Балясини і стовпи

  1. Стовпи і балясина від компанії «Еколестніца»
  2. Особливості стовпів і балясин для сходів
  3. Де вигідно купити балясини і стовпи з дерева
Запит КАТАЛОГ


Стовпи і балясина від компанії «Еколестніца»

Деревина є вдалий матеріал для виготовлення стовпів, балясин та інших елементів для балконів, сходів, терас і т.д. Цей матеріал відрізняється технологічністю, необхідну міцність, так що при наявності сучасного виробничого обладнання такі елементи можуть зробити дизайн ефектним, індивідуальним.
Безлике огорожу балкона, сходів або тераси нічого не привнесе в інтер'єр, тоді як при наявності бажання прикрасити інтер'єр або екстер'єр саме різьблені дерев'яні деталі можуть стати родзинкою дизайну в будь-якому стилі.

Особливості стовпів і балясин для сходів

Якісні і красиві стовпчики, балясини дозволяють надати дизайну необхідний стилістичний шарм. Також ці елементи можна використовувати для створення стилістичної цілісності фасадної композиції або акцентувати увагу на певних фасадних елементах, частинах будівлі. Як варіант, виконані в єдиному стилі балясини і колони, розташовані як усередині, так і зовні будівлі, дозволяють стилістично об'єднати дизайн всіх елементів будівлі.
Як показує практика, дерев'яні балясини і стовпи у багатьох асоціюються з заміським будинком, так що такі елементи в екстер'єрі та інтер'єрі дачі або фазенди дуже популярні.

Де вигідно купити балясини і стовпи з дерева

Щоб укласти вигідний контракт на поставку виробів з деревини, варто звернути увагу на компанії-виробники такої продукції незалежно від їх географічного місця розташування. Компанія «Еколестніца» як виробник пропонує своїм клієнтам найбільш оптимальні ціни, при цьому якість всіх пропонованих виробів на висоті. Послуги сучасних логістичних компаній дозволяють нам здійснювати продаж балясин в будь-яке місто Казахстану, Росії і Білорусі.
У нашому розпорядженні є виробничий цех, заповнений верстатами іспанського виробництва - укупі з жорстким контролем якості на підприємстві та високим рівнем використовуваної сировини виробництво компанії «Еколестніца» в повній мірі відповідає найсуворішим вимогам до сучасних виробничих потужностей.
Ми завжди готові розширити асортимент виробів, що випускаються, тим більше що якісні верстати дозволяють виготовляти будь-які стовпи і балясини за технічним завданням замовника.

Схожі записи