різьблені балясини

  1. Різьблені балясини для сходів
  2. Купити різьблені балясини
  3. Різьблені стовпи для сходів
Запит КАТАЛОГ

Різьблені балясини для сходів

Красиві балясини різьблені - це половина привабливості будь-яких сходів, балкона або тераси. Балясини - суто технологічний елемент огорожі, вони грають роль огорожі і опори для перил, так що їх призначення полягає в забезпеченні безпеки людини. Проте, якщо це не заважає виконанню їх безпосереднього призначення, балясини для сходів можуть мати і декоративну привабливість.
Як матеріал для таких елементів може застосовуватися як камінь, бетон, полімерні матеріали, метал, скло, так і деревина. Деревина - досить міцний матеріал, а тому наявність різьблення на балясинах не впливає на їх експлуатаційні характеристики.

Різьблені балясини з дерева цілком можуть стати родзинкою дерев'яних сходів. Вартість сходів безпосередньо залежить від сорту деревини, але навіть якісно оброблена сосна, яка є найпоширенішим і демократичним матеріалом, виглядає чудово.

Купити різьблені балясини

Щоб придбати різьблені стовпи за ціною, яка буде істотно нижче середньоринкового рівня, варто звернутися до такого виробника різьблених виробів з дерева як компанія «Еколестніца». Наші ціни Вас приємно здивують. Більш того, будь-який бажаючий може скористатися акційними пропозиціями, які поширюються на певні моделі виробів з деревини.

Компанія володіє власними виробничими потужностями, які розташовуються в Вологодської і Іванівській областях - сучасні деревообробні цехи оснащені обладнанням, поставленим з Іспанії. Щоб вирішити проблему доставки замовлень нашим покупцям, які знаходяться не тільки в Росії, але і в Білорусі і Казахстані, ми пропонуємо свою допомогу в організації транспортування виготовлених виробів на адресу замовника в рамках передпродажного облуговування. У перелік такого обслуговування входять також безкоштовні консультації, які може отримати будь-який потенційний клієнт компанії.

Різьблені стовпи для сходів

Що стосується запропонованого асортименту, то у нас Ви можете купити елементи для дерев'яних сходів , А також різьблені стовпи, вибравши модель в каталозі. Як варіант, можливе виготовлення замовлення за власною технологічною документацією клієнта, можна навіть просто надати зразок. За бажанням клієнта замовлення може бути виконаний з давальницької сировини - в цьому випадку Ви платите тільки за виготовлення різьблених стовпів, що дозволяє істотно скоротити витрати на будівельні матеріали при наявності власного недорогого сировини. При укладанні конструкту клієнт вибирає не тільки форму і габарити майбутніх виробів, але і якість поверхні виробів з деревини, яка може пройти навіть фінішну шліфування і бути повністю готовою до фарбування.

Оптовим покупцям наша компанія готова запропонувати безпрецедентно низькі ціни на різьблені балясини з дерева і найвигідніші умови співпраці.

Різьблені балясини з дуба 60 * 60 * 900 - 1700 руб / шт.

Схожі записи