Як відкрити магазин нижньої білизни з нуля

 1. Загальна інформація
 2. вибір товару
 3. Бізнес-проект магазину спідньої жіночої білизни
 4. Виробничий план. Вибір місця.
 5. Що необхідно обов'язково знати при складанні асортименту продукції
 6. На який дохід слід розраховувати
 7. Які документи знадобляться для відкриття магазину
 8. Як можна закуповувати продукцію
 9. Яким чином можна збільшити прибуток і купівельний попит

Власна справа є досить прибутковим заняттям. Однак будь-який новачок бізнесмен може зіткнутися з проблемою вибору потрібної сфери діяльності. Реалізація та виготовлення нижньої білизни вважається дуже вигідною справою. Дана продукція користується популярністю круглий рік. У нашій статті ми розповімо, про те як відкрити свій магазин з продажу нижньої білизни.

Загальна інформація

Перед тим, як говорити про те, як відкрити магазин нижньої білизни з нуля, ми розповімо для наших читачів цікаву інформацію. Відкрити власний магазин не дуже важко. Даний бізнес є вигідним варіантом для інвестування своїх коштів. Жіноча нижня білизна буде основною продаваної продукцією в вашому магазині. Ви можете реалізовувати також додаткові товари - чоловіче або дитячу білизну, або будь-яку супутню продукцію.

Основною перевагою реалізації даного товару буде той факт, що він зовні невеликих розмірів. Звідси випливає, що товар не буде займати у вас багато місця і вам не доведеться знімати в оренду величезну площу. Даний фактор значно знизить ваші витрати з оплати оренди за орендовану площу і виплату комунальних послуг. Виходячи з цього, буде відбуватися збільшення вашого доходу.

Виходячи з цього, буде відбуватися збільшення вашого доходу

вибір товару

Для того, щоб приступити до відкриття подібного магазину, необхідно закупити продукцію. Багатьом бізнесменам замислюються над тим, як відкрити свій магазин з продажу нижньої білизни не варто забувати про те, що ця продукція досить різноманітна не тільки за своїм великим асортиментом, але і за вартістю. Необхідно для себе визначити, яке нижню білизну буде реалізовуватися у вас в магазині. Може бути, товар буде недорогим, або він буде продаватися за середньою ринковою вартістю, а може бути, ви вирішите продавати елітну і дуже дорогу продукцію.

В першу чергу, потрібно врахувати те, що величезною популярністю і попитом користуватиметься той товар, ціна якого буде представлена ​​в середній ціновій категорії. Дана продукція буде добре і швидко продаватися, а це означає, що вона буде набагато швидше приносити вам дохід. Цей фактор і буде для вас основним в бізнесі.

Бізнес-проект магазину спідньої жіночої білизни

В даному розділі нашої статті ми розповімо вам, як потрібно правильно скласти бізнес-проект, який розрахований на створення магазину, орієнтованого на ту категорію покупців, які мають середній дохід.

Як визначитися з видом підприємства?

Реалізація продукції, яка здійснюється індивідуальним підприємцем, буде однією з найбільш вигідних форм діяльності по реалізації нижньої білизни. В даному випадку, найоптимальнішим варіантом буде використання ЕНВД при виборі типу оподаткування. А для торгового приміщення, найкраще вибрати орендовану площу.

Які послуги клієнтам будуть вами пропонуватися?

У ваш бізнес-проект з відкриття магазину спідньої жіночої білизни необхідно включити такий товар, як дитяче та чоловіча білизна. Крім усього іншого, можна збільшити свої товарні ряди різними аксесуарами. Наприклад, жіночими купальниками, або панчішно-шкарпеткові продукцією.

Виробничий план. Вибір місця.

Необхідно заздалегідь продумати всі варіанти відкриття свого магазину з продажу нижньої білизни. Для цього, вам буде потрібно підшукати невелику площу для свого магазину в добре прохідному місці. Даним місцем може бути торгово-розважальний комплекс з величезною прохідністю народу. Площа торгового залу може бути в районі 20-25 кв.м. Вам буде цього достатньо, для можливості зручно розмістити свою продукцію.

Слід також переконатися в тому, що в обраному торговому центрі немає інших таких же салонів по реалізації нижньої білизни. Але якщо ж такі магазини все ж є, то потрібно вибрати торгову площу далеко від них. Також можна вибрати приміщення і на який-небудь з вулиць. Так як для магазину з продажу нижньої білизни необхідна площа з невеликими розмірами, а окремо розташовані будинки мають у своєму розпорядженні величезною територією, виходячи з даних фактів, це питання буде вирішити досить важко. Для того, щоб ваша прибуток стала не тільки стабільною, але в майбутньому збільшувалася, слід задуматися над тим, щоб відкрити побільше аналогічних магазинів в різних районах вашого міста.

Для того, щоб ваша прибуток стала не тільки стабільною, але в майбутньому збільшувалася, слід задуматися над тим, щоб відкрити побільше аналогічних магазинів в різних районах вашого міста

устаткування

У Бізнес-проект з відкриття магазину по нижньої білизни в обов'язковому порядку повинен бути пункт «Обладнання». До даного пункту відносяться манекени, вішалки, примірочні, вітрини. Продукція повинна бути розміщена в вашому магазині дуже красиво і зручно, таким чином, щоб весь товар був у відмінній доступності для покупців. Також необхідно звернути особливу увагу на освітлення в салоні. Крім головного освітлення, повинна бути додаткова підсвітка, спрямована на продукцію. Також потрібно зайнятися красивим оформленням вітрини. Існує чудовий спосіб заманювання покупців до себе в магазин - це демонстрація товару, розміщеного на манекенах. Для того, щоб знизити свої витрати, можна купити полуторси (нижню, або верхню частину манекена). Їх вартість будете набагато дешевше повноцінних манекенів. Тепер ви дізналися як оформити магазин нижньої білизни. Але це ще не всі моменти відкриття подібного закладу і тому нижче ми поговоримо про інші деталі відкриття подібного магазину.

асортимент

Для свого салону ви можете вибрати такі товари, які були виготовлені фабриками, і довгий час вважаються лідерам з виробництва нижньої жіночої білизни. Крім усього, ви можете почати продавати товар ще невідомих фірм-виробників. В даному випадку, вартість такої продукції буде набагато дешевше. Таким чином, ви будете не тільки розвивати цю продукцію, але і зможете принести додатковий прибуток своєму підприємству. Але спершу, найкраще реалізовувати товари відомих брендів.

Після закінчення невеликого часу, після того, як ваш бізнес зможе стати на ноги, і ви придбаєте, необхідний досвід в даній сфері діяльності, ви можете без ризику для себе допомогти розвинути нові бренди. При цьому основну свою увагу потрібно приділити наступним брендам: Rosme, Incanto, Lormar, Milavitsa. Продукція цих марок дуже різноманітна. Вона відрізняється за складом текстилю, і зовнішнім стилем. Спершу ви можете придбати для продажу продукцію кількох фірм-виробників. Припустимо, 3-ех або 4-ох компаній, а в подальшому доповнити цей асортимент брендами інших фірм. Також є фабрики з виробництва нижньої білизни в нашій країні, що виготовляють продукцію дуже високої якості. Звичайно, вони не такі відомі, як білоруські або латвійські виробники, але все ж у них можна знайти досить хороші і якісні вироби для реалізації в своєму магазині. Через пару трійку місяців ви вже зможете визначити для себе, яка продукція користується величезною популярністю.

Через пару трійку місяців ви вже зможете визначити для себе, яка продукція користується величезною популярністю

Що необхідно обов'язково знати при складанні асортименту продукції

Так як продукція буде основною складовою в вашому бізнесі, до її вибору треба підійти дуже відповідально. Будь-який бізнес-проект з відкриття магазину нижньої білизни буде містити безліч порад щодо складання асортименту продукції. Найголовніше для вас - це знати про те, що асортимент обов'язково повинен бути різноманітним. Визначаючись з вибором моделей, потрібно обов'язково звернути свою увагу на колірну гаму, розмірний ряд, а також на якість і склад матеріалу.

У літню пору потрібно закупити купальники. Чудовим доповненням асортименту виступлять різні пляжні аксесуари: парео, капелюшки, хустки, бейсболки і т.д. Слід також віддати перевагу дорогим маркам нижньої білизни. У вашому магазині повинно бути представлено кілька тих виробів, чия ціна і якість будуть разюче відрізнятися від вашого головного асортименту продукції. Також не варто забувати і про комплектах білизни. На цей вид товару попит досить великий. Займаючись наповненням свого магазину, потрібно ще пам'ятати про те, що їх розмірні ряди повинні бути широкими. До всього іншого, потрібно не забувати купувати нестандартні розміри.

персонал

Ще одним головним пунктом в бізнес-проект є вибір робочого персоналу. Ті працівники, які будуть у вас виконувати функцію продавців, повинні повною мірою володіти всією необхідною інформацією про техніки і веденні продажів. У маленькому магазинчику вам знадобляться для роботи всього 1-2 людини. Вони якраз і будуть займатися обслуговуванням ваших клієнтів.

Фінансовий план

Вам може здатися, що магазин з продажу нижньої білизни відкрити досить просто. Але, як в будь-якому виді діяльності, даний бізнес зажадає від вас грошових витрат. Перш ніж зайнятися відкриттям магазину нижньої білизни, необхідно ретельно провести підрахунок майбутніх витрат. Це потрібно зробити для того, щоб почати своє торгове справу.

 • Оренда приміщення будемо вам коштувати приблизно 25-35 тис. Рублів щомісячно.
 • Придбання необхідного обладнання - 65-70тисяч рублів.
 • Також доведеться щомісяця оплачувати комунальні послуги. Вони вам обійдуться близько 10-15 тисяч рублів.

Крім перерахованих витрат, вам потрібно буде залишити кошти для закупівлі продукції. На неї ви витратите в районі 350 тисяч. Якщо в воші плани не входить самостійна торгівля, то необхідно оформити на роботу співробітників. Їх заробітна плата складе 35-38 тисяч рублів.

Про те, що ви відкриваєте нові салони з продажу нижньої білизни повинно знати якомога більше людей. Для цього, вам буде потрібно регулярно проводить рекламні акції. На рекламу вам доведеться витратити десь 15-18 тисяч руб.

Додаткові витрати складуть в районі 50 тисяч рублів. Звичайно ж, ці суми не точні. Але, зробивши приблизний розрахунок, можна зробити висновок, що на відкриття магазину про нижньої білизни ви витратите не менш 500 тис. Руб.

На який дохід слід розраховувати

Займаючись складанням свого бізнес-плану , Потрібно враховувати ще один досить важливий момент. Це ваша майбутня прибуток. Будь-який бізнесмен, відкриваючи свою справу, бажає отримати від нього велику віддачу. Які фінансові кошти можна отримати, при створенні даного бізнесу? У тому випадку, якщо націнка на продукцію становитиме в районі 150-170%, то кожен місяць ваша виручка буде приносити від 230 до 270 тис. Рублів.

Якщо відняти всі витрати, можна зробити наступний підрахунок: чистий дохід становитиме 45-70 тисяч рублів.

Рекомендуємо прочитати статтю сайту: Як заробити гроші на своєму стоматологічному кабінеті

Які документи знадобляться для відкриття магазину

Вище в цій статті ми розповіли про те, який дохід зможе принести магазин нижньої білизни як бізнес. Але, ви розумієте те, що відкрити подібний заклад буде неможливо без відповідних паперів. Тому нижче ми наведемо список тих документів, які вам необхідно буде зібрати для відкриття свого магазину.

 • В першу чергу, потрібно пройти реєстрацію в якості юридичної особи (ТОВ), або ВП.
 • У другу чергу, вам знадобиться спеціальний висновок за договором оренди.
 • І в третю чергу, необхідно буде придбати касовий апарат, і пройти реєстрацію в податковому органі. Дана процедура займе 6-7 днів.

Дана процедура займе 6-7 днів

Як можна закуповувати продукцію

Існує кілька видів закупівлі продукції:

 1. Закупівля товару у оптовика.
 2. Пряма співпраця з фірмою-виробником.
 3. ведення бізнесу по франшизі.

Для бізнесмена новачка, більш оптимальним варіантом стане пряме співробітництво з оптовиками. Зручніше за все, якщо даний постачальник товару буде знаходитися в тому ж місті, де проживаєте і ви. Завдяки цьому, ви можете швидко здійснювати доставку потрібних товарів і купувати необхідні моделі і розміри. Також потрібно постійно стежити за всіма документами до закуповується товару: на нього повинні бути всі сертифікати якості і товарні накладні. З-за того, що націнка на продукцію становитиме в районі 100%, співпраця з постачальниками буде приносити вам високий дохід. При реалізації більш дорогого товару, націнка на нього може скласти до 270-350%.

Ведення роботи з прямим постачальником є ​​не дуже зручною для всіх: у вас не буде можливості максимально швидко провести заміну асортименту і доповнити розмірні ряди. Через те, що ця процедура займає багато часу, ви будете постійно втрачати потенційних клієнтів, тим самим, зменшуючи свій дохід. Якщо ж працювати по франшизі, то тут дуже багато різних обмежень.

Яким чином можна збільшити прибуток і купівельний попит

Бізнес-проект для магазину з продажу нижньої білизни обов'язково повинен містити деякі моменти по стимуляції покупців. Після відкриття магазину можна в рекламних цілях застосувати подарункові карти. Сума в даному випадку може бути різною - від 600 тисяч рублів до 20000 тис. Рублів Це буде відмінним подарунком на будь-яку подію. Також можна передбачити систему знижок і створення дисконтних карт.

висновки

З цієї статті ви змогли дізнатися про те, що потрібно для того, щоб відкрити магазин нижньої білизни. Ви, напевно, зрозуміли те, що ця сфера діяльності є теж прибутковою. А наші поради зможуть допомогти ще тим бізнесменам, які не знають як розкрутити магазин нижньої білизни. Загалом, ми бажаємо Вам удачі у відкритті подібного закладу.

Як визначитися з видом підприємства?
Які послуги клієнтам будуть вами пропонуватися?
Які фінансові кошти можна отримати, при створенні даного бізнесу?