Всі відгуки про Альтера-терапії

  1. Катя Лель, співачка і автор пісень Відгук про процедуру:
  2. Варвара, співачка, заслужена артистка Росії
  3. Олена Хмельницька, актриса
  4. Леля Турубара, телеведуча РБК
  5. Марина Камінарська, видавничий директор
  6. Яна Павлідіс, телеведуча, стиліст, імідж-експерт, генеральний директор Студії 360, Школи Персонального Стилю
  7. Артур Цвєтков, телеведучий MTV

Катя Лель, співачка і автор пісень

Відгук про процедуру:

Відгук про процедуру:

«Для мене головне - природний результат. До того ж я страшенно боюся уколів! Тому процедура Ultherapy® виявилася для мене відповідним рішенням. Всього година, ніяких слідів на обличчі. Перші зміни я помітила одразу: контур обличчя став більш чітким, а погляд - відкритим. Через три місяці я не могла відбитися від компліментів і питань «Катя, де ти відпочивала?».

Варвара, співачка, заслужена артистка Росії

Відгук про процедуру:

Час біжить невблаганно Час біжить невблаганно. І від цього сумного факту нікуди не дітися. Як би старанно ми не користувалися різними поживними масками, кремами, мезотерапией та іншими антіейдж-засобами - вони лише на час покращують стан шкіри. Що ж залишається? Лягти під ніж? Особисто я вибираю більш щадні методи, тим більше, сьогодні, коли косметологія вийшла на новий рівень, і у жінок з'явилася альтернатива пластичних операцій. Тепер, щоб виглядати молодо і привабливо можна пройти, наприклад, процедуру Альтера-терапії. До речі, я давно придивлялася до неї, і ось ми з Соломією зважились її зробити.

Олена Хмельницька, актриса

Відгук про процедуру:

Уже десять років я ходжу до Олені Іванівні Губанової, д Уже десять років я ходжу до Олені Іванівні Губанової, д.м.н., ведучому лікаря-косметолога клініки превентивної медицини «Валлекс М». Як актрисі мені важливо не втратити своє обличчя. Олена Іванівна ніколи не пропонує «перекроїти» зовнішність. Вона прихильниця превентивних кроків у справі збереження молодості. В кінці минулого року я знімалася в драматичному телесеріалі і не могла собі дозволити серйозні б'юті-експерименти з особою. Тому робила ін'єкції мезо коктейлів з гіалуроновою кислотою для зволоження шкіри і пілінг для свіжого кольору обличчя. А потім Олена Іванівна розповіла мені про апаратну методику Ulthera System. Вона омолоджує особа без єдиного розрізу, залишаючи все риси природними. Лікар пояснила: «Гравітаційні зміни не усунути, якщо діяти тільки на рівні епідермісу. Потрібно стимулювати м'язовий каркас, який підтримує шкіру, - скорочено SMAS (від англ. Superficial muscular aponeurotic system - поверхнева м'язово-апоневротіческой система особи). Знаходиться він на глибині 4,5 мм. До появи Ultherapy до нього можна було дістатися тільки скальпелем ». А тепер - за допомогою ультразвуку. Доктор пообіцяла, що навіть відновлюватися не доведеться: на зйомку можна вирушати хоч в день процедури. Я погодилася.

Леля Турубара, телеведуча РБК

Відгук про процедуру:

Всі ми, дівчатка, сьогодні шукаємо фахівців, які не дадуть нам втратити молодість, шукаємо найсучасніші та безпечні методи, щоб зберегти красу Всі ми, дівчатка, сьогодні шукаємо фахівців, які не дадуть нам втратити молодість, шукаємо найсучасніші та безпечні методи, щоб зберегти красу. Тим більше на телебаченні жінці важливо мати гарний вигляд - це частина роботи. Нічого дивного в тому, що я роблю якісь процедури, немає. Сьогодні я вирушаю спробувати ультразвукової ліфтинг на апараті Альтера Систем (Ulthera System).

Марина Камінарська, видавничий директор

Відгук про процедуру:

Мені 51 рік, і останнім часом я стала частіше думати про вік і про заходи боротьби з віковими змінами Мені 51 рік, і останнім часом я стала частіше думати про вік і про заходи боротьби з віковими змінами.

Я помітила, що з'явилося більше зморшок навколо очей, носогубні складки стали більш вираженими, куточки губ сумно опустилися. Шкіра стала втрачати колишню пружність. А саме, напевно, неприємне, - овал обличчя став втрачати чіткість, намітилися «брилі». Все це, звичайно, видає вік, і саме тому було вирішено спробувати процедуру ультразвукового ліфтингу Альтера-терапія для вирішення таких делікатних проблем.

Яна Павлідіс, телеведуча, стиліст, імідж-експерт, генеральний директор Студії 360, Школи Персонального Стилю

Відгук про процедуру:

Я стежу за своєю зовнішністю з ранніх років і віддаю перевагу регулярного догляду, а не кардинальних заходів Я стежу за своєю зовнішністю з ранніх років і віддаю перевагу регулярного догляду, а не кардинальних заходів. Професія зобов'язує завжди мати гарний вигляд, і з часом я стала майже професіоналом в області краси та догляду. І в домашньому догляді, і в професійному волію найкраще, користуюся тільки перевіреними і якісними засобами, а й за новинками стежу - правда, не поспішаю ними користуватися, прагну отримати вичерпну інформацію та кілька відгуків.

Артур Цвєтков, телеведучий MTV

Відгук про процедуру:

«Потрібно віддавати собі звіт в тому, що якщо ти працюєш особою - а так вже вийшло, що я працюю особою і мізками - то потрібно тримати себе в формі «Потрібно віддавати собі звіт в тому, що якщо ти працюєш особою - а так вже вийшло, що я працюю особою і мізками - то потрібно тримати себе в формі. Мені 37, вже є контурні зміни овалу, так що вирішив над ними попрацювати. Поки у мене не було жодної пластичної операції, хірургічного втручання найближчим часом мені б не дуже хотілося, тому вибір припав на Альтера-терапію (Ultherapy) ».

Через три місяці я не могла відбитися від компліментів і питань «Катя, де ти відпочивала?
Що ж залишається?
Лягти під ніж?