Що таке структурований продукт і як в нього інвестувати?

Що таке структурований продукт і як в нього інвестувати?

Кінець старого року і початок нового робочого періоду це завжди підведення підсумків. Професійні форекс-трейдери, для яких пройшли 12 місяців завершилися з успішним фінансовим результатом напевно замислюються про диверсифікацію своїх активів. Як-би там не було, але торгівля на реальному рахунку була і залишається занадто ризикованим заняттям.

Одним з найбільш розумних і доцільних альтернативних джерел отримання прибутку представляється грамотне інвестування, тим більше що відповідні, вже належним чином структуровані продукти пропонують кілька провідних вітчизняних дилінгових центрів. У сьогоднішньому матеріалі мова піде про те, чим дані сервіси відрізняються від затребуваних серед населення ПАММ і як користуватися порівняно новим, але досить привабливим для потенційних інвесторів фінансовим продуктом.

Що таке структурований продукт?

Почати слід було б сіло, що дані продукти складаються з декількох частин. Перша і найбільша становить близько 80-90% від загального обсягу інвестуються і є так званим безризиковим елементом. Основна частина коштів спрямовується на найнадійніші з доступних банківських депозитів або в цінні папери у вигляді акцій і облігацій, що характеризуються найбільш стабільною динамікою. Друга частина займає залишкова кількість відсотків і передбачає вкладання коштів в більш ризикові активи. Дане поняття може припускати інвестування в ту чи іншу валютну пару, дорогоцінні метали, фондові індекси та тому подібні інструменти.

Рівень стабільності безризикових активів настільки високий, що зазнати суттєвих втрат по ним практично неможливо, однак і приріст у вигляді прибутку в даному випадку буде мінімальним. Значно більш живу і цікаву динаміку демонструють ризикові активи, здатні забезпечити прибуток на рівні 30-45% і більше. При цьому не слід забувати, що і ризик втратити кошти прямо пропорційний можливості заробити. Саме тому для ризикової частини відводиться настільки незначна частка інвестиційного капіталу.

Специфіка структурованих продуктів від ДЦ Альпарі

Існує досить багато різновидів структурованих продуктів. Деякі з них грунтуються на інвестуванні в валютні пари. Наприклад, пакет, заснований на інвестуванні в пару Євро / Долар, може передбачати відсоток регулювання рівня ризику. У найбільш консервативних варіантах безризикова частина може становити до 95%, таким чином, втрата більше 5% від загального обсягу інвестованих коштів практично неможлива. При цьому строки інвестування можуть бути самі різні - від 60, до 90 і 180 днів і більше.

Також потенційний інвестор може вибрати суму інвестування, відсоток допустимого ризику і напрямок, в якому буде працювати його капітал, відповідно або зростання, або падіння. Цей принцип поширюється на продукти, що складаються з інвестицій у валютні пар, дорогоцінні метали і деякі інші активи. Напрямок, на яке буде зроблена ставка, вибирається шляхом проведення технічного аналізу з використанням професійних методів і прийомів роботи. Існують також окремі продукти, що не передбачають будь-яких обмежень за рівнем прибутковості - такі інвестиції дають підстав сподіватися на більші заробітки при більш високому рівні ризику.

Основні переваги структурованих продуктів

Одним з основних переваг структурованих продуктів є можливість отримувати досить пристойний об'єм доходу на тлі набагато менш значного рівня ризику. Наприклад, при самому несприятливому результаті процесу інвестування в срібло ризик втрати не складе більше 5% річних. При цьому в потенційна прибутковість перебуває на значно вищому рівні - її максимальне значення може доходити до 50% річних.

Крім ставок на зростання або падіння особливо досвідчені інвестори отримують можливість вкладатися в більш складні продукти і робити ставку, наприклад, на дотик лінією графіка певних рівнів. Але на цьому компанія Альпарі також не зупиняється, пропонуючи своїм клієнтам скористатися конструктором, в якому можна створити власний фінансовий продукт, вибрати базовий актив, максимальний рівень прибутковості, ступінь захисту капіталу, термін і обсяг передбачуваних інвестицій.

Подивіться відео огляд структуровані продукти Альпарі - відгуки, як користуватися, практичний приклад.

В цілому структурований інвестиційний продукт видається більш ніж гідною альтернативою торгівлі на реальному рахунку і вкладанню грошей в ПАММ. За кордоном цей спосіб примноження коштів вже давно користується заслуженою популярністю, за всіма передумовами блискуче майбутнє очікує даний фінансовий продукт і в професійних торговельних колах Росії.


Що таке структурований продукт і як в нього інвестувати?
Що таке структурований продукт?