Успішний фітнес-клуб: аудіодопінг

Існування сучасного фітнес-клубу неможливо без якісної спеціалізованої музики, яка не тільки супроводжує заняття, але і створює прекрасну дружню атмосферу в стінах компанії Існування сучасного фітнес-клубу неможливо без якісної спеціалізованої музики, яка не тільки супроводжує заняття, але і створює прекрасну дружню атмосферу в стінах компанії   У всіх фітнес-залах постійно звучить музика: фонова для тих, хто займається в тренажерному залі, і спеціальна для любителів аеробіки

У всіх фітнес-залах постійно звучить музика: фонова для тих, хто займається в тренажерному залі, і спеціальна для любителів аеробіки. Здавалося б, що тут дивного? Просто музика. Однак тільки правильно підібрані композиції полегшують відвідувачам шлях до скоєного тілу і допомагають власникам фітнес-клубів залучати нових клієнтів.

Формула досконалого музичного супроводу для занять включає в себе не тільки ритм і темп, але і мелодійність і навіть соціально-культурний аспект. Багато років тому нейрофізіологи довели, що існує невидимий зв'язок між клітинної активністю людського організму і звуковими коливаннями. Ми розуміємо емоції, виражені через мелодію, тому що музика наслідує способу, яким емоції виражені в мові. Цікаво, що у людини працюють обидві півкулі, коли він слухає пісню: одне ліве обробляє ритм, а праве - мелодію і темп. Крім того, музика може правильно формувати настрій людини, його бажання. Саме тому сьогодні музика лежить в основі найбільш просунутих фітнес-програм.

Саме тому сьогодні музика лежить в основі найбільш просунутих фітнес-програм

Сучасний клієнт фітнес-клубу стає все більш вимогливим до ефективності і різноманітності занять. Він хоче отримати максимальний результат за найкоротший термін, обов'язково приправивши ці компоненти яскравими емоціями.

Хороший тренер прекрасно розуміє, що результат - це його заслуга, а за позитивні емоції відповідає музика. Для постійного відвідувача фітнес-клубу немає нічого нудніше, ніж піднімати штангу, качати прес чи робити розтяжку в повній тиші, але і працювати під «заїжджену платівку» - задоволення сумнівне, тому потреба в професійній музиці для фітнесу з боку інструкторів безперервно зростає.

Безумовно, за спеціальними музичними збірками для фітнесу йдуть не домогосподарки, які коротають вечора в фітнес-залах, і не бізнесмени, котрі втікають від сидячого способу життя в спортивних клубах, а фахівці, які хочуть довести свою професійну придатність цим людям якомога швидше.

«Так як відвідувач залу найчастіше обмежений за часом, то групові програми - ідеальний варіант для клієнтів з щільним графіком», - стверджує Сергій Крутов, фітнес-директор одного з великих московських клубів. Відповідно до цієї тенденції, безумовної популярністю користуються записи для занять в аеробному залі. На російському ринку існує ряд компаній, які продають диски для фітнесу, є кілька ді-джеїв, які зводять треки на замовлення, хтось чекає музику для занять спортом і аеробікою з-за кордону, але все це робиться для того, щоб поліпшити результат роботи і зробити тренування запам'ятовується.

Кілька останніх років повністю довели необхідність існування такого явища, як фітнес-музика.

Кілька останніх років повністю довели необхідність існування такого явища, як фітнес-музика

Залишилося розібратися, так що ж таке професійна музика для фітнесу? Це спеціальний «мікс», треки в якому або ретельно підбираються, або змінюються так, щоб ритмічність протягом диска не збивав. Так само для кожного формату уроку підбирається спеціальний диск з певним темпом (bpm). Для клієнтів з різною фізичною підготовкою потрібен і різний музичний темп. Під час уроку організм людини підлаштовується під ритм музики, мозок поступово відключається, і заняття починають проходити більш ефективно при повній відсутності перенапруги психіки.

Правильно підібрана музика допомагає поліпшити результати тренування в середньому на 30 відсотків. Крім того, при правильно підібраному музичному тоні, заняття фітнесом приносять задоволення. Звичайно, хтось намагається заощадити, вважаючи за краще спеціальним дискам звичайні музичні збірники, адже музика для фітнесу варто в два-три рази дорожче простих дисків. Ця економія йде на шкоду і клієнтам і тренеру, а значить, і бізнесу в цілому.

Сьогодні досить просто замовити диск для фітнесу через інтернет, майже у всіх компаній, записуючих спеціальну музику, є сайти. Клуби можуть закуповувати музику серіями, диски будуть також корисні для іміджу клубу: наявність спеціальної музики - ознака високого класу і показник турботи керівництва про зручність і настрої клієнта.

Величезний сегмент на ринку професійної музики представляє музика для танців. Добре записаний і зведений диск - половина успіху хореографа. Від того, як викладач відпрацює урок і наскільки буде відчувати музику, залежить ефективність заняття. Тому спеціальна музика необхідна і танцювальним школам, які хочуть розширити коло своїх клієнтів.

На закінчення хотілося б відзначити, що спеціалізована музика потрібна не тільки для групових занять з їх очевидним потенціалом, адже вони об'єднують людей і сприяють розвитку дружньої атмосфери в стінах будь-якого фітнес-підприємства.

Музика може бути цікава ще й інструкторам і керівникам клубів, так як поява нової музики в стінах клубів і залів завжди привносить в життя інструкторів і співробітників компанії свіжість. Вона заряджає всіх позитивними емоціями, оптимізмом і ентузіазмом. Те, що пропонують зараз компанії-виробники спеціалізованих дисків - це суттєвий плюс для будь-якого фітнес-клубу або танцювальної школи.

, Експерт Brainity


Кількість переглядів: 3048

Оцінка матеріалу:

(20) всі матеріали

Прокоментувати з допомогою

Здавалося б, що тут дивного?
Залишилося розібратися, так що ж таке професійна музика для фітнесу?