Всюдихід «КАМАЗ-Арктика» тестують на Крайній Півночі

У нинішньому рік всюдихід «КАМАЗ-Арктика» відправлять на випробування на територію Крайньої Півночі. Про це журналістам повідомив Євген Макаров, заступник головного конструктора російської компанії «КАМАЗ».

Про це журналістам повідомив Євген Макаров, заступник головного конструктора російської компанії «КАМАЗ»

За словами пана Макарова, перший всюдихід «КАМАЗ-Арктика» на цей момент вже побудований і проходить тести. Відзначимо, що автовиробник збирається випустити кілька подібних моделей. Таке рішення пов'язане з високим інтересом з боку потенційних покупців.

Автомобіль розроблявся спеціально для перевезення пасажирів і вантажів в умовах російської Арктики, Далекого Сходу, Сибіру. Всюдихідна машина по суті являє собою будинок на колесах, в якому можуть проживати до трьох осіб. У «автобудинку» є обігрівач, санітарний блок, спальні місця і автономний генератор.

Крім того, автомобіль «КАМАЗ-Арктика» оснастили зчленовані рамою і шинами низького тиску, придатними для пересування по снігу і льоду. Нагадаємо, всюдихід дебютував в рамках виставки «Вузпромекспо», що проходила в Москві в минулому році.


Яна Васильєва