Губернатор краю Олександр Карлін привітав генерального директора ЗАТ «Завод ніздрюватого бетону» Михайла Маріупольського з 75-річчям

4 лютого 2014 р 9:44

Керівник підприємства відзначає день народження сьогодні, 4 лютого.

Михайло Маріупольський очолює завод вже майже тридцять п'ять років. На його ім'я Олександр Карлін направив урядову телеграму.

Губернатор Алтайського краю відзначив особистий внесок Михайла Маріупольського в розвиток підприємства і будівельної галузі регіону в цілому. «Вже півстоліття Ви працюєте в будівельній галузі краю. Очолюване Вами підприємство вносить відчутний внесок в її розвиток. Завод, який став для Вас другою домівкою, використовує сучасні технології виробництва нових залізобетонних виробів, завдяки чому зростає і гарнішає Барнаул, інші міста Алтаю, а випуск стінових панелей для малоповерхового будівництва визнаний чи не найкращим у світі досвідом в цій галузі. Ваша батьківська турбота про колектив сприяє зростанню престижності робітничих професій », - зазначив глава регіону в телеграмі, направленій Михайлу Маріупольському.

Він побажав ювіляру здоров'я і плідної діяльності на довгі роки, а також «нових планів і досягнень, впевненості в завтрашньому дні».

Довідка: Михайло Федорович Маріупольський почав свою трудову діяльність після закінчення середньої школи в 1957 році в радгоспі «Світлий шлях» на загальних сільськогосподарських роботах, пізніше помічником комбайнера, а потім комбайнером.

Бажання оволодіти професією будівельника призвело Михайла Маріупольського до будівельного технікуму, в який він вчинив і закінчив в 1960 році.

Після закінчення технікуму почалася професійна діяльність на Воркутинском цементному заводі - спочатку арматурником, потім майстром і заступником начальника цеху. З 1969 по 1980 рік очолював різні підприємства будівельної індустрії.

У 1980 році був призначений директором заводу пористого бетону міста Барнаула. У цей період на заводі був освоєний випуск виробів для житлових будинків серії 1-467, а також тривав випуск серії ІІ-04 для соцкультпобуту, з цих виробів було побудовано 86 дитячих садків, 49 шкіл, з них 11 з басейнами.

Важливим етапом у розвитку заводу пористого бетону є період 1980-1989 рр., Коли почалося освоєння нової на Алтаї серії 1-220 для будівництва шкіл і дитячих садів у бескаркасном варіанті. За її успішне освоєння в 1989 році колектив заводу був удостоєний Державної премії Мінуралзапсібстроя, а Михайлу Федоровичу постановою колегії Мінуралсібстроя СРСР і Президії ЦК профспілки робітників будівництва і промбудматеріалів була присуджена премія Міністерства будівництва в районах Уралу та Західного Сибіру за роботу «Будівництво об'єктів соцкультпобуту з конструкцій безкаркасних серії ». У цей період, в тому числі в Барнаулі, були побудовані лабораторно-діагностичні корпуси лікарень шинного і моторного заводів, пологові будинки, крайові онкологічний і кардіологічний центри. За високі показники в праці і професіоналізм в 1993 році Михайлу Маріупольському було присвоєно почесне звання «Заслужений будівельник Російської Федерації». У колективі заводу трудяться два заслужених будівельника і сім почесних будівельників Росії.

З 1992 року в умовах переходу на ринкову економіку і спаду попиту на вироби для будівництва на заводі була розроблена програма з випуску виробів для індивідуального будівництва. Реалізуючи національний проект «Доступне і комфортне житло - громадянам Росії», завод щорічно збільшує до 10% обсяги випуску продукції для будівельного комплексу краю, де малоповерхове індивідуальне будівництво становить 56% від загального введення. Основним стінових матеріалом житлових будинків є газобетонний блок виробництва ЗАТ «мерз».

Керівництву ЗАТ «мерз», в особі генерального директора Михайла Маріупольського, вдалося встановити ділові зв'язки з замовниками, а зміцнення цих зв'язків є вирішальною умовою забудови передмістя м Барнаула.

У 2010 році відділ реалізації заводу брав активну участь в роботі з поставки газобетонних блоків для будівництва житла постраждалим від природного пожежі в с. Миколаївка Михайлівського району. З 218 житлових будинків 139 були побудовані з продукції ЗАТ «мерз» - це понад 60%.

Колектив заводу, очолюваний Михайлом Маріупольським, неодноразово визнавався переможцем в номінації «Підприємство року», є переможцем міжрегіонального конкурсу «Кращі товари та послуги Сибіру» - Гемма-2010, 2011. Колектив заводу нагороджений золотою медаллю «Національне надбання», бере активну участь в спеціалізованих ярмарках «Будівництво. Благоустрій. Інтер'єр », за що нагороджений дипломами. У 2006, 2010 роках ЗАТ «мерз» визнано переможцем крайового конкурсу «Краще підприємство будівельних матеріалів та будівельної індустрії».

Маріупольський Михайло Федорович бере активну участь у громадському житті краю. Неодноразово обирався депутатом районної (1986-1992 роки) Ради народних депутатів міста Барнаула і депутатом Алтайського крайового Ради народних депутатів.

Велика увага Михайло Маріупольський приділяє умовам праці на підприємстві. Працівникам підприємства своєчасно і безкоштовно видаються спеціальний одяг, взуття, інші засоби індивідуального захисту. На підприємстві створено лікувально-оздоровчий комплекс, оснащений медичною апаратурою, що дозволяє отримувати амбулаторне лікування за місцем роботи. Купуються лікарські препарати для лікування і профілактики захворювань. Організовано харчування в їдальні, вартість обідів частково компенсується підприємством. Організовано доставку людей до місця роботи. Чи не перестає піклуватися Михайло Федорович і про ветеранів підприємства, надаючи їм регулярно матеріальну допомогу.

Чи не залишає без уваги Михайло Маріупольської та благодійну діяльність. Підприємство виділяє допомогу у вигляді будівельних матеріалів, палива і грошових коштів на будівництво храмів, монастирів Алтайській єпархії, крайового онкологічного центру, загальноосвітніх шкіл та інших об'єктів.

Надано матеріальну допомогу прикордонному загону військової частини 2131. Щороку виділяються кошти міським лікарням №4, №5 м Барнаула. На кошти підприємства лікарні № 4 придбані два автомобілі швидкої допомоги УАЗ 452.

Виявляється фінансова підтримка творчим колективам і дитячим будинкам, а саме: творчому колективу студії естрадних мистецтв «Синій птах» і дитячому будинку №4 м Барнаула, дитячої студії «Хорошки».

Щорічно виділяються кошти для підтримки і розвитку житлово-комунального господарства мікрорайону Новосілікатний.


4 лютого 2014 р 9:44   Керівник підприємства відзначає день народження сьогодні, 4 лютого