Машини КАМАЗ-Арктика відправлять на тести в умовах Крайньої Півночі

  1. Перша партія КАМАЗів сімейства К5 з'явиться у вересні

Презентація цього снегоболотохода відбулася в кінці минулого року в рамках виставки «Вузпромекспо-2017».

Випробувальні заїзди всюдихода КАМАЗ-Арктика завершуються в науково-технічному центрі російської автокомпанії. Цей снегоболотоход створений в рамках програми «Соціально-економічного розвитку Арктичної зони РФ на період до 2020 року», яку уряд ухвалив у 2014 році. Автомобіль призначений для першопрохідців, дослідників, медиків і співробітників МНС.

Автомобіль призначений для першопрохідців, дослідників, медиків і співробітників МНС

КАМАЗ-Арктика планують випускати в двох варіантах колісної формули - 6х6 і 8х8. За словами представника компанії, перша версія автомобіля оснащується класичним камазовськую двигуном V8, який йде в парі з механічною коробкою передач. Максимальна швидкість снегоболотохода не перевищує 50 км / год, його вантажопідйомність становить 13 тонн. Машина була представлена ​​в кінці 2017 року під час національної багатогалузевої виставки «Вузпромекспо-2017».

Новини / Авто і бізнес

Перша партія КАМАЗів сімейства К5 з'явиться у вересні

Випуск першої партії КАМАЗів сімейства К5 очікується у вересні 2018 року, про це розповіли в прес-службі компанії «Ростех». До її складу увійдуть двадцять вантажних автомобілів з індексом 54901. На нинішньому етапі вже ...

11.04.2018

Другий автомобіль відрізняється не тільки колісною формулою (8х8), він також отримає нову кабіну К5 ( виробництво їх каркасів в 2019-му налагодять на СП «Даймлер Камаз Рус»), буде оснащений двигуном нового покоління Р6 , Який запропонують в комплекті з автоматичною трансмісією. Новинка імовірно з'явиться вже в кінці 2018 року.

У автомобілів КАМАЗ-Арктика буде шарнірно-зчленована рама, тобто, як пояснили в компанії, машина буде повертати не за рахунок коліс, а завдяки «ламаються» рамі. Це рішення було продиктовано занадто широкими колесами, які не дають достатнього ресурсу для повороту. Однак така конструкція дозволяє рухатися при повному бездоріжжі. Відзначимо, автомобіль здатний функціонувати при температурі «мінус» 50-60 градусів.

Шини можуть бути двох розмірів: ширина версії «Негабарит» перевищує 1 000 мм, у варіанту «Розмір» вона становить 700 мм. З них перший варіант призначений для пересування на грунтах з низькою несучою здатністю, а завдяки другому всюдихід укладається в діючі в країні норми, а значить, може пересуватися по дорогах загального користування. Кліренс автомобіля становить 677 мм.

В машинах КАМАЗ-Арктика є так званий «житловий модуль». У ньому можна жити або чекати допомоги в суворих кліматичних умовах мінімум три доби. Передбачені спальні місця, душ, туалет, мікрохвильова піч, підігрівач, запас води, умивальник, холодильник, телевізор, супутниковий телефон, панель, електрогенератор, кондиціонери (вони можуть знадобитися для ізолювання мешканців від комарів і інших комах).

Передбачені спальні місця, душ, туалет, мікрохвильова піч, підігрівач, запас води, умивальник, холодильник, телевізор, супутниковий телефон, панель, електрогенератор, кондиціонери (вони можуть знадобитися для ізолювання мешканців від комарів і інших комах)

Компанія «КАМАЗ» планує на початку літа показати модель на різних виставках, потім машини відправлять в холодні райони Росії, де вони будуть тестуватися в умовах Крайньої Півночі.

Раніше портал «Колёса.ру» повідомляв про те, що на КАМАЗі запустили в серію новий сідельний тягач . Триосний сідельний тягач з індексом 65209 був представлений на початку вересня 2017 року на виставці Comtrans. На початку березня поточного року стартувало його серійне виробництво. У нього колісна формула 6х2 і задня підйомна вісь, що дозволяє економити паливо.