Отримати початковий атестат в Чеській Республіці

 1. Отримати початковий атестат в Чеській Республіці
 2. Отримання формального атестата
 3. Процедура отримання початкового атестата

Отримати початковий атестат в Чеській Республіці

З жовтня 2012 року жителі Чехії і сусідніх країн Євросоюзу отримали можливість отримати початковий і персональний атестат в Празі.
Наш офіс розташований в першому поверсі будівлі в самому центрі Праги на вулиці Йіндрішской 27 в ста метрах від Вацлавак.
На нас Вам вкаже зовнішня реклама обмінного пункту WebMoney над входом. Вам не доведеться нас шукати і в будівлі - офіс розташований в першому поверсі і займає весь поверх.
Ласкаво просимо, ми чекаємо Вас!
Наш WMID: 981434194552 має атестат реєстратора
У нас Ви можете отримати персональний або початковий атестат системи WebMoney Transfer. Наявність персонального або початкового атестата допоможе убезпечити Ваші кошти від втрати в разі пошкодження файлів електронних ключів або гаманців, а також збільшить довіру до Вас інших учасників системи. Всі отримали саме у нас персональний атестат мають можливість на отримання знижки при проведенні обмінних операцій в нашому обмінних пунктах WebMoney.


Отримання формального атестата

 • Заповнити персональні дані в центрі атестації . Для цього у вас повинен бути запущений WebMoney Keeper Classic, або встановлений WebMoney Keeper Light.
 • У розділі "Отримання нового атестата", виберіть "Отримати формальний атестат".
 • Введіть дані паспорта, реєстрації, номер контактного телефону (номер перевіряється, на нього надсилається SMS з кодом!). Точно заповнюйте всі дані, як в паспорті, без скорочень і помилок, якщо в паспорті є російський варіант написання - пишіть російською.
 • У документі чеською мовою є чисто чеські літери, замініть їх на відповідні англійські, пишіть замість Ř - R, замість Ž - Z, замість Č - C, замість Á - A і т.д.
 • Будьте гранично уважні при заповненні форми, неточне, неправильне, скорочене написання може привести до труднощів при використанні системи і до необхідності проходити додаткову процедуру виправлення даних.

Після отримання формального атестата, Ви можете приступити безпосередньо до процедури отримання початкового атестата.


Процедура отримання початкового атестата

 • Запустіть WM Keeper і зайдіть в центр атестації .
 • Виберіть пункт меню Отримання атестата / Отримати атестат.
 • Дочекайтеся повного завантаження сторінки і натисніть кнопку "Провести авторизацію".
 • У розділі "Отримання нового атестата" виберіть "Отримати початковий атестат".
 • У списку персонализаторов знайдіть: Седишев Олег WMID # 981434194552 (Прага / Чехія) і натисніть "Отримати атестат".
 • Скачайте, роздрукуйте заява претендента .
 • Натисніть посилання "Повернутися в панель управління і оплатити заявку".
 • У розділі "Заявка на отримання атестата" натисніть "Оплатити".
 • Після оплати зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, щоб домовитися про зустріч.
 • При зустрічі Ви повинні пред'явити оригінал паспорта та надати:
  Ксерокопії всіх значущих сторінок (2 екз.)
  Оригінал заяви (2 екз.) На отримання початкового атестата. Заява підписується власноруч і тільки в нашій присутності!
 • Після перевірки відповідності Ваших паспортних даних на сайті атестат видається протягом 1 робочого дня.
 • Вартість отримання початкового атестата 49.99 WMZ

Якщо у Вас немає можливості зробити ксерокопії або роздрукувати бланк заяви, не турбуйтеся - ми все зробимо в нашому офісі. Якщо є питання щодо процедури, подивіться також тут і тут

Увага!
Ми не розглядаємо пропозиції незаконних оплат і нелегальних методів роботи. Прохання не приходити з подібними проханнями і не писати про це.
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ. Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції. Підприємства, які експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь в наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність. Атестація, вироблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.