Скільки потрібно військових, щоб захистити світ від зомбі

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

4 березня 2018, 6:34 Переглядів: 4 березня 2018, 6:34 Переглядів:   Фото: pixabay

Фото: pixabay.com.

Якщо захищати мирне населення від зомбі будуть військові, то їх повинно бути не менше, ніж 47 осіб на 1000 чоловік цивільного населення. Але краще взяти оборону в свої руки, підказують бразильські математики, змоделювати зомбі-апокаліпсис.

Група вчених з університету штату Мінас-Жейрас в Бразилії виклала в мережу статтю "Моделювання виживання людини в разі зомбі-апокаліпсису" (Modeling our survival in a zombie apocalypse).

Створена вченими динамічна модель передбачає, що в разі масового повстання зомбі цивільне населення захищатимуть військові. Співвідношення числа озброєних солдатів і мирних жителів виявилося ключовим фактором, що визначає стійкість людського співтовариства, вимушеного воювати з ожившими мерцями. Якщо на тисячу цивільних доведеться менше 47 військових, виживання опиниться під загрозою. Якби зомбі-апокаліпсис сьогодні, на виклик відповість тільки Північна Корея - у неї якраз 4,7% населення складаються в збройних силах. Навіть з урахуванням співробітників ФСО і приватних охоронних підприємств і без вирахування обслуговуючого персоналу силових структур відсоток збройних і підготовлених людей в Росії ледве дотягує до 3,9, відзначають аналітики телеграм-каналу "Оселедець над шубою".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За основу вчені взяли сценарій, при якому перший зомбі з'являється в густонаселеному мегаполісі. При контакті з ним здорові люди самі перетворюються на зомбі, їх число швидко зростає, і ситуація незабаром набуває апокаліптичних характер. Вчені спиралися в основному на кінематографічний матеріал; згідно з цими джерелами, людство швидко виявляється в меншості і змушене жити ізольованими групами в укріплених поселеннях.

Були зроблені наступні припущення: при зустрічі з зомбі мирна людина вбиває зомбі, зомбі вбиває людину або людина перетворюється на зомбі (для спрощення вчені зробили ці сценарії взаємовиключними). При зустрічі з військовим зомбі гине, тому що у військового є зброя і спеціальна підготовка.

Змінюючи ймовірності різних результатів, вчені склали моделі, що описують чотири ситуації: 1) населення захищає Сильна Армія 2) населення захищає Дуже Сильна Армія 3) населення захищає себе сама (Опір), але при цьому люди більш підготовлені і виживають частіше, ніж при попередніх сценаріях . У четвертому сценарії виживання збільшили у зомбі. Нічого хорошого така модель не обіцяє: сильні зомбі вбивають багато людей, але зомбіфіціруют мало; в результаті в живих залишаються тільки військові. Найкраще спрацював все-таки варіант "Опору": в цьому випадку у зомбі з самого початку не було ніяких шансів.

Нагадаємо, раніше вчені заявили, що світовий океан скоро влаштує глобальну катастрофу .

Також повідомлялося, що знахідка у вічній мерзлоті незабаром погубить все живе .

Читайте також, чому вчені готуються до Армагедону .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Вчені розрахували чисельність армії, здатної захистити світ від зомбі". інші Інші країни дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ