Настільна гра Еліас для Всією Сім'ї / Alias ​​Family купити можна тут

  1. Поясни так, щоб навіть дитина зрозуміла Сімейна версія «Еліаса» об'єднує покоління, створюючи для...
  2. Все легке - дітям! Все інше - дорослим
  3. Дізнайся свою дитину
  4. Інші версії гри:
  5. Про настільній грі Еліас для всієї родини
  6. нагороди:
  7. механіки:

Поясни так, щоб навіть дитина зрозуміла

Сімейна версія «Еліаса» об'єднує покоління, створюючи для всіх однаково справедливі і комфортні умови гри. Пояснюючи слова і намагаючись зрозуміти пояснення інших, діти розумнішають на очах, а дорослі дізнаються безліч нового про своїх чад і домочадців.

Відновимо зв'язок поколінь!

Ура! Тепер можна грати на рівних зі своїми обожненими дітьми! В сімейної версії «Еліас» є два комплекти карток із завданнями для пояснень - одні для гри за участю дітей, інші для гри між дорослими. Так кожен працює щосили, всім цікаво, і у всіх рівні можливості виграти - і у тих, хто молодше, і у їх батьків.

Все легке - дітям! Все інше - дорослим

В сімейної версії кожен грає за себе, а свого напарника гравець вибирає за допомогою рулетки. Якщо утворилася пара за участю дитини - беремо слова зі стосу «сімейні картки», якщо грають тільки дорослі - зі стосу «картки для дорослих». У будь-якому випадку, встигнути пояснити слово треба за 10 секунд, після чого до вгадування приєднатися вся партія. Пояснюємо за допомогою синонімів, антонімів, загальних спогадів і сімейних анекдотів, головне, уникати вживання однокореневих слів - інакше замість виграшних очок, що просувають вашу фішку вперед по ігровому полю, отримаєте програшні. Адже всім хочеться скоріше дістатися до Площі Перемоги, що в Фінішною Зоні!

Дізнайся свою дитину

Сімейний «Еліас» - це, по-перше, дуже точний підбір слів для пояснень, розрахований на дві дуже різні за рівнем підготовки аудиторії. По-друге, це класні пісочний годинник, які самі по собі є іграшкою для виріс в світі електронного годинника дитини, по-третє - це забавні «пластилінові чоловічки» і рулетка, яку можна розкрутити, як дзига. Але найголовніше - це дійсно об'єднує дітей і батьків гра, в ході якої перші вчаться пояснювати і розуміти, розширюють свій словниковий запас і тренують терпіння, а другі з здивування відкривають для себе дивну логіку мислення, властиву дітям: тверезу, свіжу і оригінальну.

Інші версії гри:


Тетяна

«Грали всією сім'єю, сподобалося всім від першокласниці-внучки до дідуся! ))) Отримали море позитивних емоцій! »

Коробка і компоненти

Пересування по полю

спеціальна рулетка

фішки гравців

Карти зі словами

приклади завдань

Карти з особливими умовами

Еліас для всієї родини 2

Про настільній грі Еліас для всієї родини

Динамічна гра для 3-8 учасників, відповідна всієї сім'ї. Завдання гравця - пояснити слово-завдання іншому гравцеві, якого обирає жереб. Пояснити треба, не називаючи завдання і однокореневих слів. Картки поділяються за складністю: простіше - для пари за участю дитини, складніше - для дорослих гравців.

Автор Мікко Койвусало (Mikko Koivusalo) .

Вперше вийшла в 1995 році.

нагороди:

2009 Årets Spill - «Краща настільна гра для вечірки» (номінант)

2009 Årets Spill - «Краща настільна гра для вечірки»

механіки:

додатки:

У комплект російського видання входить додаток - картки з емоціями і позами.

Інші версії гри: