Дочка Бейонсе і Джей Зі відправиться в школу за 19 тисяч доларів

Бейонсе.

Фото: AFP

Бейонсе і Джей Зі вибрали для своєї дочки висококласне приватний навчальний заклад вартістю $ 19 тисяч в рік. Для того щоб чотирирічна Блу Айві змогла ходити в престижну школу, зоряне сімейство вирішило перебратися з Нью-Йорка в Лос-Анджелес.

До слова, цю школу зоряній парі порадила Гвинет Пелтроу . За словами інсайдерів, Гвінет так розхвалювала рівень життя для дітей в Лос-Анджелесі, що Бейонсе і Джей Зі вирішили переїхати туди, щоб у їх дочки було все найкраще.

"Гвінет розповідала їм, що якість життя у дітей в Лос-Анджелесі значно краще. Це підштовхнуло Бейонсе і Джей Зі до переїзду - вони роблять все для Блу Айві", - повідомляє інсайдер.

Також наголошується, що в новому навчальному закладі є особлива програма. Її відрізняє індивідуальний підхід до кожної дитини. Втім, Бейонсе і її чоловік і без того нічого не шкодують для своєї дочки. Пару років тому батьки презентували своєму чаду ляльку Барбі вартістю $ 85 тис. Лялечка прикрашена виробами з білого золота з діамантами і 160-ю дорогоцінними каменями. Чотирирічну доньку Бейонсе і Джей Зі часто називають найстильнішою малятком: Блу Айві весь час одягається в дорогі і яскраві вбрання, а частенько і зовсім копіює стиль мами. Але недавно зоряний дитина побив усі рекорди: малятко вийшла в світ в кутюрної плаття Mischka Aoki вартістю $ 10 тисяч , А доповнила образ діадемою і кросівками Giuseppe Zanotti.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: popcornnews.ru