Адвокат для покупки старої квартири в Ашдоді

Питання нерухомості в Ізраїлі охоплені низкою законів, таких як Закон про контракти (загальна частина) 1973 року Закон про договори (засоби правового захисту від порушення) 1970 року Закон про стандартні договори 1982 року, і особливо Закон про продаж ( квартир) 1973 року Закон про нерухомість 1969 р Закон про брокерів нерухомого майна 1996 р і багато попередні рішення суду.

В операціях з нерухомістю в Ашдоді слід проявляти обережність відносно ряду операцій, що здійснюються в ході операції, оскільки велика частина об'єктів в Ізраїлі ще не зареєстрована органами реєстрації землі (ТАБУ). Так що будь-який, хто не є експертом в цій галузі (зауваження доречне і для адвокатів), ризикує втратити своє майно.

Перш ніж купувати квартиру в Ашдоді , Необхідно зробити наступне:
У разі, якщо у банку береться позика, що забезпечується машканти (заставу, що накладається на нерухоме майно, при тому що «мішкун» - це запорука, що накладається на активи, відмінні від нерухомого майна), до підписання контракту слід провести «огляд банківського ринку», перевіряючи банківський відсоток і гарантії, які вимагаються для отримання у «обраного» банку згоди надати запитану іпотеку.
Для пільговиків Міністерства житлового будівництва рекомендується уточнити в іпотечному банку наявність права на отримання субсидується іпотеки ( «Закаут») і забезпечити видачу свідоцтва про право в одному з банків.
Перевірте виписку з «табу» або довідку про права на квартиру і переконайтеся, що продавець квартири, який підписав договір, дійсно є власником проданого права (або має довіреність на вчинення правочину).
Переконайтеся, щоб права, зазначені в контракті, відповідали статусу прав згідно з випискою з табу або довідці про права і, особливо, перевірити наявність у квартири іпотеки, конфіскацій, застав або ліквідацій. Все це проводиться юристами нашої фірми.
Важливо переконатися, щоб контракт передбачав відповідні гарантії і застави, що забезпечують оплату всіх податків, які застосовуються до продавця, включаючи: оцінний податок, податок з продажів, муніципальні податки.

Важливо відзначити, що іноді сторони погоджуються підписати попередній договір перед підписанням основного контракту для реалізації угоди обома сторонами. Дуже важливо! Обзавестися адвокатом до підписання попереднього договору, оскільки попередній договір є повноцінним договором, і його порушення еквівалентно порушення контракту.

На другому етапі після знаходження квартири укладається договір на її придбання. До укладення контракту важливо прийняти рішення з наступних питань:
A. Вартість квартири.
B. Дати виконання платежів.
C. Дата передачі квартири покупцеві.

Податок на покупку: податок на покупку стягується з кожної покупки нерухомості і виражається у відсотках від вартості квартири, відповідно до шкали, періодично оновлюваної. Податкові коефіцієнти розрізняють тих, хто купує квартиру вперше, не володіючи іншою квартирою, і тих, хто купує другу або більше квартиру (якщо ця квартира для вас єдина, ви маєте право на звільнення від податку на покупку до рівня, зазначеного в правилах, схильних до зміни ).

Збір на поліпшення - податок, який сплачується місцевим органам влади, коли є можливість поліпшити і розширити існуючу нерухомість (додаткові права на будівництво). Як правило, такий збір не поширюється на квартири, будівництво яких завершено.

Погоджувальна збір - платіж, що адресується Земельної адміністрації Ізраїлю в випадках, коли права на нерухомість випливають з незахищеного договору оренди з Земельної адміністрацією Ізраїлю.

Оціночний податок - це податок, який застосовується до продавцеві, але більшість продавців квартир, які є їх єдиною квартирою або не продавали іншу квартиру за останні 4 роки, не зобов'язані платити цей податок, володіючи правом на звільнення.

Після підписання контракту і виконання всіх його умов наш офіс реєструє квартиру в офісі земельного кадастру.