Осушувачі повітря для басейнів - купити за вигідними цінами в Москві

 1. Переваги осушувача для басейну
 2. Типи і моделі
 3. Монтаж осушувачів в басейні
 4. Як вибрати осушувач для басейну
 5. Чому варто купити осушувач для басейну у нас
 6. Цікава інформація
 7. Відео: осушувачі повітря для басейнів
 8. Відео-консультація

Басейн - це постійне джерело надлишкової вологи в приміщенні, що негативно впливає на здоров'я людей, збереження техніки та будівельних конструкцій. Успішно боротися з підвищеною вологістю можливо і потрібно, використовуючи спеціальні осушувачі для басейнів. Це сучасні високотехнологічні технічні пристрої, які не тільки виробляють ефективне осушення повітряного середовища. Вони можуть підтримувати оптимальну температуру повітря, нагріваючи його на кілька градусів, а також віддавати вироблене тепло на підігрів води в басейні.

Переваги осушувача для басейну

Виключити випаровування вологи в подібних приміщеннях неможливо, але осушувач для басейну дозволяє знизити її зміст в повітрі до оптимальних параметрів. Особливо ефективний він при спільній роботі з системою припливно-витяжної вентиляції.

Особливо ефективний він при спільній роботі з системою припливно-витяжної вентиляції

Призначені для вологих приміщень (наприклад, приватного басейну, аквапарку або сауни), осушувачі забезпечують наступні переваги:

 • підтримують відповідність повітряного середовища в приміщенні санітарно-гігієнічним нормам;
 • перешкоджають утворенню цвілі, шкідливих мікроорганізмів, конденсату на підлозі і стінах, запітніння вікон, появи іржі на металевих предметах;
 • забезпечують збереження будівельних конструкцій, оздоблювальних матеріалів, меблів та технічних пристроїв;
 • створюють здоровий мікроклімат в приміщенні і комфортні умови для відвідувачів;
 • виробляють якісну очистку повітря від шкідливих домішок (вуглекислого газу від дихання, парів хлору від води) і неприємних запахів;
 • при наявності антимікробної фільтра виконують знезараження надходять повітряних мас і знижують ймовірність захворювань;
 • більшість моделей працюють в автоматичному режимі і включаються / відключаються самостійно при відхиленні від заданих параметрів;
 • мають компактну конструкцію і економічні в плані витрати електроенергії;
 • можуть використовуватися в якості джерел тепла для додаткового опалення приміщень і підігріву води в басейні.

Типи і моделі

Осушувач повітря для басейну за способом монтажу може бути: Осушувач повітря для басейну за способом монтажу може бути:

стаціонарного типу, які ще по місцю монтажу поділяються на:

- настінний, наприклад, Dantherm (Дантерм) CDP 35 або Aerial AD 110. Монтуються на стіні в приміщенні басейну;

- канальний, наприклад Dantherm CDP 75 або CDP 165. Вони встановлюються зазвичай в суміжних приміщеннях на підвісних настінних кронштейнах.

переносного або підлогового типу, їх ще називають колонні, наприклад, мобільний Neoclima (Неокліма) ND 60. Як переносних осушувачів можна використовувати також Euronord Air Master 20 або Euronord Poolmaster 60. Гарну репутацію та відгуки заслужили осушувачі General Climate і Aerial серій AP і AP H. Такі прилади досить підключити до електроживлення і вивести дренажний слив в каналізацію.

Монтаж осушувачів в басейні

Найпростіша схема підключення у підлогових моноблочних осушувачів Найпростіша схема підключення у підлогових моноблочних осушувачів. Як правило, такі пристрої оснащуються ніжками (для стійкості) або колесами (для зручного переміщення). Для них необхідно лише підключення до електромережі та дренажній системі.

Настінні моделі можуть навішуватися на стіну або вбудовуватися в неї. Для них важлива надійна фіксація, яка проводиться за допомогою кронштейнів, гаків і анкерних болтів. Комунікації можна провести відкрито чи приховано, попередньо захистивши їх від потрапляння води.

Найбільш складним в реалізації є монтаж осушувачів повітря канального типу. Він вимагає попередніх розрахунків, визначення місця розміщення і прокладки трас повітроводів. Для складання проекту і виконання монтажних робіт звертайтеся до наших фахівців - ми виконаємо все на високому професійному рівні і в відповідності з усіма будівельними та санітарними стандартами!

Як вибрати осушувач для басейну

Для початку варто визначитися з типом осушувача:

 • Найбільш затребувані у покупців канальні моделі, які мають велику потужність і зниженими шумовими характеристиками, можуть підмішувати свіже повітря і встановлюються прихованим способом.
 • Настінний або підлоговий моноблочний варіант - це переважно побутові осушувачі повітря , Призначені для невеликого приватного або дитячого басейну, сауни або СПА-салону.
 • Для великих об'єктів з високою відвідуваністю оптимальним буде пристрій канального типу, більш продуктивні промислові осушувачі або кілька підлогових / настінних моноблоків.

При підборі моделі необхідно враховувати ряд важливих характеристик, що впливають на ефективність подальшої експлуатації:

 1. площа водної поверхні (дзеркала води);
 2. обсяг і висота приміщення;
 3. наявність і ефективність системи вентиляції;
 4. якість існуючого опалення.

Виходячи з отриманих даних розраховується необхідний повітрообмін і потужність пристрою.

Звертати увагу слід також на рівень захисту від несприятливих впливів (бризок і прямого попадання води), наявність якісної автоматики управління і додаткові опції, що підвищують функціональність обладнання:

 • додатковий обігрів;
 • іонізація і дезінфекція;
 • вбудований термостат і гігрометр;
 • багаторазовий фільтр, що миється і ін.

Чому варто купити осушувач для басейну у нас

Наша компанія реалізує широкий асортимент продукції від найвідоміших і надійних виробників:

Вам потрібен сучасний, надійний і якісний осушувач, але є складнощі з підбором моделі? Ви можете звернутися в наш інтернет-магазин, зателефонувавши за телефоном 8 (495) 545-45-23. Менеджер проконсультує, допоможе Вам зробити вибір і купити осушувач повітря для басейну потрібної продуктивності і з оптимальним співвідношенням «ціна-якість».

Цікава інформація

В середньому в приміщенні з басейном з 1 кв.м. дзеркала води випаровується 150-250 гр. вологи в годину. Кількість випарів залежить від різниці між температурою води і повітря. Для того, щоб випаровувалося мінімальна кількість, повітря повинне бути тепліше не більше, ніж на 1-2 °.

Найпростіший спосіб зменшити випаровування в 1,5 рази - плаваюче полімерне покриття. Додатково воно перешкоджає охолодженню води і попаданню сміття. Однак, цей варіант підходить тільки для невеликих басейнів і ванн з гідромасажем.

Відео: осушувачі повітря для басейнів

Фото з об'єктів

Відео-консультація