Олена Водонаєва: Я не розлучена! У нас з чоловіком чудові стосунки: Новини: Накануне.TV

Останнім часом навколо персони Олени Водонаєвої ходить маса чуток. Так, в кінці березня в інтернеті з'явилися знімки, на яких провідна проходить реєстрацію на рейс до Парижа в компанії бізнесмена Арсенія Шарова, а не свого законного чоловіка Олексія.

У списку подруг останнього були такі відомі світські левиці як Катя Лі, Таня Терешина, Емілія Вишневська та інші. Відразу ж поповзли чутки про те, що парочка відправилася в романтичну подорож. До того ж, зі знімків створювалося відчуття, що Водонаєва і Шаров дійсно поїхали відпочивати тільки вдвох, а не з компанією. Олена відразу ж поспішила спростувати плітки.

"Зазвичай я не коментую такий ідіотизм, але на цей раз це перейшло всі межі. На цей відпочинок, про який всі писали, нас літало дуже багато людей, і ми дуже круто відпочили. Чоловік теж їздив. У нас з чоловіком чудові стосунки. Я не розлучені! ", - розповіла Водонаєва програмі« "Багаті і знамениті" на СТС.

На доказ Олені довелося показати свій паспорт, в якому гордо красується друк про шлюб. Однак, як відомо, штамп - ще не доказ міцних відносин, відзначає "ЕГ ".

На жаль, зараз коментарі не працюють,
тому що ми проводимо оновлення системи.
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.