Татарстан спільно з ARJ HOLDING запустить виробництво всюдиходів-амфібій «Вікінг» в ОАЕ

(Казань, 20 лютого, «Татар-інформ»). Сьогодні в другій день Міжнародної оборонної виставки IDEX-2017 Президент Татарстану Рустам Мінніханов продовжив робочий візит до Об'єднаних Арабських Еміратів. До полудня він зустрівся з низкою представників бізнес спільноти та влади країни. Після полудня відбулася офіційна зустріч Рустама Мінніханова з радником Еміра ОАЕ шейхом Султаном бен Халіфою Аль Нагаяном. Далі Рустам Мінніханов продовжив ознайомлення з Міжнародній оборонній виставкою IDEX-2017 року з акцентом на експозицію виставки військово-морського флоту NavDEХ 2017, повідомляє прес-служба Президента РТ.

Під час зустрічі з радником Еміра ОАЕ Султаном бін Халіфою Аль Нагаяном Рустам Мінніханов підкреслив, що ОАЕ сьогодні є одним з найбільш привабливих партнерів для розвитку економічних контактів: «Завдяки мудрій політиці керівництва сьогодні Ваша країна - це процвітаючу державу з сильною і стабільною економікою. Урядами та діловими колами Росії і ОАЕ докладають усіх зусиль з розвитку співробітництва наших країн у різних сферах. Зі свого боку Татарстан готовий брати активну участь в цих процесах на регіональному рівні ».

В ході бесіди Президент Татарстану розповів про сучасний економічний та інвестиційний потенціал республіки і зазначив, що ділові кола ОАЕ є постійними учасниками Міжнародного економічного саміту Росії і країн ОІВ - KAZANSUMMIT. На завершення зустрічі Рустам Мінніханов запросив Султана бен Халіфа Аль Нахайяна відвідати Республіку Татарстан в будь-який зручний для нього час.

Далі делегація Республіки Татарстан повернулася на майданчик виставки і попрямувала до експозиції військово-морського флоту NavDEХ 2017. Рустам Мінніханов оглянув військові судна країн учасниць.

Рустам Мінніханов оглянув військові судна країн учасниць

Тут же учасникам Міжнародної оборонної виставки IDEX-2017 був представлений автомобіль всюдихід-амфібія «Вікінг» виробництва ТОВ «АТОН-ІМПУЛЬС» (Набережні Челни). Під захоплені погляди публіки всюдихід по кам'янистому берегу спустився в затоку і з легкістю подолав водну перешкоду. Генеральний директор ТОВ «АТОН-ІМПУЛЬС» Артур Туктаров повідомив Президенту Республіки Татарстан про спільний проект з еміратської компанією ARJ HOLDING по створенню дрібносерійного виробництва даних всюдиходів в ОАЕ.

Генеральний директор ТОВ «АТОН-ІМПУЛЬС» Артур Туктаров повідомив Президенту Республіки Татарстан про спільний проект з еміратської компанією ARJ HOLDING по створенню дрібносерійного виробництва даних всюдиходів в ОАЕ

ТОВ «АТОН-ІМПУЛЬС» розташоване на виробничому майданчику технопарку «Камський індустріальний парк« МАЙСТЕР », має Міжнародний ідентифікаційний код виробника транспортних засобів.

Команда компанії складається з фахівців - вихідців з ПАТ «КАМАЗ», що мають багаторічний практичний досвід проектування і виробництва автомобілів спеціального призначення, які в тому числі брали участь у створенні спортивних автомобілів «КАМАЗ» для команди «КАМАЗ-МАЙСТЕР».
Рустам Мінніханов також був вражений побаченим і назвав всюдихід-амфібію «Вікінг» найкращою машиною в світі в даному класі.

Далі Президент Республіки Татарстан Рустам Мінніханов попрямував до Королівства Бахрейн для продовження роботи за програмою міністра промисловості і торгівлі Російської Федерації Дениса Мантурова.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.