Годинники Схід: новинки і хіти 2015 року.

Чистопольську годинниковий завод виробляє годинник Схід відповідно до європейських стандартів, але за російською ціною. Безапеляційно, вироби, що випускаються з 1941 року, працюють на імідж свого власника, дозволяючи відчути гордість за вітчизняного виробника. Більшість аксесуарів «Схід» забезпечено російськими механічними калібрами або японськими кварцовими механізмами Miyota. Працьовитість, високий інтелектуальний рівень і креативність мислення співробітників компанії, дозволили фірмі залишитися на плаву навіть у важкі для неї часи.

Отримати консультацію з будь-що цікавлять або зробити замовлення можна за телефонами: 8 (800) 333-00-53 та 8 (495) 922-75-08.

Завдяки оперативному освоєнню актуальних інновацій та впровадження їх в свою продукцію, сучасний «Схід» затребуваний і успішно продавати не тільки на території нашої Батьківщини, а й далеко за її межами Завдяки оперативному освоєнню актуальних інновацій та впровадження їх в свою продукцію, сучасний «Схід» затребуваний і успішно продавати не тільки на території нашої Батьківщини, а й далеко за її межами. Європейські та американські бізнесмени із задоволенням поповнюють свої часові колекції наручними приладами, в яких вони побачили велику історію великої країни.

Європейські та американські бізнесмени із задоволенням поповнюють свої часові колекції наручними приладами, в яких вони побачили велику історію великої країни

Чоловічі годинники Схід 2015 - огляд новинок.

  • Схід 236602 - Амфібія Турбіна

Серія наручних аксесуарів, виконана в різній колірній гаммі. Великий корпус круглої форми на каучуковому ремінці виглядає досить нетривіально в дизайні, що є симбіозом спорту і мілітарі. Аналоговий циферблат зі сталевою облямівкою забезпечений контрастним безелем в тон браслета і світлими арабськими цифрами на темному тлі. Годинники Схід 236602 володіють наступним функціоналом: календар (поточне число); механізм з автопідзаводом; 31 рубінових каменю; водостійкість 200 метрів. Противоударная конструкція і відмінна герметизація корпусу, безсумнівно, повинні залучити в першу чергу чоловіків воєнізованих професій і молодих хлопців, які бачать своє майбутнє в армії.

Противоударная конструкція і відмінна герметизація корпусу, безсумнівно, повинні залучити в першу чергу чоловіків воєнізованих професій і молодих хлопців, які бачать своє майбутнє в армії

Схід 236602-А

  • Схід 110750 - Амфібія Класика.

стильні годинник Схід з глянцевим корпусом з нержавіючої сталі володіють стилем, в якому переплітається класика і авангард. Класичний корпус, відполірований до блиску, кріпиться на металевий браслет і забезпечений аналоговим циферблатом зі звичною індикацією поточного часу. Авангард починається рівно там, де несподівано з'являються яскраво-червоні акценти, які символізують невпинний рух вперед. Модель оснащена практичними функціональними властивостями, серед яких водозахист 20 Бар, автоподзавод з запасом ходу на 31 годину, протиударний модуль і обертається безель.

Модель оснащена практичними функціональними властивостями, серед яких водозахист 20 Бар, автоподзавод з запасом ходу на 31 годину, протиударний модуль і обертається безель

Схід 110750

  • Схід 100652 - Амфібія.

Ця модель, незважаючи на механіку з автоподзаводом і аналоговий циферблат, більше всіх наділена спортивним характером, зреалізований в яскравих жовтих смугах і двох схрещених прапорцях (схожими на ті, якими судді позначають старт) на цифрі 12. Стрілки та індекси - люмінесцентне покриття; водонепроникність - 20 АТМ; корпус і браслет - нержавіюча сталь; ударопрочная конструкція балансу; арабські цифри на циферблаті вказують не годинні показники, а хвилинні. Це просто ідеальний наручний прилад для активних чоловіків, які є лідерами як на роботі, так і в дружній компанії.

Це просто ідеальний наручний прилад для активних чоловіків, які є лідерами як на роботі, так і в дружній компанії

Схід 100652

Схід - годинник, купити які досить просто, так як їх якість і функціонал значно перевищують бюджетну вартість.

Схід - годинник, купити які досить просто, так як їх якість і функціонал значно перевищують бюджетну вартість

Якщо хочете подивитися «живцем»:

- Схід 236602

- Схід 110750

- Схід 100652

- Приїжджайте в магазин SvsTime.ru за адресою: м Москва, вул. Велика Семенівська д.16, 2 поверх, павільйон 10, це в 50 метрах від м. Електрозаводська. Попередньо просимо уточнювати наявність товару за безкоштовним телефоном: 8 (800) 333-00-53.

Попередньо просимо уточнювати наявність товару за безкоштовним телефоном: 8 (800) 333-00-53

- Замовляйте доставку кур'єром (в межах МКАД - безкоштовно). Замовлення можна зробити за безкоштовним телефоном: 8 (800) 333-00-53.

Рубрика «Нам довіряють».

Рубрика «Нам довіряють»

Актор, зірка серіалів: «Молодіжка», «Закон Кам'яних Джунглів» - Олексій Огурцов, з нашими картами постійного клієнта