані спеціальні вкладиші з клеєного матеріалу або гелієвого наповнювача, призначені коригування форми грудей і для її збільшення. Такі бюстгальтери рекомендують жінкам володіє не надто «вагомими» достоїнствами.
- «Балконет» - конструкція подібного бюстгальтера призначена для жінок з грудьми починається з розміру С. Особливу популярність мають моделі без бретелей.
- Бюстгальтер для мам - з відстібається верхній деталлю чашечки, що особливо зручно при годуванні, виготовляється з бавовняної тканини.
- Бюстгальтер із знімними бретелями - використовується силіконова тасьма на чашках для забезпечення щільного прилягання бюстгальтера до грудей.
- Топ - бюстгальтер - по суті, гібрид майки і бюстгальтера.

Види жіночої нижньої білизни. види трусиків

- Сліпи - традиційні трусики до талії, що закривають сідниці. Найзручніші, на думку багатьох. Бувають з заниженою і з високою лінією талії, із середнім і високим вирізом.
- Шорти - також бувають з високою або заниженою лінією талії, особливо популярні - шортики-стринги.
- Стринги - модель з повністю відкритими сідницями. У V-них стрінгах, задня частина з'єднана з передньою тасьомочкою, задня частина має форму трикутника, T- подібні стринги, мають тільки передню деталь, яка виконана з тканини, а задня частина має форму літери Т, виконується з тасьми.
- Танга - труси з високим вирізом, мають бічну деталь з тасьми.

Як підібрати розмір бюстгальтера і трусів. Таблиця розмірів бюстгальтерів і трусів

Ну ось, з видами і ФасонЧики визначилися, тепер підберемо потрібний розмір. Як не сумно, це усвідомлювати, але факт є факт, згідно зі статистикою близько 70% жінок не знають як правильно визначити свій розмір при підборі нижньої білизни. Запорука вдалої покупки - це точне визначення свого розмір. Щоб не помилитися, з вибором розміру в магазині, візьміть сантиметрову стрічку, зараз будемо визначати ваш розмір, згідно табличці нижче. Спочатку бюстгальтер. Виміряйте сантиметровою стрічкою обхват під грудьми і по верхній її точці. Різниця між цими двома показниками - є розмір чашечки. Загляньте в таблицю розмірів.

Таблиця розмірів бюстгальтерів

розмір обхват під грудьми, см розмір чашки ABCDE 70 68-72 +10 см +15 см +17,5 см +20 см +22,5 см 75 73-77 +10 см +15 см +17,5 см +20 см +22,5 см 80 78-82 +10 см +15 см +17,5 см +20 см +22,5 см 85 83-87 +10 см +15 см +17,5 см +20 см +22,5 см 90 88-92 +10 см +15 см +17,5 см +20 см +22,5 см 95 93-97 +10 см +15 см +17,5 см +20 см +22,5 см

Визначити розмір трусиків простіше, потрібно виміряти себе за найвищими точкам сідниць і стегон. І визначити свій розмір по таблиці.

Таблиця розмірів трусів

Обхват стегон, см 90-94 95-98 99-102 103-106 Європейський розмір S M L XL Російський розмір 42-44 46-48 50 52

Вдалих вам, зручних і спокусливих покупок.

Автор: Таша Ташірева

джерело: жіночий онлайн журнал InFlora.ru


Повернутися до початку розділу Мода
Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я