Цього року стипендії від компанії Нікомед отримають 15 кращих студентів-медиків

  1. Орфографічна помилка в тексті:

28 жовтня 2011, 14:09 Переглядів: 28 жовтня 2011, 14:09 Переглядів:   Ініціатива покликана підтримувати талановитих студентів, які демонструють відмінні результати не тільки в навчальному процесі, а й громадської діяльності

Ініціатива покликана підтримувати талановитих студентів, які демонструють відмінні результати не тільки в навчальному процесі, а й громадської діяльності.

Програма "Золоті кадри медицини" реалізується в Україні з 2008 року, і за час її існування стипендію отримали 45 студентів на загальну суму понад 300 тис. Грн. У минулому році до чотирьох українських ВНЗ-учасників приєднався Молдавський державний медичний університет.

"Ми дуже раді, що існує така Програма. Для наших студентів це хороший стимул розвиватися професійно, а також можливість отримувати нові знання і практичні навички", - висловлює свою подяку ректор Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького Борис Семенович Зіменковський.

Протягом навчального року 3 переможців з кожного вузу, який бере участь в Програмі, щомісяця отримують іменні стипендії NYCOMED. Для цього проводиться конкурс-відбір, в якому задіяні студенти останніх курсів, інтерни, ординатори за спеціальностями: "лікувальна справа", "педіатрія".

"Програма" Золоті кадри медицини "вже стала доброю традицією для нашої компанії. У майбутньому ми плануємо надавати не тільки фінансову підтримку молодим талантам, а й дбати про їхню освіту, залучаючи провідних фахівців і вчених в галузі медицини", - говорить глава представництва компанії " Nycomed: a Takeda Company "в Україні Євген Заїка.

Нагадаємо, що в 2010 році в рамках проекту пройшла перша міжнародна конференція на базі Львівського національного міжнародного університету ім. Д.Галицького. У ній взяли участь студенти п'яти вищих навчальних закладів, а також аспіранти, викладачі університету. Крім цього, в конференції взяли участь академік Зербіно Д.Д., проф. Яворський О.Г. і проф. Кияк Ю.Г.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В цьому році стипендії від компанії Нікомед отримають 15 кращих студентів-медиків". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.