Питання та відповіді про атестації - Чеський обмінний пункт WebMoney (Введення - Висновок)

  1. FAQ: запитання й відповіді по атестації

FAQ: запитання й відповіді по атестації

Чи можливе одержання атестата громадянином іншої країни? Так, звісно.

Який атестат краще - персональний або початковий? Все залежить від тих цілей, для вирішення яких ви плануєте використовувати отриманий атестат. Але, звичайно ж, персональний атестат, має більше переваг ніж початковий.
Він дає велику ступінь довіри з боку інших учасників системи. Надає можливість доступу до всіх сервісів системи, в тому числі дозволяє автоматизувати прийом коштів від партнерів з використанням інтерфейсів сервісу Merchant WebMoney, створювати кредитні гаманці і участвововать в роботі кредитної біржі, крім того дозволяє брати участь в арбітражному сервісі і багатьох інших сервісах, які не доступні для власників початкових атестатів. І ще, всім власникам персонального атестата дана можливість співпраці з системою WebMoney в рамках діючих в системі сервісів, що дозволяє заробляти гроші на партнерських відносинах.

Чи довго триває процедура видачі початкового або персонального атестата? Зустріч в офісі Реєстратора триває максимально 10-15 хвилин. Це коротку співбесіду і заповнення заяви. Потім реєстратор перевірить правильність відомостей, зазначених Вами в письмовій та електронній заявках. Якщо все буде правильно, то і претензій не буде - атестат буде виданий.

Чи робите ви видачу атестатів по ноторіально завірених документів? Ми атестати по ноторіально завірених документів не видаємо. Необхідна особиста зустріч претендента на атестат і реєстратора.

Як отримати атестат продавця? Необхідно бути власником персонального атестата, а також мати сайт, на якому Ви будите приймати WebMoney автоматично через інтерфейс Мерчанта. Атестат продавця видається автоматично і безкоштовно.
Алгоритм отримання атестата продавця наступний:
1.Получение персонального атестата.
2.Оформіте заявку на реєстрацію Вашого сайту в каталозі Мегасток. Для цього треба зайти на www.megastock.ru в розділ "додати ресурс" і дотримуйтесь подальших вказівок. У разі, якщо Ви маєте намір отримати атестат продавця, але з яких-небудь причин не хочете публікувати свій сайт в Мегасток, заявку все одно потрібно подати (під час реєстрації у Вас буде можливість її заборонити).
3.Дождітесь обробки Вашої заявки модератором. Про результат обробки Ви отримаєте повідомлення по e-mail і внутрішньої WMKeeper-майже. Атестат продавця є однією з форм персонального атестата і має всі його можливості без обмежень.

Чи можу я отримати відразу персональний атестат, минаючи початковий? Так.

Чи може отримати атестат неповнолітній здобувач? Якщо здобувач атестата, який не досяг вісімнадцятирічного віку (повноліття), але у нього є паспорт, може отримати атестат. Правда є одна умова - на співбесіді у аттестатора з здобувачем повинен бути один з його батьків, який повинен підписатися під заявою, що не заперечує проти дій сина.

Чи можна оплатити атестат іншим способом, а не в WM? Системою WebMoney, передбачена автоматична процедура оплати заявок на атестацію, безпосередньо з Z-гаманця здобувача на Z-гаманець Центру Атестації, тому оплатити її як - небудь інакше не можна. Але вихід є: як правило, Z-гаманець можна поповнити у обраного вами реєстратора, придбавши у нього необхідну кількість WMZ.

Гаманець заблокований, як мені оплатити заявку на отримання атестата? Напишіть в Арбітраж прохання розблокувати вас для оплати атестату. Вашим гаманцях буде відкрита можливість здійснювати вихідні транзакції в оплату атестата.

Увага!
Ми не розглядаємо пропозиції незаконних оплат і нелегальних методів роботи. Прохання не приходити з подібними проханнями і не писати про це.
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ. Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції. Підприємства, які експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь в наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність. Атестація, вироблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.


Який атестат краще - персональний або початковий?
Чи довго триває процедура видачі початкового або персонального атестата?
Чи робите ви видачу атестатів по ноторіально завірених документів?
Як отримати атестат продавця?
Чи можу я отримати відразу персональний атестат, минаючи початковий?
Чи може отримати атестат неповнолітній здобувач?
Чи можна оплатити атестат іншим способом, а не в WM?
Гаманець заблокований, як мені оплатити заявку на отримання атестата?