виготовлення балясин

  1. Технологія виробництва балясин
  2. Верстати для виготовлення балясин з дерева
  3. Що Вам пропонує компанія «Еколестніца»
Запит КАТАЛОГ


Технологія виробництва балясин

Якщо Ви хочете придбати всі елементи для створення сходів, балюстрад, балконів та інших архітектурних елементів, варто звернутися в компанію, яка займається виготовлення балясин та інших виробів з деревини.
Найбільшим попитом на ринку користуються циліндричні балясини - вони можуть бути прикрашені спіралями або будь-який інший різьбленням, мати конус або кулясті елементи і т.д. Такі стовпчики огорожі відмінно справляються зі своїм функціональним призначенням і прикрашають собою інтер'єри та екстер'єри будівель.
дерев'яні балясини однаково органічно виглядають як в європейському, так і в російській інтер'єрі. Завдяки технологічності деревини діапазон величин перетину балясин дуже широкий на відміну від того ж каменю або полімербетону. Варіюючи величину перетину стовпчиків, можна додати дизайну легкість - для цього використовуються тонкі балясини. Масивні різьблені стовпчики огорожі на сходах або балконі надаються інтер'єру солідність і грунтовність, тим більше що структура натурального дерева красива і без нанесення фарби.

Верстати для виготовлення балясин з дерева

Технологічний процес виготовлення балясин не є складним. При цьому від виробника потрібна наявність сучасного обладнання та якісного матеріалу. Висота стовпчика розраховується таким чином, щоб людина середнього зросту міг спертися на перила, що стосується діаметру, то перетин основної маси балясин знаходиться в діапазоні 40-60 мм, можливе збільшення перетину до 80 мм - такі стовпчики обрамляють потужні сходи і балкони.
Для виконання проточки потрібні копіювально-фрезерні та токарні верстати, які дозволяють отримати стовпчики з необхідною формою. Додатково балясин може знадобитися шліфування - вона необхідна як підготовка перед фарбуванням.

Що Вам пропонує компанія «Еколестніца»

Компанія «Еколестніца» має в своєму розпорядженні власне виробництво меблевих балясин з дерева. Саме тому ми можемо виготовити для клієнта вироби з деревини як з нашого каталогу, так і під замовлення. Кожен клієнт компанії отримує необхідні консультації та повний комплекс передпродажного обслуговування аж до організації відправки замовлення на адресу покупця. За 14 років роботи ми виготовили балясини для будівельних організацій і меблевих компаній з Росії, Казахстану і Білорусі.

Схожі записи