Аслан Сарінжіпов очолив «Назарбаєв Фонд»

Колишній міністр освіти і науки РК Аслан Сарінжіпов, призначений на посаду президента «Назарбаєв Фонду».

Про це повідомляє медіа-портал Caravan.kz з посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки РК.

«Сарінжіпов Аслан Бакеновіч призначений президентом« Назарбаєв Фонду »і членом опікунської ради Nazarbayev University», - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки РК

«Назарбаєв Фонд» був створений з ініціативи Президента Казахстану 15 грудня 1998 року.

Нагадаємо, 10 лютого, в Астані Прем'єр-Міністр РК Карім Масімов представив колективу Міністерства освіти і науки РК нового главу відомства Єрлана Сагадіева .

Карім Масімов зачитав Указ Президента РК Нурсултана Назарбаєва про призначення Єрлана Сагадіева на посаду міністра освіти і науки, а також подякував колишньому керівника Аслана Сарінжіпова за виконану роботу на цій посаді.

Аслан Бакеновіч Сарінжіпов народився 17 квітня 1974 року.

Казахстанський державний, науковий, громадський і політичний діяч. Економіст-міжнародник, кандидат економічних наук, доктор Університету Пенсільванії США в області адміністрування вищої освіти. Закінчив Казахський державний економічний університет 1996) році. Університет Оклахоми (США), Віденську дипломатичну академію (Австрія, 1997). Проходив стажування в інституті державної політики імені Кеннеді Гарвардського університету.

Трудова діяльність
У 1996 році трудову діяльність починав референтом Виконавчого комітету Міждержавної ради Центральної Азії.

У 1997 році перейшов на роботу в центральний апарат Міністерства закордонних справ РК. У 1998-2002 рр. працював аташе з економічних питань у Посольстві РК в США (м.Вашингтон).
У 2002-2007 рр. - координатор проектів Світового банку по Центральній Азії в області інфраструктури, фінансових ринків і освіти, брав участь в розробці державної програми розвитку освіти Республіки Казахстан.
У 2007-2009 рр. працював на посаді заступника голови правління АТ «Національний аналітичний центр при Уряді» і Національний банк Республіки Казахстан, займався питаннями економічного розвитку, фінансів та освіти.
З 2009 по 2013 рік - голова Виконавчої ради автономної організації освіти «Назарбаєв Університет». Асоційований професор Школи освіти «Назарбаєв Університету».
Член Опікунської ради АОО «Назарбаєв Університет» з дня її заснування. Нагороджений орденом «Құрмет» (2012 р).
З 2 вересня 2013 року по 10 лютого 2016 року - міністр освіти і науки Республіки Казахстан