Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля

 1. Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля Повітряні мереживні бюстгальтери, невагомі панчішки,...
 2. мінуси ринку
 3. особливості бізнесу
 4. Цільова аудиторія
 5. постачальники
 6. асортимент
 7. Структура і функціонал сайту
 8. функціонал
 9. картки товарів
 10. Блог
 11. Реклама і просування
 12. Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля
 13. Плюси і мінуси продажу нижньої білизни
 14. мінуси ринку
 15. особливості бізнесу
 16. Цільова аудиторія
 17. постачальники
 18. асортимент
 19. Структура і функціонал сайту
 20. функціонал
 21. картки товарів
 22. Блог
 23. Реклама і просування
 24. Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля
 25. Плюси і мінуси продажу нижньої білизни
 26. мінуси ринку
 27. особливості бізнесу
 28. Цільова аудиторія
 29. постачальники
 30. асортимент
 31. Структура і функціонал сайту
 32. функціонал
 33. картки товарів
 34. Блог
 35. Реклама і просування
 36. Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля
 37. Плюси і мінуси продажу нижньої білизни
 38. мінуси ринку
 39. особливості бізнесу
 40. Цільова аудиторія
 41. постачальники
 42. асортимент
 43. Структура і функціонал сайту
 44. функціонал
 45. картки товарів
 46. Блог
 47. Реклама і просування
 48. Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля
 49. Плюси і мінуси продажу нижньої білизни
 50. мінуси ринку
 51. особливості бізнесу
 52. Цільова аудиторія
 53. постачальники
 54. асортимент
 55. Структура і функціонал сайту
 56. функціонал
 57. картки товарів
 58. Блог
 59. Реклама і просування
 60. Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля
 61. Плюси і мінуси продажу нижньої білизни
 62. мінуси ринку
 63. особливості бізнесу
 64. Цільова аудиторія
 65. постачальники
 66. асортимент
 67. Структура і функціонал сайту
 68. функціонал
 69. картки товарів
 70. Блог
 71. Реклама і просування

Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля

Повітряні мереживні бюстгальтери, невагомі панчішки, вишукані підв'язки - рай для жінок і заборонена територія для чоловіків. Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни? Тоді читайте нашу нову інструкцію: Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни

Ну це ми, звичайно, погарячкували. Одна з поширених помилок тих, хто розглядає цю нішу бізнесу - вважати, що нижня білизна виробляється і продається тільки для жінок. Чоловіки і діти - теж частина цільової аудиторії , Але про це трохи пізніше.

Плюси і мінуси продажу нижньої білизни

переваги ніші

 1. Високий попит. Білизна потрібно завжди - це речі, які стосуються предметів першої необхідності. Звичайно, дорогі мереживні комплекти купують для особливих випадків або в подарунок, а ось звичайні бавовняні комплекти - на кожен день. Тому стежте, щоб в асортименті були моделі на будь-який гаманець.
 2. відсутність сезонності . Те ж саме - це вам не товари для активного відпочинку, які потрібні переважно влітку . Правда, спостерігається сплеск продажів напередодні свят - особливо Восьмого Березня, Нового року. Чоловіки радують своїх улюблених - слава Богу, багато усвідомили, що шикарне нижню білизну - відмінний подарунок.
 3. Великі націнки. У цій сфері панують високі націнки - на 100 і більше%. Особливо це відноситься до елітного білизни - там націнки йдуть не стільки за якість, скільки за ім'я бренду. Але навіть продаючи звичайні моделі ноунейм, в накладі ви не залишитеся. Головне - зробити ціни трохи нижче, ніж в офлайн-магазині - за цим люди і йдуть в інтернет.

мінуси ринку

 1. Висока конкуренція. Брендів елітного білизни на ринку маса. Нішу недорогих х / б моделей щільно зайняли івановські фабрики. Що робити підприємцю, який вирішив створити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля? Кращий вихід - знижувати ціни, розширювати асортимент, влаштовувати акції і розпродажі. Або, як варіант, зупинитися на якійсь вузькій ніші - наприклад, продавати товари певного бренду або вузької категорії: еротична білизна, білизна ручної роботи, білизна великих розмірів і так далі.
 2. Неможливість поміряти товар, як в офлайн-магазинах. Цей мінус також можна виправити і отстроніться тим самим від конкурентів. організуйте доставку додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався.

організуйте доставку  додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався

особливості бізнесу

Назва і місія інтернет-магазину

Найманого інтернет-магазину нижньої білизни залежить від того, на яку цільову аудиторію ви розраховуєте і який асортимент уявляєте. Якщо недорогі товари для всієї родини - відобразити це в назві. Наприклад, "Білизна для всіх", "Нижня білизна по кишені". Якщо спеціалізуєтесь на більш вузькій ніші - жіночі комплекти, орієнтуйтеся саме на цю ЦА.

Нижня білизна асоціюється з ніжністю, чуттєвістю, натякає на любовну історію і її романтичне продовження. Ще варіант - відобразити місію вашого бізнесу в назві. Якщо ви хочете, щоб жінка відчула себе бажаною і розкішної - скажіть це. Якщо просуваєте в маси слоган "Будь-яка жінка гідна красивої білизни" - дотримуйтеся цієї лінії.

Цільова аудиторія

 1. Звичайно, це жінки - ті, хто любить балувати себе вишуканою білизною на кожен день і особливі випадки. За даними дослідження сайту Paris Club, жінки - основні покупці нижньої білизни, частка їх замовлень становить 87%. Якщо у вашому інтернет-магазині будуть представлені також чоловічі та дитячі комплекти - сімейні пані не упустять можливість купити їх. До речі, за оптову покупку можна зробити знижку - це буде додатковим стимулом замовити кілька товарів.
 2. Чоловіки, які шукають подарунок для коханої. Як правило, вони не дуже-то розбираються в товарі, а слова "охоплення грудей", "розмір чашечки" приводять їх в жах і ступор. Ваш консультант повинен допомогти їм підібрати ідеальний розмір і фасон - від його вміння залежить обсяг продажів. Звичайно, чоловіки купують білизну і для себе. З цим простіше - свої розміри сильна стать знає, допомагати їм в цьому не потрібно. Виняток становлять модники і метросексуали, які шукають щось особливе, а не просто труси-боксери і білі майки. Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо.

Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо

постачальники

 1. Основна маса інтернет-магазинів нижньої білизни працюють з оптовими постачальниками. Це вигідно: ціни у них мінімальні, є можливість зробити хорошу націнку без шкоди для клієнта. Вивчіть пропозиції пошукових систем, знайдіть постачальників і запропонуйте їм співпрацю. Обов'язково вивчіть їх каталоги і переконайтеся в якості продукції особисто. Білизна з стирчать нитками, розповзається по швах після першого прання здатне зіпсувати вашу репутацію назавжди.
 2. Пряма співпраця з виробниками. Звичайно, мова йде не про великі світові бренди - все ж ми ведемо мову про малий бізнес. А ось вітчизняні виробники - той же "Іванівський трикотаж" - цілком можуть стати вам надійним партнером. Поїдьте на фабрику, поспілкуйтеся з технологами, поспостерігайте за виробництвом та протестуйте товар. А потім на сайті можна вказати, що ви працюєте тільки з перевіреними компаніями і ручається за якість товарів.
 3. Ще один цікавий варіант - пряма робота з рукодільниця, які виготовляють цікаві штучки. У моді ретро, ​​вінтаж та хенд-мейд, багато майстрів шиють унікальне білизна з мереживами ручної роботи за цілком прийнятними цінами. Ваше завдання - шукати таких рукодільниць на сайтах майстрів, тематичних спільнотах в соціальних мережах, форумах. Багато з них продають товари онлайн - запропонуйте їм влитися в вашу дружну команду.

асортимент

Рекомендуємо почати з самого простого - комплекти жіночої білизни, панчохи і боді, комбінації, коригуючий білизна, корсети. Слідкуйте, щоб у вас були представлені всі розміри - володарки пишних форм будуть вам безмежно вдячні. Згодом можете розширити асортимент - ввести в продаж чоловіче і дитяче білизна, еротичні комплекти, термобілизна. Чудовим доповненням будуть суміжні товари: купальники, банні та домашні халати, піжами і кігурумі. Словом, час покаже, які моделі користуються великим попитом - на них і робіть упор.

Структура і функціонал сайту

структура

При складанні брифу дизайнеру або агентству обов'язково вкажіть, який ви бачите структуру сайту. Ми б радили включити в меню наступні розділи:

 • Головна сторінка. На головній можна коротко написати, хто ви такі і чим займаєтеся. Не варто розписувати довжелезні тексти-простирадла про історію створення компанії - це мало кому цікаво. Краще описати суть в декількох реченнях. Також на головній сторінці можна розмістити банери. Якщо у вас проходять розпродажі, надійшла нова колекція білизни або вам терміново потрібно розпродати залишки - зробіть великий красивий банер, який буде відсилати клієнта на відповідні сторінки сайту. Зберіть в одному розділі товари за акціями, новинки, хіти сезону і давайте посилання на ці сторінки;
 • каталог - розділіть асортимент за категоріями. Жіноча білизна, чоловіча білизна, дитяча білизна - раз. Жіноча білизна ділиться на підкатегорії. Бюстгальтери, трусики, корсети, боді, панчохи і пояси - два. Якщо у вашому каталозі представлено білизна різних брендів - обов'язково вкажіть їх. Отже, бюстгальтери різних брендів - три. Так покупцеві буде просто орієнтуватися в вашому асортименті;
 • умови замовлення і доставки . Все більше інтернет-магазинів прописують умови співпраці - своєрідний договір між покупцем і продавцем. У ньому можна вказати умови замовлення та доставки, способи оплати, умови повернення і обміну товару;
 • контакти - окремий розділ, в якому потрібно написати всі наявні способи зв'язку з продавцем. Адреса, телефон, електронна пошта, представництва інтернет-магазину в соцмережах - все це покупець повинен бачити. Це дає людям впевненість, що ваш інтернет-магазин - НЕ шарашкіна контора без адреси, а серйозна фірма, в яку можна звернутися і вирішити будь-які запитання.

функціонал

існує маса корисних фішок , Які полегшать взаємодія з покупцем і дозволять збільшити середній чек . Ось деякі з них:

 • корзина . Часто буває, що кнопка кошика малопомітна і знаходиться десь в кутку - так, що не відразу і знайдеш. Насправді кнопка кошика - найважливіший елемент дизайну сайту. Зробіть її великий і привертає увагу - так, щоб покупець відразу виділив її серед інших елементів;
 • корисні віджети. Ми радимо встановити на сайті чат або зворотний дзвінок для зв'язку з клієнтом. Чат - для тих, хто вважає за краще онлайн-спілкування, дзвінок - для тих, кому зручніше спілкуватися по телефону. Деякі деталі краще уточнити у консультанта - особливо це стосується чоловіків, які хочуть зробити своїй жінці подарунок, але не знають, який саме. Менеджер повинен грамотно проконсультувати покупця і допомогти йому зробити вибір;
 • товарні рекомендації. Вибираєте ви красивий бюстгальтер а система послужливо пропонує купити до нього ще й трусики, і панчішки ... Відмовитися складно - і ось ви вже душите жабу і додаєте в кошик три предмета замість одного. Здорово, правда?

Здорово, правда

картки товарів

Як ми вже говорили, переважна більшість ваших покупців - жінки. Значить, потрібно говорити їхньою мовою - мовою почуттів, а не сухих фактів. Вашими прихильниками будуть опрацьовані картки товарів , А саме емоційні описи, красиві фотографії, захоплені відгуки щасливих клієнток .

 1. Описи. Не обмежуйтеся стандартними перерахуваннями характеристики товару, складу тканини, рекомендаціями по носінню і пранні. Короткий текст повинен бути яскравим і чіпляють - напишіть самі або дайте замовлення копірайтер.
 2. Фото товару. Красиві фотографії - ваша зброя проти конкурентів. Відкрийте будь-який жіночий журнал і подивіться, як знято нижню білизну: які пози приймають моделі, в яких інтер'єрах вони знаходяться. Можливо, скажете ви, сайт - це не журнал, а зйомка картки товарів - не професійна фотосесія. І все ж повірте: якщо ви запросите професійну модель, зніміть білизна як окремо на білому тлі, так і на моделі - ваші продажі помітно збільшаться. Не забудьте також про фото в упаковці, великий план окремих деталей, ярлика, будь-яких відмінних рис.

Блог

Відмінна ідея - створити блог інтернет-магазину , Розрахований виключно на жіночу аудиторію. У блозі можна публікувати поради про те, як вибрати білизну, цікаві статті по темі з російських та англомовних джерел, добірки шикарних моделей, які можна купити в інтернет-магазині. Зрозуміло, що блог повинен виконувати не тільки просвітницьку, а й продає функцію. Давайте посилання на картки товарів, сторінки розпродажів і акцій, рекламуйте нові колекції. Детальніше про приклади крутих блогів інтернет-магазинів читайте в цій статті .

Реклама і просування

 1. Реклама в інтернеті. Замовте контекстну або таргетовану рекламу в соцмережах. Це допоможе вам збільшити трафік і залучити тих покупців, які про вас ще не знають.
 2. Реклама у блогерів. Нижня білизна активно рекламується в "Інстаграме" і "ВКонтакте" . Залучайте популярних персон: нехай зроблять огляд товарів, сфотографуються в вашій білизні і розкажуть про свої враження. Люди довіряють медійним особистостям: скористайтеся цим.
 3. Акції , Подарунки. Тут все зрозуміло: давайте покупцям знижки , Розробіть бонусну програму або систему промокодом - щоб мотивувати покупців робити покупки саме у вас.
 4. Чудовий сервіс. Оточіть покупців любов'ю і турботою, давайте корисні рекомендації, упаковуйте білизна в красиві пакетики, кладіть приємні сюрпризи: хоча б ручку або блокнот з символікою інтернет-магазину. якщо трапився повернення - спокійно прийміть товар назад. Якщо написали негативний відгук - вибачитеся і запропонуйте покупцеві вирішення проблеми.

Будьте чесні перед своїми покупцями, дбайте про якість і сервісі - і все у вас вийде. Удачі в просуванні!

Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля

Повітряні мереживні бюстгальтери, невагомі панчішки, вишукані підв'язки - рай для жінок і заборонена територія для чоловіків. Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни? Тоді читайте нашу нову інструкцію: Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни

Ну це ми, звичайно, погарячкували. Одна з поширених помилок тих, хто розглядає цю нішу бізнесу - вважати, що нижня білизна виробляється і продається тільки для жінок. Чоловіки і діти - теж частина цільової аудиторії , Але про це трохи пізніше.

Плюси і мінуси продажу нижньої білизни

переваги ніші

 1. Високий попит. Білизна потрібно завжди - це речі, які стосуються предметів першої необхідності. Звичайно, дорогі мереживні комплекти купують для особливих випадків або в подарунок, а ось звичайні бавовняні комплекти - на кожен день. Тому стежте, щоб в асортименті були моделі на будь-який гаманець.
 2. відсутність сезонності . Те ж саме - це вам не товари для активного відпочинку, які потрібні переважно влітку . Правда, спостерігається сплеск продажів напередодні свят - особливо Восьмого Березня, Нового року. Чоловіки радують своїх улюблених - слава Богу, багато усвідомили, що шикарне нижню білизну - відмінний подарунок.
 3. Великі націнки. У цій сфері панують високі націнки - на 100 і більше%. Особливо це відноситься до елітного білизни - там націнки йдуть не стільки за якість, скільки за ім'я бренду. Але навіть продаючи звичайні моделі ноунейм, в накладі ви не залишитеся. Головне - зробити ціни трохи нижче, ніж в офлайн-магазині - за цим люди і йдуть в інтернет.

мінуси ринку

 1. Висока конкуренція. Брендів елітного білизни на ринку маса. Нішу недорогих х / б моделей щільно зайняли івановські фабрики. Що робити підприємцю, який вирішив створити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля? Кращий вихід - знижувати ціни, розширювати асортимент, влаштовувати акції і розпродажі. Або, як варіант, зупинитися на якійсь вузькій ніші - наприклад, продавати товари певного бренду або вузької категорії: еротична білизна, білизна ручної роботи, білизна великих розмірів і так далі.
 2. Неможливість поміряти товар, як в офлайн-магазинах. Цей мінус також можна виправити і отстроніться тим самим від конкурентів. організуйте доставку додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався.

організуйте доставку  додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався

особливості бізнесу

Назва і місія інтернет-магазину

Найманого інтернет-магазину нижньої білизни залежить від того, на яку цільову аудиторію ви розраховуєте і який асортимент уявляєте. Якщо недорогі товари для всієї родини - відобразити це в назві. Наприклад, "Білизна для всіх", "Нижня білизна по кишені". Якщо спеціалізуєтесь на більш вузькій ніші - жіночі комплекти, орієнтуйтеся саме на цю ЦА.

Нижня білизна асоціюється з ніжністю, чуттєвістю, натякає на любовну історію і її романтичне продовження. Ще варіант - відобразити місію вашого бізнесу в назві. Якщо ви хочете, щоб жінка відчула себе бажаною і розкішної - скажіть це. Якщо просуваєте в маси слоган "Будь-яка жінка гідна красивої білизни" - дотримуйтеся цієї лінії.

Цільова аудиторія

 1. Звичайно, це жінки - ті, хто любить балувати себе вишуканою білизною на кожен день і особливі випадки. За даними дослідження сайту Paris Club, жінки - основні покупці нижньої білизни, частка їх замовлень становить 87%. Якщо у вашому інтернет-магазині будуть представлені також чоловічі та дитячі комплекти - сімейні пані не упустять можливість купити їх. До речі, за оптову покупку можна зробити знижку - це буде додатковим стимулом замовити кілька товарів.
 2. Чоловіки, які шукають подарунок для коханої. Як правило, вони не дуже-то розбираються в товарі, а слова "охоплення грудей", "розмір чашечки" приводять їх в жах і ступор. Ваш консультант повинен допомогти їм підібрати ідеальний розмір і фасон - від його вміння залежить обсяг продажів. Звичайно, чоловіки купують білизну і для себе. З цим простіше - свої розміри сильна стать знає, допомагати їм в цьому не потрібно. Виняток становлять модники і метросексуали, які шукають щось особливе, а не просто труси-боксери і білі майки. Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо.

Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо

постачальники

 1. Основна маса інтернет-магазинів нижньої білизни працюють з оптовими постачальниками. Це вигідно: ціни у них мінімальні, є можливість зробити хорошу націнку без шкоди для клієнта. Вивчіть пропозиції пошукових систем, знайдіть постачальників і запропонуйте їм співпрацю. Обов'язково вивчіть їх каталоги і переконайтеся в якості продукції особисто. Білизна з стирчать нитками, розповзається по швах після першого прання здатне зіпсувати вашу репутацію назавжди.
 2. Пряма співпраця з виробниками. Звичайно, мова йде не про великі світові бренди - все ж ми ведемо мову про малий бізнес. А ось вітчизняні виробники - той же "Іванівський трикотаж" - цілком можуть стати вам надійним партнером. Поїдьте на фабрику, поспілкуйтеся з технологами, поспостерігайте за виробництвом та протестуйте товар. А потім на сайті можна вказати, що ви працюєте тільки з перевіреними компаніями і ручається за якість товарів.
 3. Ще один цікавий варіант - пряма робота з рукодільниця, які виготовляють цікаві штучки. У моді ретро, ​​вінтаж та хенд-мейд, багато майстрів шиють унікальне білизна з мереживами ручної роботи за цілком прийнятними цінами. Ваше завдання - шукати таких рукодільниць на сайтах майстрів, тематичних спільнотах в соціальних мережах, форумах. Багато з них продають товари онлайн - запропонуйте їм влитися в вашу дружну команду.

асортимент

Рекомендуємо почати з самого простого - комплекти жіночої білизни, панчохи і боді, комбінації, коригуючий білизна, корсети. Слідкуйте, щоб у вас були представлені всі розміри - володарки пишних форм будуть вам безмежно вдячні. Згодом можете розширити асортимент - ввести в продаж чоловіче і дитяче білизна, еротичні комплекти, термобілизна. Чудовим доповненням будуть суміжні товари: купальники, банні та домашні халати, піжами і кігурумі. Словом, час покаже, які моделі користуються великим попитом - на них і робіть упор.

Структура і функціонал сайту

структура

При складанні брифу дизайнеру або агентству обов'язково вкажіть, який ви бачите структуру сайту. Ми б радили включити в меню наступні розділи:

 • Головна сторінка. На головній можна коротко написати, хто ви такі і чим займаєтеся. Не варто розписувати довжелезні тексти-простирадла про історію створення компанії - це мало кому цікаво. Краще описати суть в декількох реченнях. Також на головній сторінці можна розмістити банери. Якщо у вас проходять розпродажі, надійшла нова колекція білизни або вам терміново потрібно розпродати залишки - зробіть великий красивий банер, який буде відсилати клієнта на відповідні сторінки сайту. Зберіть в одному розділі товари за акціями, новинки, хіти сезону і давайте посилання на ці сторінки;
 • каталог - розділіть асортимент за категоріями. Жіноча білизна, чоловіча білизна, дитяча білизна - раз. Жіноча білизна ділиться на підкатегорії. Бюстгальтери, трусики, корсети, боді, панчохи і пояси - два. Якщо у вашому каталозі представлено білизна різних брендів - обов'язково вкажіть їх. Отже, бюстгальтери різних брендів - три. Так покупцеві буде просто орієнтуватися в вашому асортименті;
 • умови замовлення і доставки . Все більше інтернет-магазинів прописують умови співпраці - своєрідний договір між покупцем і продавцем. У ньому можна вказати умови замовлення та доставки, способи оплати, умови повернення і обміну товару;
 • контакти - окремий розділ, в якому потрібно написати всі наявні способи зв'язку з продавцем. Адреса, телефон, електронна пошта, представництва інтернет-магазину в соцмережах - все це покупець повинен бачити. Це дає людям впевненість, що ваш інтернет-магазин - НЕ шарашкіна контора без адреси, а серйозна фірма, в яку можна звернутися і вирішити будь-які запитання.

функціонал

існує маса корисних фішок , Які полегшать взаємодія з покупцем і дозволять збільшити середній чек . Ось деякі з них:

 • корзина . Часто буває, що кнопка кошика малопомітна і знаходиться десь в кутку - так, що не відразу і знайдеш. Насправді кнопка кошика - найважливіший елемент дизайну сайту. Зробіть її великий і привертає увагу - так, щоб покупець відразу виділив її серед інших елементів;
 • корисні віджети. Ми радимо встановити на сайті чат або зворотний дзвінок для зв'язку з клієнтом. Чат - для тих, хто вважає за краще онлайн-спілкування, дзвінок - для тих, кому зручніше спілкуватися по телефону. Деякі деталі краще уточнити у консультанта - особливо це стосується чоловіків, які хочуть зробити своїй жінці подарунок, але не знають, який саме. Менеджер повинен грамотно проконсультувати покупця і допомогти йому зробити вибір;
 • товарні рекомендації. Вибираєте ви красивий бюстгальтер а система послужливо пропонує купити до нього ще й трусики, і панчішки ... Відмовитися складно - і ось ви вже душите жабу і додаєте в кошик три предмета замість одного. Здорово, правда?

Здорово, правда

картки товарів

Як ми вже говорили, переважна більшість ваших покупців - жінки. Значить, потрібно говорити їхньою мовою - мовою почуттів, а не сухих фактів. Вашими прихильниками будуть опрацьовані картки товарів , А саме емоційні описи, красиві фотографії, захоплені відгуки щасливих клієнток .

 1. Описи. Не обмежуйтеся стандартними перерахуваннями характеристики товару, складу тканини, рекомендаціями по носінню і пранні. Короткий текст повинен бути яскравим і чіпляють - напишіть самі або дайте замовлення копірайтер.
 2. Фото товару. Красиві фотографії - ваша зброя проти конкурентів. Відкрийте будь-який жіночий журнал і подивіться, як знято нижню білизну: які пози приймають моделі, в яких інтер'єрах вони знаходяться. Можливо, скажете ви, сайт - це не журнал, а зйомка картки товарів - не професійна фотосесія. І все ж повірте: якщо ви запросите професійну модель, зніміть білизна як окремо на білому тлі, так і на моделі - ваші продажі помітно збільшаться. Не забудьте також про фото в упаковці, великий план окремих деталей, ярлика, будь-яких відмінних рис.

Блог

Відмінна ідея - створити блог інтернет-магазину , Розрахований виключно на жіночу аудиторію. У блозі можна публікувати поради про те, як вибрати білизну, цікаві статті по темі з російських та англомовних джерел, добірки шикарних моделей, які можна купити в інтернет-магазині. Зрозуміло, що блог повинен виконувати не тільки просвітницьку, а й продає функцію. Давайте посилання на картки товарів, сторінки розпродажів і акцій, рекламуйте нові колекції. Детальніше про приклади крутих блогів інтернет-магазинів читайте у цій статті .

Реклама і просування

 1. Реклама в інтернеті. Замовте контекстну або таргетовану рекламу в соцмережах. Це допоможе вам збільшити трафік і залучити тих покупців, які про вас ще не знають.
 2. Реклама у блогерів. Нижня білизна активно рекламується в "Інстаграме" і "ВКонтакте" . Залучайте популярних персон: нехай зроблять огляд товарів, сфотографуються в вашій білизні і розкажуть про свої враження. Люди довіряють медійним особистостям: скористайтеся цим.
 3. Акції , Подарунки. Тут все зрозуміло: давайте покупцям знижки , Розробіть бонусну програму або систему промокодом - щоб мотивувати покупців робити покупки саме у вас.
 4. Чудовий сервіс. Оточіть покупців любов'ю і турботою, давайте корисні рекомендації, упаковуйте білизна в красиві пакетики, кладіть приємні сюрпризи: хоча б ручку або блокнот з символікою інтернет-магазину. якщо трапився повернення - спокійно прийміть товар назад. Якщо написали негативний відгук - вибачитеся і запропонуйте покупцеві вирішення проблеми.

Будьте чесні перед своїми покупцями, дбайте про якість і сервісі - і все у вас вийде. Удачі в просуванні!

Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля

Повітряні мереживні бюстгальтери, невагомі панчішки, вишукані підв'язки - рай для жінок і заборонена територія для чоловіків. Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни? Тоді читайте нашу нову інструкцію: Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни

Ну це ми, звичайно, погарячкували. Одна з поширених помилок тих, хто розглядає цю нішу бізнесу - вважати, що нижня білизна виробляється і продається тільки для жінок. Чоловіки і діти - теж частина цільової аудиторії , Але про це трохи пізніше.

Плюси і мінуси продажу нижньої білизни

переваги ніші

 1. Високий попит. Білизна потрібно завжди - це речі, які стосуються предметів першої необхідності. Звичайно, дорогі мереживні комплекти купують для особливих випадків або в подарунок, а ось звичайні бавовняні комплекти - на кожен день. Тому стежте, щоб в асортименті були моделі на будь-який гаманець.
 2. відсутність сезонності . Те ж саме - це вам не товари для активного відпочинку, які потрібні переважно влітку . Правда, спостерігається сплеск продажів напередодні свят - особливо Восьмого Березня, Нового року. Чоловіки радують своїх улюблених - слава Богу, багато усвідомили, що шикарне нижню білизну - відмінний подарунок.
 3. Великі націнки. У цій сфері панують високі націнки - на 100 і більше%. Особливо це відноситься до елітного білизни - там націнки йдуть не стільки за якість, скільки за ім'я бренду. Але навіть продаючи звичайні моделі ноунейм, в накладі ви не залишитеся. Головне - зробити ціни трохи нижче, ніж в офлайн-магазині - за цим люди і йдуть в інтернет.

мінуси ринку

 1. Висока конкуренція. Брендів елітного білизни на ринку маса. Нішу недорогих х / б моделей щільно зайняли івановські фабрики. Що робити підприємцю, який вирішив створити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля? Кращий вихід - знижувати ціни, розширювати асортимент, влаштовувати акції і розпродажі. Або, як варіант, зупинитися на якійсь вузькій ніші - наприклад, продавати товари певного бренду або вузької категорії: еротична білизна, білизна ручної роботи, білизна великих розмірів і так далі.
 2. Неможливість поміряти товар, як в офлайн-магазинах. Цей мінус також можна виправити і отстроніться тим самим від конкурентів. організуйте доставку додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався.

організуйте доставку  додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався

особливості бізнесу

Назва і місія інтернет-магазину

Найманого інтернет-магазину нижньої білизни залежить від того, на яку цільову аудиторію ви розраховуєте і який асортимент уявляєте. Якщо недорогі товари для всієї родини - відобразити це в назві. Наприклад, "Білизна для всіх", "Нижня білизна по кишені". Якщо спеціалізуєтесь на більш вузькій ніші - жіночі комплекти, орієнтуйтеся саме на цю ЦА.

Нижня білизна асоціюється з ніжністю, чуттєвістю, натякає на любовну історію і її романтичне продовження. Ще варіант - відобразити місію вашого бізнесу в назві. Якщо ви хочете, щоб жінка відчула себе бажаною і розкішної - скажіть це. Якщо просуваєте в маси слоган "Будь-яка жінка гідна красивої білизни" - дотримуйтеся цієї лінії.

Цільова аудиторія

 1. Звичайно, це жінки - ті, хто любить балувати себе вишуканою білизною на кожен день і особливі випадки. За даними дослідження сайту Paris Club, жінки - основні покупці нижньої білизни, частка їх замовлень становить 87%. Якщо у вашому інтернет-магазині будуть представлені також чоловічі та дитячі комплекти - сімейні пані не упустять можливість купити їх. До речі, за оптову покупку можна зробити знижку - це буде додатковим стимулом замовити кілька товарів.
 2. Чоловіки, які шукають подарунок для коханої. Як правило, вони не дуже-то розбираються в товарі, а слова "охоплення грудей", "розмір чашечки" приводять їх в жах і ступор. Ваш консультант повинен допомогти їм підібрати ідеальний розмір і фасон - від його вміння залежить обсяг продажів. Звичайно, чоловіки купують білизну і для себе. З цим простіше - свої розміри сильна стать знає, допомагати їм в цьому не потрібно. Виняток становлять модники і метросексуали, які шукають щось особливе, а не просто труси-боксери і білі майки. Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо.

Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо

постачальники

 1. Основна маса інтернет-магазинів нижньої білизни працюють з оптовими постачальниками. Це вигідно: ціни у них мінімальні, є можливість зробити хорошу націнку без шкоди для клієнта. Вивчіть пропозиції пошукових систем, знайдіть постачальників і запропонуйте їм співпрацю. Обов'язково вивчіть їх каталоги і переконайтеся в якості продукції особисто. Білизна з стирчать нитками, розповзається по швах після першого прання здатне зіпсувати вашу репутацію назавжди.
 2. Пряма співпраця з виробниками. Звичайно, мова йде не про великі світові бренди - все ж ми ведемо мову про малий бізнес. А ось вітчизняні виробники - той же "Іванівський трикотаж" - цілком можуть стати вам надійним партнером. Поїдьте на фабрику, поспілкуйтеся з технологами, поспостерігайте за виробництвом та протестуйте товар. А потім на сайті можна вказати, що ви працюєте тільки з перевіреними компаніями і ручається за якість товарів.
 3. Ще один цікавий варіант - пряма робота з рукодільниця, які виготовляють цікаві штучки. У моді ретро, ​​вінтаж та хенд-мейд, багато майстрів шиють унікальне білизна з мереживами ручної роботи за цілком прийнятними цінами. Ваше завдання - шукати таких рукодільниць на сайтах майстрів, тематичних спільнотах в соціальних мережах, форумах. Багато з них продають товари онлайн - запропонуйте їм влитися в вашу дружну команду.

асортимент

Рекомендуємо почати з самого простого - комплекти жіночої білизни, панчохи і боді, комбінації, коригуючий білизна, корсети. Слідкуйте, щоб у вас були представлені всі розміри - володарки пишних форм будуть вам безмежно вдячні. Згодом можете розширити асортимент - ввести в продаж чоловіче і дитяче білизна, еротичні комплекти, термобілизна. Чудовим доповненням будуть суміжні товари: купальники, банні та домашні халати, піжами і кігурумі. Словом, час покаже, які моделі користуються великим попитом - на них і робіть упор.

Структура і функціонал сайту

структура

При складанні брифу дизайнеру або агентству обов'язково вкажіть, який ви бачите структуру сайту. Ми б радили включити в меню наступні розділи:

 • Головна сторінка. На головній можна коротко написати, хто ви такі і чим займаєтеся. Не варто розписувати довжелезні тексти-простирадла про історію створення компанії - це мало кому цікаво. Краще описати суть в декількох реченнях. Також на головній сторінці можна розмістити банери. Якщо у вас проходять розпродажі, надійшла нова колекція білизни або вам терміново потрібно розпродати залишки - зробіть великий красивий банер, який буде відсилати клієнта на відповідні сторінки сайту. Зберіть в одному розділі товари за акціями, новинки, хіти сезону і давайте посилання на ці сторінки;
 • каталог - розділіть асортимент за категоріями. Жіноча білизна, чоловіча білизна, дитяча білизна - раз. Жіноча білизна ділиться на підкатегорії. Бюстгальтери, трусики, корсети, боді, панчохи і пояси - два. Якщо у вашому каталозі представлено білизна різних брендів - обов'язково вкажіть їх. Отже, бюстгальтери різних брендів - три. Так покупцеві буде просто орієнтуватися в вашому асортименті;
 • умови замовлення і доставки . Все більше інтернет-магазинів прописують умови співпраці - своєрідний договір між покупцем і продавцем. У ньому можна вказати умови замовлення та доставки, способи оплати, умови повернення і обміну товару;
 • контакти - окремий розділ, в якому потрібно написати всі наявні способи зв'язку з продавцем. Адреса, телефон, електронна пошта, представництва інтернет-магазину в соцмережах - все це покупець повинен бачити. Це дає людям впевненість, що ваш інтернет-магазин - НЕ шарашкіна контора без адреси, а серйозна фірма, в яку можна звернутися і вирішити будь-які запитання.

функціонал

існує маса корисних фішок , Які полегшать взаємодія з покупцем і дозволять збільшити середній чек . Ось деякі з них:

 • корзина . Часто буває, що кнопка кошика малопомітна і знаходиться десь в кутку - так, що не відразу і знайдеш. Насправді кнопка кошика - найважливіший елемент дизайну сайту. Зробіть її великий і привертає увагу - так, щоб покупець відразу виділив її серед інших елементів;
 • корисні віджети. Ми радимо встановити на сайті чат або зворотний дзвінок для зв'язку з клієнтом. Чат - для тих, хто вважає за краще онлайн-спілкування, дзвінок - для тих, кому зручніше спілкуватися по телефону. Деякі деталі краще уточнити у консультанта - особливо це стосується чоловіків, які хочуть зробити своїй жінці подарунок, але не знають, який саме. Менеджер повинен грамотно проконсультувати покупця і допомогти йому зробити вибір;
 • товарні рекомендації. Вибираєте ви красивий бюстгальтер а система послужливо пропонує купити до нього ще й трусики, і панчішки ... Відмовитися складно - і ось ви вже душите жабу і додаєте в кошик три предмета замість одного. Здорово, правда?

Здорово, правда

картки товарів

Як ми вже говорили, переважна більшість ваших покупців - жінки. Значить, потрібно говорити їхньою мовою - мовою почуттів, а не сухих фактів. Вашими прихильниками будуть опрацьовані картки товарів , А саме емоційні описи, красиві фотографії, захоплені відгуки щасливих клієнток .

 1. Описи. Не обмежуйтеся стандартними перерахуваннями характеристики товару, складу тканини, рекомендаціями по носінню і пранні. Короткий текст повинен бути яскравим і чіпляють - напишіть самі або дайте замовлення копірайтер.
 2. Фото товару. Красиві фотографії - ваша зброя проти конкурентів. Відкрийте будь-який жіночий журнал і подивіться, як знято нижню білизну: які пози приймають моделі, в яких інтер'єрах вони знаходяться. Можливо, скажете ви, сайт - це не журнал, а зйомка картки товарів - не професійна фотосесія. І все ж повірте: якщо ви запросите професійну модель, зніміть білизна як окремо на білому тлі, так і на моделі - ваші продажі помітно збільшаться. Не забудьте також про фото в упаковці, великий план окремих деталей, ярлика, будь-яких відмінних рис.

Блог

Відмінна ідея - створити блог інтернет-магазину , Розрахований виключно на жіночу аудиторію. У блозі можна публікувати поради про те, як вибрати білизну, цікаві статті по темі з російських та англомовних джерел, добірки шикарних моделей, які можна купити в інтернет-магазині. Зрозуміло, що блог повинен виконувати не тільки просвітницьку, а й продає функцію. Давайте посилання на картки товарів, сторінки розпродажів і акцій, рекламуйте нові колекції. Детальніше про приклади крутих блогів інтернет-магазинів читайте у цій статті .

Реклама і просування

 1. Реклама в інтернеті. Замовте контекстну або таргетовану рекламу в соцмережах. Це допоможе вам збільшити трафік і залучити тих покупців, які про вас ще не знають.
 2. Реклама у блогерів. Нижня білизна активно рекламується в "Інстаграме" і "ВКонтакте" . Залучайте популярних персон: нехай зроблять огляд товарів, сфотографуються в вашій білизні і розкажуть про свої враження. Люди довіряють медійним особистостям: скористайтеся цим.
 3. Акції , Подарунки. Тут все зрозуміло: давайте покупцям знижки , Розробіть бонусну програму або систему промокодом - щоб мотивувати покупців робити покупки саме у вас.
 4. Чудовий сервіс. Оточіть покупців любов'ю і турботою, давайте корисні рекомендації, упаковуйте білизна в красиві пакетики, кладіть приємні сюрпризи: хоча б ручку або блокнот з символікою інтернет-магазину. якщо трапився повернення - спокійно прийміть товар назад. Якщо написали негативний відгук - вибачитеся і запропонуйте покупцеві вирішення проблеми.

Будьте чесні перед своїми покупцями, дбайте про якість і сервісі - і все у вас вийде. Удачі в просуванні!

Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля

Повітряні мереживні бюстгальтери, невагомі панчішки, вишукані підв'язки - рай для жінок і заборонена територія для чоловіків. Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни? Тоді читайте нашу нову інструкцію: Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни

Ну це ми, звичайно, погарячкували. Одна з поширених помилок тих, хто розглядає цю нішу бізнесу - вважати, що нижня білизна виробляється і продається тільки для жінок. Чоловіки і діти - теж частина цільової аудиторії , Але про це трохи пізніше.

Плюси і мінуси продажу нижньої білизни

переваги ніші

 1. Високий попит. Білизна потрібно завжди - це речі, які стосуються предметів першої необхідності. Звичайно, дорогі мереживні комплекти купують для особливих випадків або в подарунок, а ось звичайні бавовняні комплекти - на кожен день. Тому стежте, щоб в асортименті були моделі на будь-який гаманець.
 2. відсутність сезонності . Те ж саме - це вам не товари для активного відпочинку, які потрібні переважно влітку . Правда, спостерігається сплеск продажів напередодні свят - особливо Восьмого Березня, Нового року. Чоловіки радують своїх улюблених - слава Богу, багато усвідомили, що шикарне нижню білизну - відмінний подарунок.
 3. Великі націнки. У цій сфері панують високі націнки - на 100 і більше%. Особливо це відноситься до елітного білизни - там націнки йдуть не стільки за якість, скільки за ім'я бренду. Але навіть продаючи звичайні моделі ноунейм, в накладі ви не залишитеся. Головне - зробити ціни трохи нижче, ніж в офлайн-магазині - за цим люди і йдуть в інтернет.

мінуси ринку

 1. Висока конкуренція. Брендів елітного білизни на ринку маса. Нішу недорогих х / б моделей щільно зайняли івановські фабрики. Що робити підприємцю, який вирішив створити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля? Кращий вихід - знижувати ціни, розширювати асортимент, влаштовувати акції і розпродажі. Або, як варіант, зупинитися на якійсь вузькій ніші - наприклад, продавати товари певного бренду або вузької категорії: еротична білизна, білизна ручної роботи, білизна великих розмірів і так далі.
 2. Неможливість поміряти товар, як в офлайн-магазинах. Цей мінус також можна виправити і отстроніться тим самим від конкурентів. організуйте доставку додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався.

організуйте доставку  додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався

особливості бізнесу

Назва і місія інтернет-магазину

Найманого інтернет-магазину нижньої білизни залежить від того, на яку цільову аудиторію ви розраховуєте і який асортимент уявляєте. Якщо недорогі товари для всієї родини - відобразити це в назві. Наприклад, "Білизна для всіх", "Нижня білизна по кишені". Якщо спеціалізуєтесь на більш вузькій ніші - жіночі комплекти, орієнтуйтеся саме на цю ЦА.

Нижня білизна асоціюється з ніжністю, чуттєвістю, натякає на любовну історію і її романтичне продовження. Ще варіант - відобразити місію вашого бізнесу в назві. Якщо ви хочете, щоб жінка відчула себе бажаною і розкішної - скажіть це. Якщо просуваєте в маси слоган "Будь-яка жінка гідна красивої білизни" - дотримуйтеся цієї лінії.

Цільова аудиторія

 1. Звичайно, це жінки - ті, хто любить балувати себе вишуканою білизною на кожен день і особливі випадки. За даними дослідження сайту Paris Club, жінки - основні покупці нижньої білизни, частка їх замовлень становить 87%. Якщо у вашому інтернет-магазині будуть представлені також чоловічі та дитячі комплекти - сімейні пані не упустять можливість купити їх. До речі, за оптову покупку можна зробити знижку - це буде додатковим стимулом замовити кілька товарів.
 2. Чоловіки, які шукають подарунок для коханої. Як правило, вони не дуже-то розбираються в товарі, а слова "охоплення грудей", "розмір чашечки" приводять їх в жах і ступор. Ваш консультант повинен допомогти їм підібрати ідеальний розмір і фасон - від його вміння залежить обсяг продажів. Звичайно, чоловіки купують білизну і для себе. З цим простіше - свої розміри сильна стать знає, допомагати їм в цьому не потрібно. Виняток становлять модники і метросексуали, які шукають щось особливе, а не просто труси-боксери і білі майки. Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо.

Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо

постачальники

 1. Основна маса інтернет-магазинів нижньої білизни працюють з оптовими постачальниками. Це вигідно: ціни у них мінімальні, є можливість зробити хорошу націнку без шкоди для клієнта. Вивчіть пропозиції пошукових систем, знайдіть постачальників і запропонуйте їм співпрацю. Обов'язково вивчіть їх каталоги і переконайтеся в якості продукції особисто. Білизна з стирчать нитками, розповзається по швах після першого прання здатне зіпсувати вашу репутацію назавжди.
 2. Пряма співпраця з виробниками. Звичайно, мова йде не про великі світові бренди - все ж ми ведемо мову про малий бізнес. А ось вітчизняні виробники - той же "Іванівський трикотаж" - цілком можуть стати вам надійним партнером. Поїдьте на фабрику, поспілкуйтеся з технологами, поспостерігайте за виробництвом та протестуйте товар. А потім на сайті можна вказати, що ви працюєте тільки з перевіреними компаніями і ручається за якість товарів.
 3. Ще один цікавий варіант - пряма робота з рукодільниця, які виготовляють цікаві штучки. У моді ретро, ​​вінтаж та хенд-мейд, багато майстрів шиють унікальне білизна з мереживами ручної роботи за цілком прийнятними цінами. Ваше завдання - шукати таких рукодільниць на сайтах майстрів, тематичних спільнотах в соціальних мережах, форумах. Багато з них продають товари онлайн - запропонуйте їм влитися в вашу дружну команду.

асортимент

Рекомендуємо почати з самого простого - комплекти жіночої білизни, панчохи і боді, комбінації, коригуючий білизна, корсети. Слідкуйте, щоб у вас були представлені всі розміри - володарки пишних форм будуть вам безмежно вдячні. Згодом можете розширити асортимент - ввести в продаж чоловіче і дитяче білизна, еротичні комплекти, термобілизна. Чудовим доповненням будуть суміжні товари: купальники, банні та домашні халати, піжами і кігурумі. Словом, час покаже, які моделі користуються великим попитом - на них і робіть упор.

Структура і функціонал сайту

структура

При складанні брифу дизайнеру або агентству обов'язково вкажіть, який ви бачите структуру сайту. Ми б радили включити в меню наступні розділи:

 • Головна сторінка. На головній можна коротко написати, хто ви такі і чим займаєтеся. Не варто розписувати довжелезні тексти-простирадла про історію створення компанії - це мало кому цікаво. Краще описати суть в декількох реченнях. Також на головній сторінці можна розмістити банери. Якщо у вас проходять розпродажі, надійшла нова колекція білизни або вам терміново потрібно розпродати залишки - зробіть великий красивий банер, який буде відсилати клієнта на відповідні сторінки сайту. Зберіть в одному розділі товари за акціями, новинки, хіти сезону і давайте посилання на ці сторінки;
 • каталог - розділіть асортимент за категоріями. Жіноча білизна, чоловіча білизна, дитяча білизна - раз. Жіноча білизна ділиться на підкатегорії. Бюстгальтери, трусики, корсети, боді, панчохи і пояси - два. Якщо у вашому каталозі представлено білизна різних брендів - обов'язково вкажіть їх. Отже, бюстгальтери різних брендів - три. Так покупцеві буде просто орієнтуватися в вашому асортименті;
 • умови замовлення і доставки . Все більше інтернет-магазинів прописують умови співпраці - своєрідний договір між покупцем і продавцем. У ньому можна вказати умови замовлення та доставки, способи оплати, умови повернення і обміну товару;
 • контакти - окремий розділ, в якому потрібно написати всі наявні способи зв'язку з продавцем. Адреса, телефон, електронна пошта, представництва інтернет-магазину в соцмережах - все це покупець повинен бачити. Це дає людям впевненість, що ваш інтернет-магазин - НЕ шарашкіна контора без адреси, а серйозна фірма, в яку можна звернутися і вирішити будь-які запитання.

функціонал

існує маса корисних фішок , Які полегшать взаємодія з покупцем і дозволять збільшити середній чек . Ось деякі з них:

 • корзина . Часто буває, що кнопка кошика малопомітна і знаходиться десь в кутку - так, що не відразу і знайдеш. Насправді кнопка кошика - найважливіший елемент дизайну сайту. Зробіть її великий і привертає увагу - так, щоб покупець відразу виділив її серед інших елементів;
 • корисні віджети. Ми радимо встановити на сайті чат або зворотний дзвінок для зв'язку з клієнтом. Чат - для тих, хто вважає за краще онлайн-спілкування, дзвінок - для тих, кому зручніше спілкуватися по телефону. Деякі деталі краще уточнити у консультанта - особливо це стосується чоловіків, які хочуть зробити своїй жінці подарунок, але не знають, який саме. Менеджер повинен грамотно проконсультувати покупця і допомогти йому зробити вибір;
 • товарні рекомендації. Вибираєте ви красивий бюстгальтер а система послужливо пропонує купити до нього ще й трусики, і панчішки ... Відмовитися складно - і ось ви вже душите жабу і додаєте в кошик три предмета замість одного. Здорово, правда?

Здорово, правда

картки товарів

Як ми вже говорили, переважна більшість ваших покупців - жінки. Значить, потрібно говорити їхньою мовою - мовою почуттів, а не сухих фактів. Вашими прихильниками будуть опрацьовані картки товарів , А саме емоційні описи, красиві фотографії, захоплені відгуки щасливих клієнток .

 1. Описи. Не обмежуйтеся стандартними перерахуваннями характеристики товару, складу тканини, рекомендаціями по носінню і пранні. Короткий текст повинен бути яскравим і чіпляють - напишіть самі або дайте замовлення копірайтер.
 2. Фото товару. Красиві фотографії - ваша зброя проти конкурентів. Відкрийте будь-який жіночий журнал і подивіться, як знято нижню білизну: які пози приймають моделі, в яких інтер'єрах вони знаходяться. Можливо, скажете ви, сайт - це не журнал, а зйомка картки товарів - не професійна фотосесія. І все ж повірте: якщо ви запросите професійну модель, зніміть білизна як окремо на білому тлі, так і на моделі - ваші продажі помітно збільшаться. Не забудьте також про фото в упаковці, великий план окремих деталей, ярлика, будь-яких відмінних рис.

Блог

Відмінна ідея - створити блог інтернет-магазину , Розрахований виключно на жіночу аудиторію. У блозі можна публікувати поради про те, як вибрати білизну, цікаві статті по темі з російських та англомовних джерел, добірки шикарних моделей, які можна купити в інтернет-магазині. Зрозуміло, що блог повинен виконувати не тільки просвітницьку, а й продає функцію. Давайте посилання на картки товарів, сторінки розпродажів і акцій, рекламуйте нові колекції. Детальніше про приклади крутих блогів інтернет-магазинів читайте у цій статті .

Реклама і просування

 1. Реклама в інтернеті. Замовте контекстну або таргетовану рекламу в соцмережах. Це допоможе вам збільшити трафік і залучити тих покупців, які про вас ще не знають.
 2. Реклама у блогерів. Нижня білизна активно рекламується в "Інстаграме" і "ВКонтакте" . Залучайте популярних персон: нехай зроблять огляд товарів, сфотографуються в вашій білизні і розкажуть про свої враження. Люди довіряють медійним особистостям: скористайтеся цим.
 3. Акції , Подарунки. Тут все зрозуміло: давайте покупцям знижки , Розробіть бонусну програму або систему промокодом - щоб мотивувати покупців робити покупки саме у вас.
 4. Чудовий сервіс. Оточіть покупців любов'ю і турботою, давайте корисні рекомендації, упаковуйте білизна в красиві пакетики, кладіть приємні сюрпризи: хоча б ручку або блокнот з символікою інтернет-магазину. якщо трапився повернення - спокійно прийміть товар назад. Якщо написали негативний відгук - вибачитеся і запропонуйте покупцеві вирішення проблеми.

Будьте чесні перед своїми покупцями, дбайте про якість і сервісі - і все у вас вийде. Удачі в просуванні!

Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля

Повітряні мереживні бюстгальтери, невагомі панчішки, вишукані підв'язки - рай для жінок і заборонена територія для чоловіків. Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни? Тоді читайте нашу нову інструкцію: Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни

Ну це ми, звичайно, погарячкували. Одна з поширених помилок тих, хто розглядає цю нішу бізнесу - вважати, що нижня білизна виробляється і продається тільки для жінок. Чоловіки і діти - теж частина цільової аудиторії , Але про це трохи пізніше.

Плюси і мінуси продажу нижньої білизни

переваги ніші

 1. Високий попит. Білизна потрібно завжди - це речі, які стосуються предметів першої необхідності. Звичайно, дорогі мереживні комплекти купують для особливих випадків або в подарунок, а ось звичайні бавовняні комплекти - на кожен день. Тому стежте, щоб в асортименті були моделі на будь-який гаманець.
 2. відсутність сезонності . Те ж саме - це вам не товари для активного відпочинку, які потрібні переважно влітку . Правда, спостерігається сплеск продажів напередодні свят - особливо Восьмого Березня, Нового року. Чоловіки радують своїх улюблених - слава Богу, багато усвідомили, що шикарне нижню білизну - відмінний подарунок.
 3. Великі націнки. У цій сфері панують високі націнки - на 100 і більше%. Особливо це відноситься до елітного білизни - там націнки йдуть не стільки за якість, скільки за ім'я бренду. Але навіть продаючи звичайні моделі ноунейм, в накладі ви не залишитеся. Головне - зробити ціни трохи нижче, ніж в офлайн-магазині - за цим люди і йдуть в інтернет.

мінуси ринку

 1. Висока конкуренція. Брендів елітного білизни на ринку маса. Нішу недорогих х / б моделей щільно зайняли івановські фабрики. Що робити підприємцю, який вирішив створити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля? Кращий вихід - знижувати ціни, розширювати асортимент, влаштовувати акції і розпродажі. Або, як варіант, зупинитися на якійсь вузькій ніші - наприклад, продавати товари певного бренду або вузької категорії: еротична білизна, білизна ручної роботи, білизна великих розмірів і так далі.
 2. Неможливість поміряти товар, як в офлайн-магазинах. Цей мінус також можна виправити і отстроніться тим самим від конкурентів. організуйте доставку додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався.

організуйте доставку  додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався

особливості бізнесу

Назва і місія інтернет-магазину

Найманого інтернет-магазину нижньої білизни залежить від того, на яку цільову аудиторію ви розраховуєте і який асортимент уявляєте. Якщо недорогі товари для всієї родини - відобразити це в назві. Наприклад, "Білизна для всіх", "Нижня білизна по кишені". Якщо спеціалізуєтесь на більш вузькій ніші - жіночі комплекти, орієнтуйтеся саме на цю ЦА.

Нижня білизна асоціюється з ніжністю, чуттєвістю, натякає на любовну історію і її романтичне продовження. Ще варіант - відобразити місію вашого бізнесу в назві. Якщо ви хочете, щоб жінка відчула себе бажаною і розкішної - скажіть це. Якщо просуваєте в маси слоган "Будь-яка жінка гідна красивої білизни" - дотримуйтеся цієї лінії.

Цільова аудиторія

 1. Звичайно, це жінки - ті, хто любить балувати себе вишуканою білизною на кожен день і особливі випадки. За даними дослідження сайту Paris Club, жінки - основні покупці нижньої білизни, частка їх замовлень становить 87%. Якщо у вашому інтернет-магазині будуть представлені також чоловічі та дитячі комплекти - сімейні пані не упустять можливість купити їх. До речі, за оптову покупку можна зробити знижку - це буде додатковим стимулом замовити кілька товарів.
 2. Чоловіки, які шукають подарунок для коханої. Як правило, вони не дуже-то розбираються в товарі, а слова "охоплення грудей", "розмір чашечки" приводять їх в жах і ступор. Ваш консультант повинен допомогти їм підібрати ідеальний розмір і фасон - від його вміння залежить обсяг продажів. Звичайно, чоловіки купують білизну і для себе. З цим простіше - свої розміри сильна стать знає, допомагати їм в цьому не потрібно. Виняток становлять модники і метросексуали, які шукають щось особливе, а не просто труси-боксери і білі майки. Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо.

Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо

постачальники

 1. Основна маса інтернет-магазинів нижньої білизни працюють з оптовими постачальниками. Це вигідно: ціни у них мінімальні, є можливість зробити хорошу націнку без шкоди для клієнта. Вивчіть пропозиції пошукових систем, знайдіть постачальників і запропонуйте їм співпрацю. Обов'язково вивчіть їх каталоги і переконайтеся в якості продукції особисто. Білизна з стирчать нитками, розповзається по швах після першого прання здатне зіпсувати вашу репутацію назавжди.
 2. Пряма співпраця з виробниками. Звичайно, мова йде не про великі світові бренди - все ж ми ведемо мову про малий бізнес. А ось вітчизняні виробники - той же "Іванівський трикотаж" - цілком можуть стати вам надійним партнером. Поїдьте на фабрику, поспілкуйтеся з технологами, поспостерігайте за виробництвом та протестуйте товар. А потім на сайті можна вказати, що ви працюєте тільки з перевіреними компаніями і ручається за якість товарів.
 3. Ще один цікавий варіант - пряма робота з рукодільниця, які виготовляють цікаві штучки. У моді ретро, ​​вінтаж та хенд-мейд, багато майстрів шиють унікальне білизна з мереживами ручної роботи за цілком прийнятними цінами. Ваше завдання - шукати таких рукодільниць на сайтах майстрів, тематичних спільнотах в соціальних мережах, форумах. Багато з них продають товари онлайн - запропонуйте їм влитися в вашу дружну команду.

асортимент

Рекомендуємо почати з самого простого - комплекти жіночої білизни, панчохи і боді, комбінації, коригуючий білизна, корсети. Слідкуйте, щоб у вас були представлені всі розміри - володарки пишних форм будуть вам безмежно вдячні. Згодом можете розширити асортимент - ввести в продаж чоловіче і дитяче білизна, еротичні комплекти, термобілизна. Чудовим доповненням будуть суміжні товари: купальники, банні та домашні халати, піжами і кігурумі. Словом, час покаже, які моделі користуються великим попитом - на них і робіть упор.

Структура і функціонал сайту

структура

При складанні брифу дизайнеру або агентству обов'язково вкажіть, який ви бачите структуру сайту. Ми б радили включити в меню наступні розділи:

 • Головна сторінка. На головній можна коротко написати, хто ви такі і чим займаєтеся. Не варто розписувати довжелезні тексти-простирадла про історію створення компанії - це мало кому цікаво. Краще описати суть в декількох реченнях. Також на головній сторінці можна розмістити банери. Якщо у вас проходять розпродажі, надійшла нова колекція білизни або вам терміново потрібно розпродати залишки - зробіть великий красивий банер, який буде відсилати клієнта на відповідні сторінки сайту. Зберіть в одному розділі товари за акціями, новинки, хіти сезону і давайте посилання на ці сторінки;
 • каталог - розділіть асортимент за категоріями. Жіноча білизна, чоловіча білизна, дитяча білизна - раз. Жіноча білизна ділиться на підкатегорії. Бюстгальтери, трусики, корсети, боді, панчохи і пояси - два. Якщо у вашому каталозі представлено білизна різних брендів - обов'язково вкажіть їх. Отже, бюстгальтери різних брендів - три. Так покупцеві буде просто орієнтуватися в вашому асортименті;
 • умови замовлення і доставки . Все більше інтернет-магазинів прописують умови співпраці - своєрідний договір між покупцем і продавцем. У ньому можна вказати умови замовлення та доставки, способи оплати, умови повернення і обміну товару;
 • контакти - окремий розділ, в якому потрібно написати всі наявні способи зв'язку з продавцем. Адреса, телефон, електронна пошта, представництва інтернет-магазину в соцмережах - все це покупець повинен бачити. Це дає людям впевненість, що ваш інтернет-магазин - НЕ шарашкіна контора без адреси, а серйозна фірма, в яку можна звернутися і вирішити будь-які запитання.

функціонал

існує маса корисних фішок , Які полегшать взаємодія з покупцем і дозволять збільшити середній чек . Ось деякі з них:

 • корзина . Часто буває, що кнопка кошика малопомітна і знаходиться десь в кутку - так, що не відразу і знайдеш. Насправді кнопка кошика - найважливіший елемент дизайну сайту. Зробіть її великий і привертає увагу - так, щоб покупець відразу виділив її серед інших елементів;
 • корисні віджети. Ми радимо встановити на сайті чат або зворотний дзвінок для зв'язку з клієнтом. Чат - для тих, хто вважає за краще онлайн-спілкування, дзвінок - для тих, кому зручніше спілкуватися по телефону. Деякі деталі краще уточнити у консультанта - особливо це стосується чоловіків, які хочуть зробити своїй жінці подарунок, але не знають, який саме. Менеджер повинен грамотно проконсультувати покупця і допомогти йому зробити вибір;
 • товарні рекомендації. Вибираєте ви красивий бюстгальтер а система послужливо пропонує купити до нього ще й трусики, і панчішки ... Відмовитися складно - і ось ви вже душите жабу і додаєте в кошик три предмета замість одного. Здорово, правда?

Здорово, правда

картки товарів

Як ми вже говорили, переважна більшість ваших покупців - жінки. Значить, потрібно говорити їхньою мовою - мовою почуттів, а не сухих фактів. Вашими прихильниками будуть опрацьовані картки товарів , А саме емоційні описи, красиві фотографії, захоплені відгуки щасливих клієнток .

 1. Описи. Не обмежуйтеся стандартними перерахуваннями характеристики товару, складу тканини, рекомендаціями по носінню і пранні. Короткий текст повинен бути яскравим і чіпляють - напишіть самі або дайте замовлення копірайтер.
 2. Фото товару. Красиві фотографії - ваша зброя проти конкурентів. Відкрийте будь-який жіночий журнал і подивіться, як знято нижню білизну: які пози приймають моделі, в яких інтер'єрах вони знаходяться. Можливо, скажете ви, сайт - це не журнал, а зйомка картки товарів - не професійна фотосесія. І все ж повірте: якщо ви запросите професійну модель, зніміть білизна як окремо на білому тлі, так і на моделі - ваші продажі помітно збільшаться. Не забудьте також про фото в упаковці, великий план окремих деталей, ярлика, будь-яких відмінних рис.

Блог

Відмінна ідея - створити блог інтернет-магазину , Розрахований виключно на жіночу аудиторію. У блозі можна публікувати поради про те, як вибрати білизну, цікаві статті по темі з російських та англомовних джерел, добірки шикарних моделей, які можна купити в інтернет-магазині. Зрозуміло, що блог повинен виконувати не тільки просвітницьку, а й продає функцію. Давайте посилання на картки товарів, сторінки розпродажів і акцій, рекламуйте нові колекції. Детальніше про приклади крутих блогів інтернет-магазинів читайте у цій статті .

Реклама і просування

 1. Реклама в інтернеті. Замовте контекстну або таргетовану рекламу в соцмережах. Це допоможе вам збільшити трафік і залучити тих покупців, які про вас ще не знають.
 2. Реклама у блогерів. Нижня білизна активно рекламується в "Інстаграме" і "ВКонтакте" . Залучайте популярних персон: нехай зроблять огляд товарів, сфотографуються в вашій білизні і розкажуть про свої враження. Люди довіряють медійним особистостям: скористайтеся цим.
 3. Акції , Подарунки. Тут все зрозуміло: давайте покупцям знижки , Розробіть бонусну програму або систему промокодом - щоб мотивувати покупців робити покупки саме у вас.
 4. Чудовий сервіс. Оточіть покупців любов'ю і турботою, давайте корисні рекомендації, упаковуйте білизна в красиві пакетики, кладіть приємні сюрпризи: хоча б ручку або блокнот з символікою інтернет-магазину. якщо трапився повернення - спокійно прийміть товар назад. Якщо написали негативний відгук - вибачитеся і запропонуйте покупцеві вирішення проблеми.

Будьте чесні перед своїми покупцями, дбайте про якість і сервісі - і все у вас вийде. Удачі в просуванні!

Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля

Повітряні мереживні бюстгальтери, невагомі панчішки, вишукані підв'язки - рай для жінок і заборонена територія для чоловіків. Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни? Тоді читайте нашу нову інструкцію: Як відкрити інтернет-магазин нижньої білизни

Ну це ми, звичайно, погарячкували. Одна з поширених помилок тих, хто розглядає цю нішу бізнесу - вважати, що нижня білизна виробляється і продається тільки для жінок. Чоловіки і діти - теж частина цільової аудиторії , Але про це трохи пізніше.

Плюси і мінуси продажу нижньої білизни

переваги ніші

 1. Високий попит. Білизна потрібно завжди - це речі, які стосуються предметів першої необхідності. Звичайно, дорогі мереживні комплекти купують для особливих випадків або в подарунок, а ось звичайні бавовняні комплекти - на кожен день. Тому стежте, щоб в асортименті були моделі на будь-який гаманець.
 2. відсутність сезонності . Те ж саме - це вам не товари для активного відпочинку, які потрібні переважно влітку . Правда, спостерігається сплеск продажів напередодні свят - особливо Восьмого Березня, Нового року. Чоловіки радують своїх улюблених - слава Богу, багато усвідомили, що шикарне нижню білизну - відмінний подарунок.
 3. Великі націнки. У цій сфері панують високі націнки - на 100 і більше%. Особливо це відноситься до елітного білизни - там націнки йдуть не стільки за якість, скільки за ім'я бренду. Але навіть продаючи звичайні моделі ноунейм, в накладі ви не залишитеся. Головне - зробити ціни трохи нижче, ніж в офлайн-магазині - за цим люди і йдуть в інтернет.

мінуси ринку

 1. Висока конкуренція. Брендів елітного білизни на ринку маса. Нішу недорогих х / б моделей щільно зайняли івановські фабрики. Що робити підприємцю, який вирішив створити інтернет-магазин нижньої білизни з нуля? Кращий вихід - знижувати ціни, розширювати асортимент, влаштовувати акції і розпродажі. Або, як варіант, зупинитися на якійсь вузькій ніші - наприклад, продавати товари певного бренду або вузької категорії: еротична білизна, білизна ручної роботи, білизна великих розмірів і так далі.
 2. Неможливість поміряти товар, як в офлайн-магазинах. Цей мінус також можна виправити і отстроніться тим самим від конкурентів. організуйте доставку додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався.

організуйте доставку  додому, дайте покупцям можливість поміряти кілька комплектів і купити самий сподобався

особливості бізнесу

Назва і місія інтернет-магазину

Найманого інтернет-магазину нижньої білизни залежить від того, на яку цільову аудиторію ви розраховуєте і який асортимент уявляєте. Якщо недорогі товари для всієї родини - відобразити це в назві. Наприклад, "Білизна для всіх", "Нижня білизна по кишені". Якщо спеціалізуєтесь на більш вузькій ніші - жіночі комплекти, орієнтуйтеся саме на цю ЦА.

Нижня білизна асоціюється з ніжністю, чуттєвістю, натякає на любовну історію і її романтичне продовження. Ще варіант - відобразити місію вашого бізнесу в назві. Якщо ви хочете, щоб жінка відчула себе бажаною і розкішної - скажіть це. Якщо просуваєте в маси слоган "Будь-яка жінка гідна красивої білизни" - дотримуйтеся цієї лінії.

Цільова аудиторія

 1. Звичайно, це жінки - ті, хто любить балувати себе вишуканою білизною на кожен день і особливі випадки. За даними дослідження сайту Paris Club, жінки - основні покупці нижньої білизни, частка їх замовлень становить 87%. Якщо у вашому інтернет-магазині будуть представлені також чоловічі та дитячі комплекти - сімейні пані не упустять можливість купити їх. До речі, за оптову покупку можна зробити знижку - це буде додатковим стимулом замовити кілька товарів.
 2. Чоловіки, які шукають подарунок для коханої. Як правило, вони не дуже-то розбираються в товарі, а слова "охоплення грудей", "розмір чашечки" приводять їх в жах і ступор. Ваш консультант повинен допомогти їм підібрати ідеальний розмір і фасон - від його вміння залежить обсяг продажів. Звичайно, чоловіки купують білизну і для себе. З цим простіше - свої розміри сильна стать знає, допомагати їм в цьому не потрібно. Виняток становлять модники і метросексуали, які шукають щось особливе, а не просто труси-боксери і білі майки. Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо.

Їм можна запропонувати сміливі моделі: чоловічі стрінги, танга, боді тощо

постачальники

 1. Основна маса інтернет-магазинів нижньої білизни працюють з оптовими постачальниками. Це вигідно: ціни у них мінімальні, є можливість зробити хорошу націнку без шкоди для клієнта. Вивчіть пропозиції пошукових систем, знайдіть постачальників і запропонуйте їм співпрацю. Обов'язково вивчіть їх каталоги і переконайтеся в якості продукції особисто. Білизна з стирчать нитками, розповзається по швах після першого прання здатне зіпсувати вашу репутацію назавжди.
 2. Пряма співпраця з виробниками. Звичайно, мова йде не про великі світові бренди - все ж ми ведемо мову про малий бізнес. А ось вітчизняні виробники - той же "Іванівський трикотаж" - цілком можуть стати вам надійним партнером. Поїдьте на фабрику, поспілкуйтеся з технологами, поспостерігайте за виробництвом та протестуйте товар. А потім на сайті можна вказати, що ви працюєте тільки з перевіреними компаніями і ручається за якість товарів.
 3. Ще один цікавий варіант - пряма робота з рукодільниця, які виготовляють цікаві штучки. У моді ретро, ​​вінтаж та хенд-мейд, багато майстрів шиють унікальне білизна з мереживами ручної роботи за цілком прийнятними цінами. Ваше завдання - шукати таких рукодільниць на сайтах майстрів, тематичних спільнотах в соціальних мережах, форумах. Багато з них продають товари онлайн - запропонуйте їм влитися в вашу дружну команду.

асортимент

Рекомендуємо почати з самого простого - комплекти жіночої білизни, панчохи і боді, комбінації, коригуючий білизна, корсети. Слідкуйте, щоб у вас були представлені всі розміри - володарки пишних форм будуть вам безмежно вдячні. Згодом можете розширити асортимент - ввести в продаж чоловіче і дитяче білизна, еротичні комплекти, термобілизна. Чудовим доповненням будуть суміжні товари: купальники, банні та домашні халати, піжами і кігурумі. Словом, час покаже, які моделі користуються великим попитом - на них і робіть упор.

Структура і функціонал сайту

структура

При складанні брифу дизайнеру або агентству обов'язково вкажіть, який ви бачите структуру сайту. Ми б радили включити в меню наступні розділи:

 • Головна сторінка. На головній можна коротко написати, хто ви такі і чим займаєтеся. Не варто розписувати довжелезні тексти-простирадла про історію створення компанії - це мало кому цікаво. Краще описати суть в декількох реченнях. Також на головній сторінці можна розмістити банери. Якщо у вас проходять розпродажі, надійшла нова колекція білизни або вам терміново потрібно розпродати залишки - зробіть великий красивий банер, який буде відсилати клієнта на відповідні сторінки сайту. Зберіть в одному розділі товари за акціями, новинки, хіти сезону і давайте посилання на ці сторінки;
 • каталог - розділіть асортимент за категоріями. Жіноча білизна, чоловіча білизна, дитяча білизна - раз. Жіноча білизна ділиться на підкатегорії. Бюстгальтери, трусики, корсети, боді, панчохи і пояси - два. Якщо у вашому каталозі представлено білизна різних брендів - обов'язково вкажіть їх. Отже, бюстгальтери різних брендів - три. Так покупцеві буде просто орієнтуватися в вашому асортименті;
 • умови замовлення і доставки . Все більше інтернет-магазинів прописують умови співпраці - своєрідний договір між покупцем і продавцем. У ньому можна вказати умови замовлення та доставки, способи оплати, умови повернення і обміну товару;
 • контакти - окремий розділ, в якому потрібно написати всі наявні способи зв'язку з продавцем. Адреса, телефон, електронна пошта, представництва інтернет-магазину в соцмережах - все це покупець повинен бачити. Це дає людям впевненість, що ваш інтернет-магазин - НЕ шарашкіна контора без адреси, а серйозна фірма, в яку можна звернутися і вирішити будь-які запитання.

функціонал

існує маса корисних фішок , Які полегшать взаємодія з покупцем і дозволять збільшити середній чек . Ось деякі з них:

 • корзина . Часто буває, що кнопка кошика малопомітна і знаходиться десь в кутку - так, що не відразу і знайдеш. Насправді кнопка кошика - найважливіший елемент дизайну сайту. Зробіть її великий і привертає увагу - так, щоб покупець відразу виділив її серед інших елементів;
 • корисні віджети. Ми радимо встановити на сайті чат або зворотний дзвінок для зв'язку з клієнтом. Чат - для тих, хто вважає за краще онлайн-спілкування, дзвінок - для тих, кому зручніше спілкуватися по телефону. Деякі деталі краще уточнити у консультанта - особливо це стосується чоловіків, які хочуть зробити своїй жінці подарунок, але не знають, який саме. Менеджер повинен грамотно проконсультувати покупця і допомогти йому зробити вибір;
 • товарні рекомендації. Вибираєте ви красивий бюстгальтер а система послужливо пропонує купити до нього ще й трусики, і панчішки ... Відмовитися складно - і ось ви вже душите жабу і додаєте в кошик три предмета замість одного. Здорово, правда?

Здорово, правда

картки товарів

Як ми вже говорили, переважна більшість ваших покупців - жінки. Значить, потрібно говорити їхньою мовою - мовою почуттів, а не сухих фактів. Вашими прихильниками будуть опрацьовані картки товарів , А саме емоційні описи, красиві фотографії, захоплені відгуки щасливих клієнток .

 1. Описи. Не обмежуйтеся стандартними перерахуваннями характеристики товару, складу тканини, рекомендаціями по носінню і пранні. Короткий текст повинен бути яскравим і чіпляють - напишіть самі або дайте замовлення копірайтер.
 2. Фото товару. Красиві фотографії - ваша зброя проти конкурентів. Відкрийте будь-який жіночий журнал і подивіться, як знято нижню білизну: які пози приймають моделі, в яких інтер'єрах вони знаходяться. Можливо, скажете ви, сайт - це не журнал, а зйомка картки товарів - не професійна фотосесія. І все ж повірте: якщо ви запросите професійну модель, зніміть білизна як окремо на білому тлі, так і на моделі - ваші продажі помітно збільшаться. Не забудьте також про фото в упаковці, великий план окремих деталей, ярлика, будь-яких відмінних рис.

Блог

Відмінна ідея - створити блог інтернет-магазину , Розрахований виключно на жіночу аудиторію. У блозі можна публікувати поради про те, як вибрати білизну, цікаві статті по темі з російських та англомовних джерел, добірки шикарних моделей, які можна купити в інтернет-магазині. Зрозуміло, що блог повинен виконувати не тільки просвітницьку, а й продає функцію. Давайте посилання на картки товарів, сторінки розпродажів і акцій, рекламуйте нові колекції. Детальніше про приклади крутих блогів інтернет-магазинів читайте у цій статті .

Реклама і просування

 1. Реклама в інтернеті. Замовте контекстну або таргетовану рекламу в соцмережах. Це допоможе вам збільшити трафік і залучити тих покупців, які про вас ще не знають.
 2. Реклама у блогерів. Нижня білизна активно рекламується в "Інстаграме" і "ВКонтакте" . Залучайте популярних персон: нехай зроблять огляд товарів, сфотографуються в вашій білизні і розкажуть про свої враження. Люди довіряють медійним особистостям: скористайтеся цим.
 3. Акції , Подарунки. Тут все зрозуміло: давайте покупцям знижки , Розробіть бонусну програму або систему промокодом - щоб мотивувати покупців робити покупки саме у вас.
 4. Чудовий сервіс. Оточіть покупців любов'ю і турботою, давайте корисні рекомендації, упаковуйте білизна в красиві пакетики, кладіть приємні сюрпризи: хоча б ручку або блокнот з символікою інтернет-магазину. якщо трапився повернення - спокійно прийміть товар назад. Якщо написали негативний відгук - вибачитеся і запропонуйте покупцеві вирішення проблеми.

Будьте чесні перед своїми покупцями, дбайте про якість і сервісі - і все у вас вийде. Удачі в просуванні!

Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни?
Здорово, правда?
Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни?
Здорово, правда?
Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни?
Здорово, правда?
Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни?
Здорово, правда?
Хочете дізнатися всі секрети продажу білизни?
Здорово, правда?