Отримати персональний атестат в Чеській Республіці

 1. Отримати персональний атестат в Чеській Республіці
 2. Щоб отримати персональний атестат WebMoney в Прага (Чеська Республіка):

Отримати персональний атестат в Чеській Республіці

З жовтня 2012 року жителі Чехії і сусідніх країн Євросоюзу отримали можливість отримати початковий і персональний атестат в Празі.
Наш офіс розташований в першому поверсі будівлі в самому центрі Праги на вулиці Йіндрішской 27 в ста метрах від Вацлавак.
На нас Вам вкаже зовнішня реклама обмінного пункту WebMoney над входом. Вам не доведеться нас шукати і в будівлі - офіс розташований в першому поверсі і займає весь поверх.
Ласкаво просимо, ми чекаємо Вас!
Наш WMID: 981434194552 має атестат реєстратора
У нас Ви можете отримати персональний або початковий атестат системи WebMoney Transfer. Наявність персонального або початкового атестата допоможе убезпечити Ваші кошти від втрати в разі пошкодження файлів електронних ключів або гаманців, а також збільшить довіру до Вас інших учасників системи. Всі отримали саме у нас персональний атестат мають можливість на отримання знижки при проведенні обмінних операцій в нашому обмінних пунктах WebMoney.
Вартість персонального атестата - 99.99 WMZ.
Вартість початкового атестата - 49.99 WMZ.

Щоб отримати персональний атестат WebMoney в Прага (Чеська Республіка):

 • Зайдіть на сайт центру атестації .
 • Авторизуйтесь під тим WMID, на який хочете отримати атестат.
 • У разі необхідності отримаєте формальний атестат.
 • Потрапивши в панель управління атестатом, в розділі "Атестат" натисніть "Отримати персональний атестат".
 • У списку, Аттестатори знайдіть Седишев Олег WMID # 981434194552 (Прага / Чехія) і натисніть посилання зліва "отримати атестат".
 • Поверніться в панель управління атестатом і оплатіть вартість атестата (99.99 WMZ) - натиснувши посилання "сплатити заявку" в розділі "Отримання нового атестата".
 • Атестат буде виданий Вам після особистої зустрічі з нами. Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, щоб домовитися про зустріч.
  При зустрічі Вам необхідно мати з собою:
  1) паспорт
  2) ксерокопії розвороту з фотографією і пропискою в двох примірниках
  3) роздруковане і заповнену заяву здобувача атестата в 2х примірниках. Підпис і дата в заяві ставляться строго при особистій зустрічі. Зразок заяви візьміть тут .
 • Після особистої зустрічі, перевіряється правильність інформації, введеної Вами в заявці на сайті Центру Атестації. Якщо все правильно і претензій немає, Вам видається атестат. Якщо є помилки, ми попросимо Вас їх виправити. В цьому випадку атестат буде виданий, коли всі неточності будуть усунені.

Якщо у Вас немає можливості зробити ксерокопії або роздрукувати бланк заяви, не турбуйтеся - ми все зробимо в нашому офісі. Якщо є питання щодо процедури, подивіться також тут і тут

Увага!
Ми не розглядаємо пропозиції незаконних оплат і нелегальних методів роботи. Прохання не приходити з подібними проханнями і не писати про це.
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ. Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції. Підприємства, які експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь в наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність. Атестація, вироблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.