Аслана Усояна - Найцікавіше в блогах


Плюси_жізні Субота, 19 Января 2013 р 10:34 ( посилання )

Останні кілька днів на перших шпальтах ЗМІ, в повідомленнях інформаційних агентств розташовуються матеріали, що мають пряме відношення до особистості кримінального авторитета, відомого в Росії, як Дід Хасан. Все почалося з дописів 16 січня про його смерті, вивчення наслідків такої трагедії також громадськості було цікаво де буде похований Дід Хасан, і як просувається справа по затриманню його вбивці. Сьогодні ж інтернет буквально вибухнув після появи колись уже миготіли в мережі фотографії, де, імовірно, Усоян зображений з нинішнім главойРФ Володимиром Путіним.
Читати далі тут

Віктор-Вікторія Четвер, 18 Января 2013 р 00:14 ( посилання )


Ступінь кріміналізірованності сучасного російського суспільства дуже опукло показує той факт, що про вбивство одного з "авторитетів" і пов'язаних з цим подіями йдеться в вечірньому (тобто розрахованому на всю країну) випуску новин серед головних сюжетів. Тобто тим самим невербально повідомляється, наскільки це значуща подія для всіх і кожного.
Тобто неважливо, наприклад, як зимує країна, наскільки вистачає запасів палива і мазуту, як йде постачання різних районів, які прогнози на весну, на посів, наприклад. Зате важливо, як вбили кримінального шишку.

Торріо Середа, 16 Января 2013 р 15:42 ( посилання )


Сьогодні в центрі Москви на Кухарський вулиці був убитий голова кримінальної влади РФ Аслан Рашидович Усоян, відомий як "Дід Хасан".
За інформацією джерела "Інтерфаксу" в силових структурах, в Аслана Усояна стріляли близько 14:30 на виході з ресторану "Каретний двір". Потерпілий був доставлений до Боткінської лікарні, де 75-річний Аслан Усоян помер від поранення.
За даними представника прес-служби столичного главку МВС, невідомий стріляв зі снайперської гвинтівки з оптичним прицілом. Під час замаху на Усояна в центрі Москви також постраждала жінка. Вона отримала поранення в ногу, передає "РИА Новости".
Характер поранення убитого вказує на те, що, швидше за все, снайпер використовував бронебійні кулі.
Як стало відомо, Аслан Усоян помер в машині швидкої допомоги по дорозі в лікарню від отриманого в результаті замаху поранення.
Нинішнє замах на Усояна було не першим: попереднє відбулося в Сочі в 1998 році, наступне, як і нинішнє, в Москві в 2010 році, ввечері 16 вересня в центрі Москви, у дворі одного з будинків на Тверській. Разом з "Дідом Хасаном" тоді був поранений його охоронець Артур Баграмян. Кілер стріляв з вікна одного з сусідніх будинків, завдавши три кульові поранення.

Новини в класиці від Торріо Rewiever Понеділок, 20 Сентября 2010 р 10:54 ( посилання )

Не можу не солідаризуватися з сьогоднішнім редакційним коментарем "Ведомостей" до "хасанізаціі" російського медіапростору. Що, взагалі кажучи, вдруге - такий зробили нашу країну її нинішні верховоди ... Але повернемося до коментарю:


"Реакція на замах на Аслана Усояна, відомого в певних колах як Дід Хасан, вельми показова ... Аслан Усоян , Який, за неофіційними даними, керує російським злочинним синдикатом близько 20 років, став таким же героєм ефіру, як Юрій Лужков ... Такі почесті криміналітету і, якщо говорити ширше, злочинного світу - один із проявів популяризації цілої субкультури ... Як народжується і формується цей поганий смак? Частково причина в тому, що за 20 останніх років, за розрахунками колишнього заступника голови Верховного суду Володимира Радченка , Через кримінальні процеси пройшла чверть дорослих росіян. Але навряд чи справа тільки в попиті колишніх і потенційних в'язнів. Провідниками кримінальної субкультури стали і деякі представники сучасного російського істеблішменту. Можливо, їм близько і поняття - чи то з літератури, чи то з якоїсь іншої причини - «злодійський кодекс честі», який ділить світ на дві частини: своїх ( «пацанів»), яких слід захищати за будь-яких обставин і не можна здавати, і чужих ( «фраеров», «лохів»), обдурити яких доблесть «чесного злодія». Позиція, зауважимо, куди більш зручна, ніж просте дотримання законів. Цікаво тільки, хотів би істеблішмент, щоб його діти і внуки жили за злодійськими законами ".
Як народжується і формується цей поганий смак?