Оптово-роздрібний інтернет-магазин білизни та одягу для всієї родини "югера"

Ми пропонуємо вам унікальну можливість придбання якісних і модних виробів за найпривабливішими цінами. На сайті розміщені тисячі моделей нижньої білизни і домашнього одягу відомих виробників Європи, Азії та США. Ознайомившись з новітніми колекціями, ви без проблем зможете придбати товар на будь-який смак і гаманець.

В асортименті нашої компанії:

  • спортивний одяг (спортивні костюми, гірськолижні костюми, одяг для активного відпочинку),
Постійно розширюється асортимент, відмінна якість виробів, доступна ціна, зручні форми оплати та доставки товару - лише деякі критерії, за якими покупці вибирають саме нашу компанію, купують товар і стають нашими постійними клієнтами.

Для оптових покупців створений спеціальний розділ, де, пройшовши реєстрацію, вони зможуть ознайомитися з оптовими цінами, наявністю товару на складі і зробити замовлення в режимі он-лайн.Для наших постійних оптових клієнтів ми створили спеціальні знижки і форми оплати товару.
Ми працюємо з усіма регіонами Російської Федерації, відкриваючи нові представництва і пункти видачі в містах Росії, постійно розширюючи свій бізнес.Ми боремося за кожного клієнта і підходимо індивідуально до кожного нашого покупця.
Спасибі за те, що Ви вибрали саме нас!

УВАГА

На сайті ведеться збір даних про користувачів (cookie, дані про IP-адресу і місцезнаходження) з метою функціонування сайту. Якщо Ви не хочете, щоб ці дані оброблялися, ви можете залишити сайт.

згоденМи пропонуємо вам унікальну можливість придбання якісних і модних виробів за найпривабливішими цінами