Магія чоловічої нижньої білизни

Це неправильне твердження, що чоловічому тілу художники і поети приділяли менше уваги, ніж жіночому. Так, був час, коли інтерес до чоловічій красі злегка спав, але завдяки сучасному мистецтву і модним дизайнерам, чоловіки знову в центрі підвищеної уваги. Особливо це помітно в різних рекламних кампаніях світових брендів одягу і в даний час чоловіки мають все те, що раніше призначалося винятково жінкам - наприклад, велика різноманітність нижньої білизни. Завдяки вигадка сучасних дизайнерів в цій області, кожен чоловік зможе відчути себе красивіше, сильніше і сексуальніше. Це неправильне твердження, що чоловічому тілу художники і поети приділяли менше уваги, ніж жіночому

Сучасні чоловіки не менше жінок піклуються про свій зовнішній вигляд і намагаються підкреслити свою підтягнуту фігуру і просто виглядати сексуально. Перше, що зможе їм в цьому допомогти - правильний вибір нижньої білизни. Якісне і добре пошите білизна не відчувається на тілі і надає чоловікам додатковий комфорт і впевненість у собі. Провідні світові бренди пропонують величезний вибір таких моделей для чоловіків. Одним з найбільш затребуваних є якісне і стильне чоловіче білизна брендів D & G і Calvin Klein.

Асортимент нижньої білизни для чоловіків D & G включає в себе кілька ліній.

  • D & G Pure містить класичні речі з бавовни спокійних кольорів.
  • D & G Sicily Rib - колекція білизни, речі якої ефектно підкреслюють фігуру.
  • D & G Day By Day - повсякденні моделі бавовняного нижньої білизни з додаванням еластану.
  • D & G Sport Crest - спортивні моделі для, які виробляються з екстра-міцного матеріалу із застосуванням інноваційних технологій.
  • D & G Luxury - білизна, яке відрізняють стильні і модні фасони.
  • D & G Daily Active - супертонке і легке білизна для ведення активного способу життя.

Ще один знаковий бренд нижньої білизни для чоловіків - Calvin Klein. Моделі цієї торгової марки, як правило, витримані в класичному стилі, але кожен раз інтерпретується дизайнером по-новому. У новій лінії безшовного чоловічої білизни сезону весна-літо 2013 представлені моделі, що забезпечують ідеальну посадку по фігурі. Тут присутні дуже сміливі колірні рішення: від вишневого і яскраво-червоного до ніжно-блакитного або кольору морської хвилі. Також в новій колекції бренду можна побачити моделі боксерів, брифів і транков в клітку і смужку, а також з оригінальними абстрактними принтами.

Як правило, кожен чоловік вибирає для себе певний вид чоловічих трусів. Найпопулярнішою різновидом є боксери і транки, які непомітні під одягом і мають зручний крій. Сліпи або бріфи по-іншому можна назвати "труси-плавки". Це дуже комфортний варіант на всі випадки життя. Стрінги і танга - вибір на любителя, їх зазвичай вибирають молоді хлопці і романтична натура, які люблять здивувати. Ну, і звичайно, ніхто не відміняв вільні труси-шорти, звані в народі "сімейними", які відрізняються особливою зручністю, так як по ширині вони значно більше обсягу ноги, і ніщо не буде сковувати ваших рухів. Пам'ятайте, що нижня білизна не тільки важлива складова гігієни, але і стильний предмет одягу.

Джерело: MensLife.com

Тепер, завдяки Aperio Lux , ЛГБТ-портал можна чітатьна iPhone і iPad

Тепер, завдяки   Aperio Lux   , ЛГБТ-портал можна чітатьна iPhone і iPad