Балясини для сходів із сосни, бука, дуба, ясена

  1. Балясини для сходів
  2. Балясини з дерева оптом
Запит КАТАЛОГ

Балясини для сходів

У сьогодення можна вибрати балясини з каменю, гіпсу, деревини, бетону, полімерних матеріалів - всі вони мають свої переваги. Якщо основним критерієм вибору є екологічність і зовнішня привабливість, то оптимальним вибором будуть саме дерев'яні балясини від виробника. Такі балясини використовуються в основному для огородження сходів, балконів та інших відкритих майданчиків, розташованих на висоті. Такі стовпчики для перил грають роль огорожі, захищаючи людину від падіння з висоти, а також служать опорою для перил.

Оскільки більшість сходів в приватних будинках роблять з деревини, то і дерев'яні балясини для сходів також набули широкого поширення. Оскільки деревина будь-яких порід відрізняється високою технологічністю, це дозволяє за невелику ціну надати балясині декоративність і зовнішню привабливість. Стовпчики огородження можуть бути самої різної форми, вибір якої обмежується тільки фантазією замовника. Зрозуміло, що в торгових компаніях просто неможливо знайти по-справжньому оригінальні моделі. Щоб зробити свою драбину унікальним прикрасою інтер'єру, варто звернутися до виробника і зробити замовлення за власними кресленнями, а також можете замовити елементи для дерев'яних сходів .

Балясини з дерева оптом

Пошук виробника, який здатний максимально якісно виконати індивідуальне замовлення, можна провести на підставі технічного оснащення виробничого підприємства. Наприклад, компанія «Еколестніца» може похвалитися наявністю сучасного виробничого парку іспанського обладнання. Ми гарантуємо відмінне поєднання ціна / якість балясин для сходів - підтвердженням цього може служити бездоганна репутація нашої компанії на ринку будівельних матеріалів. Наші клієнти, більшість з яких перейшло в розряд постійних замовників, знаходяться не тільки на території Росії - підприємства будівельного та меблевого секторів Білорусі і Казахстану також користуються нашими послугами.

Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці, а тому географічне видалення наших виробничих потужностей, які розташовуються в Вологодської і Іванівській областях, не є істотним недоліком. У перелік безкоштовних послуг, на які може розраховувати кожен клієнт, поряд з консультаціями знаходиться організація транспортування замовлення до покупця. Ми не перший рік працюємо на ринку будівельних матеріалів, а тому маємо широкі зв'язки як з постачальниками якісної сировини, так і з транспортними організаціями. Так що транспортування вантажу до наших замовників на території країн митного союзу не представляє ніяких проблем.

Якщо Ви хочете купити різьблені балясини з дерева оптом, ми зможемо запропонувати Вам істотні знижки або співпраця на договірних умовах. Інші замовники можуть скористатися однією з поточних акцій або знижками, які періодично поширюються на певні категорії різьблених виробів з дерева . В цілому наші ціни на балясини з дерева істотно нижче середньоринкового рівня. Це обумовлено мінімальною торговою надбавкою і відсутністю товаропровідної мережі, послуг посередників і інших витратних моментів, які збільшують вартість продукції.

Якщо Ви хочете купити дерев'яні балясини від виробника, варто звернутися саме до нас - ми зможемо зробити Вам вигідну пропозицію.

Схожі записи