Покупки за кордоном - Амстердам: покупка високоякісного насіння канабісу

  1. איכות
  2. голосування
  3. בדיקות
  4. тести
  5. плюси
  6. מחיר
  7. Де купити
  8. вартість рейсу
  9. легальність

Купівля насіння канабісу в Амстердамі: хто краще купує, які деталі ви повинні звернути увагу під час шопінгу, і як повернутися додому з сувеніром, що не вплутавшись в нього. Вони купують і виходять живими.

Тому ми всі знаємо Процедура замовлення на розміщення в Інтернеті , І є багато сайтів З високоякісним насіннєвим банком.

Цей кут відноситься до тих з вас, хто вже запланував відпустку в Амстердамі, і про те, як ви також хочете придбати насіння, використовуючи традиційний метод. Той, який приходить після прогулянки в магазин (або велосипедна прогулянка, як це прийнято там), консультації з продавцем і огляд насіння в очах.

איכות

При всій повазі до купівлі насіння в Інтернеті і великому досвіді, який у багатьох є з ними, слід зазначити, що таким чином клієнт не контролює якість продукту. Це не обов'язково вибір між Cannabis Auto (Чий плід залежить від його біологічного годинника) або фотопіріди (цвітіння яких залежить від скорочення світлих годин), між насінням фемінізанних або звичайного насіння або навіть при певному виборі видів (відомо про випадки шахрайських сайтів, які забезпечують продукт, відмінний від того, який вони обіцяли ). Тут намір Для конфігурації насіння Це забезпечить високі показники успіху.

Спосіб вибору високоякісних і генетично стійких насіння заснований на декількох параметрах:

розмір: Насіння Indica мають тенденцію бути великими зі смугастою текстурою або флуоресцентним суглобом. Насіння сатіва мають тенденцію бути невеликими по відношенню до показників з сполучною тканиною.

צבע: У світі зростання існує досить широкий консенсус щодо кольору сперми, згідно з яким темна сперма більш перспективна і має більш високі показники успіху. Легкі або «бліді» насіння зазвичай не виробляють сильних рослин або в деяких випадках взагалі не проросте. В цілому, вони вважаються генетично слабшими. Крім того, важливо пам'ятати - немає способу відрізнити чоловіків і жінок на стадії, де вони є насінням, що робить надійність сховища насіння вирішальним фактором.

Купівля насіння канабісу в Амстердамі: хто краще купує, які деталі ви повинні звернути увагу під час шопінгу, і як повернутися додому з сувеніром, що не вплутавшись в нього

זרעי קנאביס

бюджет: Фемінізовані насіння (жінки), звичайно, будуть дорожче, так як вони гарантують, що рослина буде квітучою самкою, а не самець, повний насіння. Слід зазначити, що в разі регулярних насіння прийнято оцінювати відсоток жіночих насіння, отриманих більш ніж на 50%. Однак, коли насіння в наших руках фемінізовані, процентне співвідношення збільшується до 95%.

Дуже важливо відзначити, що Умови зростання Все ще грайте тут роль - ще важливіше: рослина не може бути ознакою ганебних умов розмноження, але це, безумовно, може бути гермафродитом.

голосування

Важливо відзначити, що зазвичай хлопці, які працюють в одних і тих же магазинах насіння в Амстердамі, знаходяться далеко за межами касирів. Вони сповнені розширених знань, які в більшості випадків також будуть раді поділитися. Спочатку ви можете відчувати себе трохи неприємно або сором'язливо ставити питання (ізраїльське его тут не допомагає), але в більшості магазинів в місті є приємна і приємна команда, яка буде більш ніж готова відповідати на питання і завжди давати додаткову інформацію, яка може бути недоступна в Інтернеті.

У більшості випадків продавці попросять вас точно зрозуміти, що ви шукаєте і що хочете, з точки зору зростання і кінцевого продукту, - тому вони також можуть направляти вас до видів, які можуть бути більш придатними для природи врожаю і бажаного врожаю. Безумовно рекомендується прийти з відкритим розумом. Звичайно, ви повинні відзначити, що симпатичні хлопці в магазині не ведуть нас природно до дорожчих меню - якщо у вас немає проблем з серйозними інвестиціями.

Важливо пам'ятати, що в Амстердамі насіння канабісу також доступні в різних квіткових магазинах і вуличних кіосках. Краще придбати продукт в більш упорядкованих місцях.

Краще придбати продукт в більш упорядкованих місцях

Насіння конопель продаються на вулиці і в квіткових кіосках в Амстердамі

בדיקות

Залишається визначити кількість бажаних насіння, зазвичай в пакетах 3, 5 і 10. Коли ви отримуєте пакет, ви можете поглянути на всі перераховані параметри.

Що зазвичай відбувається при покупці в цьому магазині, так це те, що люди хочуть, щоб вони показували їм більше пакетів і вибирали найбільш підходящий для них пакет. Так повільно магазин залишається з усіма менш хорошими пакетами насіння, які вам можуть запропонувати насамперед, щоб позбутися. Тоді важливо пам'ятати, що законно перевіряти, шукати і заміняти при необхідності.

тести

тести

Під час перебування в одному з Десятки кафе в Амстердамі Ми всі запрошуємо, сидимо, палимо і насолоджуємося. Звичайно, варто скористатися цим рідкісним статусом і запропонувати різноманітність, яке ми розглядаємо, піднімаючи. Ви також можете виконати перевірку якості У испарителях Чи не тому, що вони супер красиві, а тому, що вони хочуть, щоб ми перевірили шлях Уивера і, можливо, зробили покупку.

«Amnesia Hayes» - Zen Sativa майже чиста
Зоряні зірки 5 по інтернет-рейтингу
Кредит: насіння насіння

Якщо, наприклад, ми «замкнені» на штамі Amnezia, важливо перевірити смак, запах і інтенсивність ефекту до придбання: можливо, ми можемо або не можемо. Якщо вам це подобається, ви повинні звернути увагу на параметри пухлини: вихід рослини може бути мінімальним, час зростання більше звичайного, або воно просто не підходить для умов вирощування і вимагає різного холоду, тепла і вологості. Підтипи - це ті, які зазвичай приходять до вимог, є виправдана причина.

плюси

Якщо ви вирішите почати раунд посівних магазинів в Амстердамі, ви можете бути впевнені, що вам не буде нудно. У магазинах набагато більше, ніж в насінні: є схожі продукти, такі як якісні добрива, одяг і аксесуари для куріння.

Іноді в магазині магазини продають товари в магазині Merchandise і дають їм подарункові карти, подарункові коробки, брелоки і прохолодні магніти - все це, звичайно, з логотипом компанії. тоді Якщо ви добрі і ласкаві, Може бути, ви будете прибутковими. Бажано бути гідними ізраїльськими послами, а не турбуватися і питати, чого ви заслуговуєте. Якби ви добре прийшли до продавця, можливо, він би це зробив, і якби він цього не зробив, все було добре.

Якби ви добре прийшли до продавця, можливо, він би це зробив, і якби він цього не зробив, все було добре

מחיר

Ціни в Амстердамі майже ідентичні цінам в Інтернеті, за винятком конкретних рекламних акцій в самому магазині. За винятком, звичайно, вартості доставки і часу очікування.

Де купити

Якщо ми не знайомі з різноманітністю продуктів і не робимо домашнє завдання, ми повинні дотримуватися великих ланцюгів, які мають гілки майже в кожному отворі в крихітному Амстердамі. Основним недоліком цих доступних, великих, туристичних і доступних мереж є, звичайно, більш висока фінансова вартість.

вартість рейсу

Правда в тому, що сьогодні це менш болісно, ​​ніж в минулому, після Easy Jet Вибув авіаквитки в Амстердам , Проте, як і раніше не вигідно стрибати в Амстердам, купувати насіння і повертатися, тому, якщо у вас є можливість вилетіти в Амстердам, подумайте про те, щоб скористатися часом і переозброєнням в обраній генетиці, навіть якщо негайно спланувати не існує.

легальність

Перш за все, що агов, переміщення насіння рослин між уявними межами на планеті в Сонячній системі сьогодні не є дріб'язковим питанням, коли блукаючі навколо них повні пісків і обмежують огляди. Однак, оскільки це насіння, а не сам продукт (маленький, без запаху, ТГК і завжди дає можливість вийти праведним з фразою «він їсть мою власну їжу») - ризик явно нижче і, отже, більш поширений.

Тому важливо пам'ятати, що, хоча це продукт, який не викликає будь-якого психоактивної ефекту, нешкідливий і навіть особливо здоровий, це продукт, який вважається небезпечним і незаконним в більшості країн світу.

Насіння зазвичай надходять в коробку з прозорою пластиковою капсулою. Дуже важливо не відкривати пластик, щоб не наражати на насіння впливу вологи і інфекцій, тому відкриваючи капсулу і кидаючи насіння в кишені до самого Ізраїлю, це кращий шанс домогтися успіху, але може зашкодити продукт, якщо не обов'язково. Те ж саме відноситься до їх дисперсії в валізі або в купальному мішку, у внутрішній кишені гаманця і в інших забруднених місцях - сором псувати продукт. Більш того, якщо ви загорніть насіння в пластикову плівку, бажано рукавички (або миття рук з допомогою алкогеля, якщо немає рукавичок), то ці місця можуть бути придатними - Офіційна рекомендація іспанської поліції .

Крім цього не забувайте користуватися!

Важливо відзначити, що інформація про те, що вся інформація про придбання насіння канабісу носить інформативний характер і заснована на уявному досвіді або сталася в інших країнах. Ми не заохочуємо передачу будь-яких заборонених матеріалів, перерахованих в законах прикордонних органів будь-якої країни або країни.

Див. Також:
Купівля насіння канабісу в 4 проста
Керівництво: як вибрати різновид канабісу, яка підходить для вирощування
Зберігання насіння: три речі, які люблять насіння конопель

канабіс штрафи

(Починаючи з 1 в квітні 2019)

На підставі цифри, представленої міністром Ерданом. Поліція відмовляється розкривати офіційну цифру Детальніше тут )