Букінг кому (Booking com) промокод | 50% | Червень 2019 | Подивитися! - Picodi Росія

  1. Бронювання готелів по всьому світу
  2. Цікаві факти про Booking.com
  3. На що варто звернути увагу при бронюванні готелів?
  4. Мобільний додаток Booking.com

Бронювання готелів по всьому світу   Booking

Бронювання готелів по всьому світу

Booking.com - це загальновизнаний лідер серед систем бронювання готелів, хостелів, апартаментів та інших видів нічлігів по всьому світу. Завдяки своїй лідерської позиції, Букинг може пропонувати спеціальні ціни, які будуть нижче, ніж в інших системах бронювання. Букінг - кращий сайт для тих, хто вважає за краще самостійно організовувати свою подорож, що не любить залежати від туристичних фірм, які нав'язують вам маршрути і місця, які ви повинні відвідати. Booking.com - сервіс для вільних, незалежних і самостійних людей.

Цікаві факти про Booking.com

  • компанія була створена в 1996 році в Нідерландах
  • кожен день більше 700000 ночей бронюється на сайті букінг
  • в базі знаходиться понад 300 тисяч ночівель (готелів, хостелів, апартаментів та ін.)
  • Букінг має представництва по всьому світу, в тому числі і в Москві, Санкт-Петербурзі та Києві.

Як бронювати на Booking.com?

Сайт Booking.com пропонує своїм користувачам два основних способи бронювання: на сайті і через мобільний додаток. Тут ми докладно розглянемо бронювання через сайт Booking.com.

Якщо ви не знаєте, куди хочете поїхати, то подивіться список спеціальних пропозицій і кращих місць, а якщо ви точно знаєте, куди збираєтеся відправитися, скористайтеся формою пошуку, яка виглядає так:

Якщо ви не знаєте, куди хочете поїхати, то подивіться список спеціальних пропозицій і кращих місць, а якщо ви точно знаєте, куди збираєтеся відправитися, скористайтеся формою пошуку, яка виглядає так:

* Зверніть увагу, що ви можете змінити мову відображення сайту і валюту, в якій будуть відображатися ціни, за допомогою меню, що знаходиться в правому верхньому куті сайту.

У формі пошуку ви можете ввести назву міста або готелю, дату заїзду, дату від'їзду, а також кількість гостей. Якщо ви натиснете на сходинку «додаткові можливості пошуку», розкриється меню, в якому ви можете вибрати особливі вимоги до місця проживання, такі як клас закладу (бюджет, економ, середня ціна, делюкс, преміум), кількість зірок (від 1 до 5) , тип закладу (хостел, готель, апартаменти, мотелі, вілли), а також за відгуками.

Після натискання кнопки «Знайти» система знайде для вас найкращі варіанти згідно з вашим запитом. Спочатку система сортує готелі за рекомендаціями, але ви можете вибрати сортування по ціні починаючи від найдешевших.

Спочатку система сортує готелі за рекомендаціями, але ви можете вибрати сортування по ціні починаючи від найдешевших

Після того, як ви рассортіруете готелі, ви можете почати їх переглядати.

На що варто звернути увагу при бронюванні готелів?

Дати заїзду (чек-ін) і виїзду (чек-аут). Необхідно строго дотримуватися цього розкладу. Більш пізній виїзд може спричинити за собою необхідність оплати наступної доби (це залежить від правила конкретного готелю).

Список послуг, включених у вартість проживання. У деяких місцях рушники, прання, сніданок є окремими послугами. Найчастіше так буває в хостелах, але для повної впевненості ознайомтеся з повними умовами проживання в конкретному закладі.

Мови, на яких говорить персонал. Якщо в списку мов відсутня російська, то це означає, що не варто намагатися говорити з персоналом російською мовою. Раз вже ви зібралися в подорож, удосужьтесь вивчити основні вираження англійською мовою та / або мовою країни, в яку ви приходите.

Відгуки. Система Booking.com після кожного перебування в готелі / хостелі просить користувачів залишати відгуки про місце. Залишити відгук про те чи іншому місці можуть тільки ті, хто дійсно зупинявся в цьому закладі, тому всі відгуки, як правило, автентичні, що не може означати, що деякі користувачі підходять до цього питання невідповідально і не залишають чесних коментарів. Портал Picodi.com закликає вас залишати правдиві коментарі. Це повинно мотивувати власника готелю виправити ситуацію, якщо щось пішло не так.

Коли ви зважитеся на якійсь із готелів, ви можете вибрати один з доступних варіантів. Виберіть кількість номерів навпроти відповідного варіанту і натисніть кнопку «Забронювати».

Потім в залежності від готелю ви отримаєте номер резервації або, якщо необхідно передоплата, ви потрапите на сторінку, на якій необхідно буде заповнити ваші дані, в тому числі дані вашої карти. Зверніть увагу на умови скасування броні. До певного дня ви можете без наслідків скасувати бронь. Однак після цієї дати скасування броні буде платною.

Мобільний додаток Booking.com

Просунуті користувачі можуть скористатися мобільним додатком для бронювання готелів. Додаток доступний як для телефонів Android, так і для айфонів.

Спеціальних пропозицій від Booking.com шукайте на сайті Picodi.com в Black Friday 2018 (Чорну П'ятницю) і Cyber ​​Monday 2018 (кіберпонеділок) .

Com?
На що варто звернути увагу при бронюванні готелів?