У Жулянах викотився за межі смуги і сів на черево літак Bravo Airways (+ відео посадки)

Літак авіакомпанії Bravo Airways під час посадки в аеропорту Жуляни о 20:40 14 червня викотився за межі злітно-посадочної смуги, заблокувавши до 23:35 роботу цих повітряних воріт Києва.

«На борту знаходилися 169 пасажирів. В результаті інциденту ніхто не постраждав. Всі пасажири евакуйовані і знаходяться в терміналі в залі прильоту. На місці працює аварійно-рятувальна бригада », - розповіли в Жулянах. На фотографії з аеропорту видно, що літак лежить на череві.

На фотографії з аеропорту видно, що літак лежить на череві

Викотився в Жулянах літак MD-83 UR-CPR Bravo Airways

Йдеться про борті MD-83 з реєстрацією UR-CPR, випущеному в 1992 році.

Відео заходу на посадку з салону літака

Користувач мережі facebook Ростик Данилейко, що став свідком події, в групі «Авіація України» поділився побаченим.

«У мене з вікна видно смугу в аеропорту імені Сікорського, Київ. Тільки що, своїми очима, бачив, як MD80 Bravo Airways під час посадки викотився за межі смуги, шасі не витримали, і літак розбився об газон. Аварійні гірки (надувні трапи, прим.) Випущені. Люди евакуюються на смугу і газон. Перші аварійні служби мчать до місця події. Все блимає жовтим і синім. Я такого в житті, тим більше в цьому аеропорту ніколи не бачив », - написав він.

Я такого в житті, тим більше в цьому аеропорту ніколи не бачив », - написав він

Евакуація пасажирів з літака MD-83 UR-CPR Bravo Airways після жорсткої посадки в Жулянах. Фото: Rostyk з форуму avianews.com Евакуація пасажирів з літака MD-83 UR-CPR Bravo Airways після жорсткої посадки в Жулянах Літак MD-83 UR-CPR Bravo Airways після жорсткої посадки в Жулянах. Фото: Rostyk з форуму avianews.com

Через кілька годин після події авіакомпанія Bravo Airways випустила наступний коментар:

«14 червня 2018 у 20.40 за місцевим часом літак авіакомпанії« Браво », що виконував рейс BAY4406 Анталія - ​​Київ UR-CPR при заході на посадку в міжнародному аеропорту« Київ »потрапив під пориви сильного вітру, які різко змінювали свій напрямок, з одночасним початком опадів . Пілоти, які мають більш 13000 льотних годин і близько 5000 нальоту на літаках типу MD, незважаючи на складні непередбачувані погодні умови, виконали посадку, проте літак викотився за межі злітно-посадочної смуги, на бічну смугу безпеки. В результаті інциденту ніхто з пасажирів не постраждав. На борту знаходилося 169 пасажирів і 6 членів екіпажу. Всі пасажири були евакуйовані згідно з усіма аварійно-рятувальними процедурами і доставлені в термінал прильоту аеропорту «Київ». На даний момент сформована комісія Національного бюро з розслідування авіаційних інцидентів. Авіакомпанія «Браво» докладає максимум зусиль для виконання запланованих рейсів за розкладом ».

Так літак виглядає станом на 15 червня. Фотографії опубліковані на сторінці в facebook Ukraine Aviation Museum (Державний музей авіації в Жулянах).

Викотився зі смуги в Жулянах MD-83 Bravo Airways за станом на 15 червня 2018 року. Фото: Ukraine Aviation Museum Викотився зі смуги в Жулянах MD-83 Bravo Airways за станом на 15 червня 2018 року Викотився зі смуги в Жулянах MD-83 Bravo Airways за станом на 15 червня 2018 року. Фото: Ukraine Aviation Museum Викотився зі смуги в Жулянах MD-83 Bravo Airways за станом на 15 червня 2018 року. Фото: Ukraine Aviation Museum