Олександр Карлін: «Необхідно забезпечити туристичні маршрути Алтайського краю якісним мобільним зв'язком»

18 червня 2012 р 16:26

Губернатор Алтайського краю провів робочу зустріч з керівництвом компанії «ВимпелКом».

Генеральний директор компанії Антон Кудряшов, який займає цю посаду з січня 2012 року, зазначив, що його перший візит в Алтайський край невипадковий. «Цей регіон є найбільшим в Сибіру з точки зору кількості абонентів і нашої частки на ринку. Ми є лідером за кількістю абонентів в Алтайському краї - їх близько 1,3 млн. Ми присутні в краї з 2001 року і продовжуємо активно розвиватися », - зазначив Антон Кудряшов. За його словами, «ВимпелКомЛтд» в даний час є глобальною групою, в яку входять оператори 18 різних країн і обслуговується більше 200 млн абонентів. За кількістю абонентів компанія знаходиться на шостому місці в глобальних рейтингах. Штаб-квартира компанії знаходиться в Амстердамі. Росія є найбільшою частиною бізнесу «ВимпелКому», на неї припадає третина всього обороту (понад 8 млрд доларів за підсумками минулого року). У Росії компанією обслуговується 55 млн абонентів, тобто на частку компанії припадає приблизно третина всього ринку. «ВимпелКом» надає послуги мобільного, фіксованого зв'язку та ряд сопутстсвующіх послуг.

Як зазначив директор Барнаульського філії компанії Андрій Лапиков, «Вимпелком» продовжує інвестиційні проекти в Алтайському краї. В даний час можливість користуватися зв'язком «Білайн» мають 95 відсотків населення, і розвиток мереж компанії триває.

«У цьому році ми приступили до запуску« Великого зонового кільця », яке дозволить збільшити швидкість передачі даних в краї. «Зонове кільце» є другим за величиною в Російській Федерації після Московського регіону - побудовано більше 2,5 тис. Км мереж оптико-волоконних мереж. Вкладення в цей проект склали понад 10 млн доларів, і ми продовжимо інвестувати, що дозволить надавати послуги зв'язку більш високої якості. В цілому ми очікуємо підвищення швидкостей в мобільному Інтернеті за рахунок впровадження «транспортного кільця» приблизно в 4 рази », - розповів Андрій Лапиков. В даний час компанія практично повністю покрила зв'язком федеральних трас Алтайського краю.

В даний час компанія практично повністю покрила зв'язком федеральних трас Алтайського краю

«ВимпелКом» підтримує реалізацію низки соціальних значущих і культурних проектів. Зокрема, 75-річчя Алтайського краю присвячений проект «QR-коди як екскурс в історію Барнаула», метою якого є залучення молоді через використання нових технологій до вивчення історико-культурної спадщини міста Барнаула. «В даний час в столиці краю розташовано безліч об'єктів, що становлять архітектурно-історичну цінність. Ми влаштували автопробіг по місту для журналістів, в ході якого демонстрували, як працює ця технологія, на 9 будинках. На них розміщені так звані QR-коди, які зчитуються за допомогою мобільних пристроїв. На екрані з'являється інформація: історична довідка, місце розташування об'єкта, фотоматеріали і навіть відеоматеріали. Це дуже приваблива для молоді технологія », - зазначив Антон Кудряшов.

«Це підходить для туристського відвідування: необов'язково користуватися послугами гіда, здійснюючи прогулянки по місту. Ми можемо ці технології застосовувати не тільки на будівлях в місті, а й на природних об'єктах по всьому краю », - висловив пропозицію Губернатор краю.

Олександр Карлін доручив фахівцям профільних управлінь Алтайського краю вивчити можливості застосування нових технологій компанії «ВимпелКом», по-перше, щоб забезпечити якісним зв'язком головні туристичні маршрути Алтайського краю - «Мале Золоте кільце» і «Велике Золоте кільце», по-друге, для більш широкого застосування технології «мобільного екскурсовода». «Як говорить молодь, це« фішка »: на маршруті, на відстані сотень кілометрів від міста, можна дістатися до об'єкта і отримати про нього інформацію. Здорово, коли одне поєднується з іншим - природна, історична, археологічна унікальність краю, а з іншого боку - інформаційна «підживлення», отримання інформації в сучасному форматі », - підкреслив Губернатор.

Довідка: Барнаульський філія компанії «ВимпелКом» (торгова марка «Білайн») займає лідируючі позиції на ринку стільникових операторів Алтайського краю, надає послуги стільникового зв'язку з 2001 року і зберігає найбільшу абонентську базу в регіоні. У зоні покриття мереж 2G проживає більше 95%, в зоні дії мережі ЗG - більше 80% населення Алтайського краю. Це дозволяє абонентам «Білайн» користуватися якісними послугами голосового зв'язку і мобільного Інтернету. За підсумками 2011 року кількість базових станцій ЗG на території краю було збільшено більш ніж в два рази.

На даний момент Барнаульський філія компанії «ВимпелКом» займає перше місце в Сибіру і восьме місце в Росії (серед філій компанії) з технічних і фінансових показників. По всьому краю працює близько 2500 точок продажів «Білайн»; філія веде плідну співпрацю з 30 технічними і 50 комерційними партнерами (дилерська мережа).

Компанія підтримує плідні партнерські взаємини з Адміністрацією Алтайського краю і органами місцевого самоврядування. Барнаульський філією компанії реалізується ряд соціально значущих проектів: забезпечення зв'язком громадських заходів (АТР, Міжнародна літня дитяча село «Алтай»), відкриття зон Wi-Fi в громадському транспорті Барнаула і т.п.

За сумлінну працю та якісну роботу співробітники філії удостоюються звань і нагород. Так, в квітні 2012 року технічному директору Барнаульского філії ВАТ «ВимпелКом» Андрію Юрійовичу Булигін було присвоєно звання «Майстер зв'язку» від Міністерства зв'язку і масових комунікацій РФ.

Компанія «Вимпелком» веде активну діяльність на федеральному і регіональному рівні виходячи з потреб населення і актуальних для держави завдань. Про це свідчить організація повного покриття стільниковим зв'язком федеральних автотрас (згідно з проектом Міністерства зв'язку і масових комунікацій РФ), програма сприяння працевлаштуванню молодих кадрів і т.п. За підсумками 2011 року компанія «ВимпелКом» була визнана найкращим роботодавцем на російському телеком-ринку і третім серед всіх російських роботодавців (за даними відкритого рейтингу, підготовленого компанією HeadHunter у співпраці з «ЕКОПСИ Консалтинг» та ВЦИОМ).