Техніка Роботи Ніг Мухаммеда Алі

 1. Техніка роботи ніг Мухаммеда Алі
 2. БІЛЬШЕ ПРЯМІ ноги vs зігнути ноги
 3. Штовхає техніка vs що тягнуться техніка
 4. Штовхає робота ніг vs що тягнуться робота ніг
 5. Повторне використання рушійної сили
 6. Як Рухатися, як Мухаммед Алі
 7. Якого типу вправи на тягнуть роботу ніг слід виконувати?
 8. Скільки часу буде потрібно на розвиток тягне роботи ніг?

Мухаммед Алі мав одні з кращих навичок роботи ніг в боксі.

"Пурхати, як метелик і шкода, як плеча" було мантрою самопроголошеного "Найбільшого". І він ширяв. Легендарний Алі скакав, перебирав ногами, стрибав, робив ривки, ковзав, обертався, зрізав, і бігав, тим самим проклавши собі шлях в зал боксерської слави своєї граціозної роботою ніг. Дуже мало людей могли рухатися так само легко і поетично, як робив це він.

Але робота ніг Алі була великим, ніж просто естетична спалах, вона мала зміст. Більше, ніж його плавна грація і елегантність його рухів, з його неймовірним балансом, міццю, швидкістю і стійкістю. Уяви міць лінкора в поєднанні з точністю фігуриста. Не дарма про нього говорили і продовжують говорити, що його робота ніг була найкращою в історії.

Що потрібно для розвитку приголомшливою роботи ніг Алі?

Як його техніки роботи ніг відрізнялися від всіх інших? І, найважливіше, як зміна погляду на роботу ніг змінює всю твою бійцівського техніку?

Техніка роботи ніг Мухаммеда Алі

Не треба й говорити про те, що робота ніг Мухаммеда Алі досить відрізнялася від звичайних боксерів. Він був єдиним у своєму роді, але він також не був єдиним, хто так рухався, і безумовно не був єдиним, хто мав цю здатність. Я бачив багато інших бійців, які рухалися також ... навіть на рівні любителів.

У мене самого були великі здібності природної роботи ніг, але лише тільки після занять балетом я зміг розуміти, як я це робив, і став здатний навчати цьому інших.

Давай розберемо кілька базових принципів витонченої роботи ніг Алі:

БІЛЬШЕ ПРЯМІ ноги vs зігнути ноги

Це перше і найважливіше відмінність роботи ніг Алі від більшості боксерів. Типовий боксер буде більше згинати коліна (і, на мою думку, ЗАНАДТО СИЛЬНО згинати коліна), в той час як Мухаммед Алі тримає ноги порівняно прямими.

Різниця, і, іноді, дуже маленьке відмінність, в цих позиціях робить дуже великий вплив на те, як ти стоїш і рухаєшся. Якщо коротко, тіло рухається набагато ефективніше і продуктивніше з більш прямими ногами. Тіло просто побудовано таким чином, і саме так твоє тіло зроблено, щоб утримувати і пересувати себе.

Але чому?…

Давайте проведемо невелике анатомічне дослідження. Подумай про часи, коли ти стояв на зупинці в очікуванні автобуса. Як правило, ти стояв на порівняно прямих ногах, правильно? І твої коліна були скоріше розслаблені, ніж чим напружені, але ти не стояв із зігнутими колінами. Якщо ти коли-небудь робив будь-які фізичні вправи або вставав в пози бойових мистецтв, де твої коліна зігнуті, ти згадаєш, що стояти з зігнутими колінами протягом довгого часу дуже важко. Це не тільки неймовірно тебе вимотує, але з зігнутими колінами також досить важко і просто зазвичай ходити. Причина, по якій це тебе вимотує, в тому, що ти задієш м'язи для того, щоб утримувати себе, замість своїх кісток. Ніколи не забувай, що твої кістки значно сильніше, коли вони випрямлені. Ти можеш або знайти спосіб розслаблятися на прямий кістки, або, в іншому випадку, витрачати багато енергії, щоб продублювати ту ж силу і стійкість, задіюючи м'язи. Вибір за тобою.

Більш прямі ноги (але НЕ прямі повністю)
рухаються продуктивніше, ніж зігнуті ноги.

Це що, реально так просто? Нам всім слід використовувати наші кістки, замість м'язів?

Якщо ти хочеш бути більш потужним і енергоекономічних, ТАК. Використовуй свої кістки і суглоби для переміщення і доставки сили. М'язи потрібні для того, щоб допомагати тобі рухатися, кістки ж надають силу і міцну стійкість. Якщо ти використовуєш м'язи для того, щоб робити те, що повинні робити твої кістки, ти будеш менше атлетичний у всіх областях. Дуже багато спортсменів поміщають себе в позиції, де вони використовують свої м'язи, тому що це відчувається сильніше. Звичайно, тепер ми знаємо, що це неправда, і, в кращому випадку, це лише підгодовує їх его.

Змушуючи свої м'язи працювати сильніше,
це не дає тобі гарантії, що ти будеш доставляти більше сили.

Так що тепер нам потрібно запитати себе:

1) Якщо згинання колін настільки погано, чому ж ми це робимо?

Що ж, сенс згинання коліна в тому, щоб допомогти тобі опуститися АБО допомогти тобі підготувати своє тіло до запуску вгору. Як баскетболіст згинає коліна перед стрибком. Фішка в тому, що в боксі, тобі практично не потрібно опускатися і підніматися. Звичайно, завжди будуть невеликі руху вгору і вниз, але цей поступ 'вгору і вниз', які ти робиш в боксі, більше схожі на ті, які ти робиш при стрибках на скакалці (що вимагає дуже невеликого згинання коліна), ніж чим на ті , що ти робиш в баскетболі (багато згинань коліна).

І, таким чином, проблема полягає в тому, що багато боксерів згинають коліна занадто сильно. І, як тільки ти опустив себе вниз, тепер тобі потрібно витрачати енергію на те, щоб вийти з цього зігнутого положення, щоб ти міг знову рухатися. Це величезна розтрата енергії, але зрозуміло ... це змусить тебе відчувати себе потужним ... принаймні до тих пір, поки твої ноги не стануть супер втомленими незадовго після цього. У боксі, все, що тобі дійсно потрібно, це руху вперед, назад, і в сторони ... руху вгору і вниз необов'язкові. Якщо ти подивишся на всіх хлопців з кращою роботою ніг в боксі, вони рідко згинають свої коліна, коли пересуваються по рингу. І вони не роблять гігантських рухів вгору і вниз.

ПРИМІТКА: я в курсі про яскравих вибухових бійців, які рухають своїми головами вгору і вниз, або часом роблять різкі скачки, що виглядає, як безліч рухів вгору і вниз ... але це не їх стегна і коліна роблять всі ці рухи вгору і вниз, це їх рухи головою, через які створюється таке враження. Мені слід також уточнити, що використання колін добре для швидкого ОПУСКАННЯ ВНИЗ, але не добре для швидких рухів вгору і вниз.

Боксери з кращою роботою ніг
рідко згинають коліна, коли пересуваються по рингу.

ДОДАТКОВИЙ ПРИМІТКА: я не кажу, що бійцям слід ніколи не згинати коліна або що хороші бійці ніколи не згинають коліна. Прошу тебе ... не сприймай цей рада занадто буквально. Є нескінченне число причин, чому згинання колін може бути гарною ідеєю в певних ситуаціях (наприклад, коли боєць пірнає під удари, або врізається в землю трохи сильніше для атакуючих намірів). Ситуації, про яких же я говорю, це моменти, коли багато бійців згинають свої коліна, де їм зовсім не обов'язково це робити.

2) Але тоді ЧОМУ бійці з менш майстерною роботою ніг згинають свої коліна так часто?

... це підводить мене до нашого другого відмінності роботи ніг Алі від роботи ніг простого солдата.

Штовхає техніка vs що тягнуться техніка

За великим рахунком, багато типів рухів тіла в боксі, такі як удар, ухил або маневр роботи ніг, можуть класифікуватися, як "штовхає техніка" або "тягне техніка". Деякі руху, такі як джеб, можна розглядати тільки, як "штовхає техніку", через прямолінійною природи його форми. Але інші руху, такі як лівий хук, можуть бути виконані як в "штовхає" манері, так і в "притягує" манері. Але що ж краще ... штовхання або натягування? І чому? І як?

Я вважаю за краще думати про всі маневри, які рухаються по прямій лінії, як про "штовхають" рухах. А про всі маневри, які рухаються в циркулярному напрямку, як про "тягнуть" рухах. Найпростіша логіка цього, яка може бути: Прямі удари зазвичай прикладають силу по прямій від тебе ... що означає, що ти можеш лише відштовхувати від себе. А циркулярні рухи повинні бути притягнуті в центростремительной манері від заземленої центральної точки, тому що практично неможливо штовхнути в циркулярної манері, що не викинувши / закрутивши себе з рівноваги.

Штовхає техніка краще підходить для лінійних рухів.
Що тягнуться техніка краще підходить для циркулярних рухів.

Так як же всі ці "штовхання" і "притягнення" пов'язані з технікою роботи ніг?
Що ж, вони пов'язані з тим, яким чином ти пересуваєш своє тіло. Якщо ти завжди намагаєшся штовхати у всіх своїх рухах, як в штовхає техніці, цей настрій буде відображатися на твоїй роботі ніг, і ти матимеш "штовхає" тип роботи ніг. У той час як, якщо ти більше звик до включення тягнуть технік в свої удари і інші рухи тіла, твоя робота ніг, найімовірніше, буде мати "що тягнуться" якості.

Так що ж краще? Штовхає техніка або Тягне техніка?

По різному. Мені важко піти на ризик і узагальнити ВСЕ руху. Але, з будь-якого, тягне техніка вимагає більше навичок, ніж штовхає техніка. І в ситуаціях, де ти можеш штовхати І тягнути, тягне варіант, швидше за все, буде більш потужним.

Тягнути технічно важче (і, можливо, фізично, це вимотує тебе більше), ніж штовхати, тому що тобі потрібно мати більше балансу і навичок розуміння осей. Уяви, як ти б'єш битою і уяви, як ти розмахуєш і метану Олімпійський молот. Обидва є циркулярним рухами, але при ударі битою, ти просто задієш свої м'язи, в той час як при Олімпійському метанні молота, тобі потрібно бути надзвичайно уважним до свого балансу. Штовхання, ти можеш робити це звідки завгодно, з будь-якої позиції ... тобі не потрібно мати ідеальний баланс. Ти завжди готовий "штовхати" в будь-який момент. Але при тязі, ти відразу ж впадеш, якщо ти не стоїш в ідеальній позиції. І, знову ж таки, при тязі, у тебе є перевага можливості ефективно задіяти більше ваги тіла в рух, щоб генерувати більше потужності. Тяга може також виглядати більш виснажливою часом, але це лише тому, що вона дає тобі здатність докладати більше потужності. У загальному і цілому, тяга є набагато більш енергоекономічних технікою, ніж штовхає техніка.

Я думаю, що також існує зв'язок між тягне технікою і технікою хлесткості. Я знаходжу, що набагато легше пробивати дошкульні удари , Коли ти візуалізіруешь їх, як тягне техніку (ніж чим як штовхає техніку). Це майже як ти вже відтягувати свою руку назад, за винятком того, що вона проходить крізь зовнішню точку, де вона вдаряє твого суперника. Тоді як, якщо ти візуалізіруешь удар, як штовхає рух, тобі доведеться генерувати 2 окремі сили: одну, щоб відправити удар в суперника, і другу, щоб повернути його назад. Використовуючи тягне техніку, тобі легше повернути свій удар назад, тому що тяга допомагає передати рушійну силу цієї руки назад до тебе.

Штовхає техніка все ж має свої переваги. Вона не вимагає багато навичок або ідеальної позиції. Вона може застосовуватися в розбалансованою або незручної позиції, і, все одно, мати здатність штовхати (хоча і не дуже потужно). Іноді вона може дозволити робити більш швидкі рухи. Вона можеш дозволити здійснювати багато інших руху, які не можна зробити в тянущей манері, і / або яким не потрібно генерування потужності тягне техніки (фінти, хитрі руху).

Тягне техніка могутніше є більш потужною
і енергоекономічних, ніж штовхає техніка.

І тепер, НАРЕШТІ ... відмінність "штовхає роботи ніг" і "тягне роботи ніг" ...

Штовхає робота ніг vs що тягнуться робота ніг

Лінія стегон / СТУПЕНЬ vs Лінія КОЛІН / Квадрицепси

Найбільша відмінність в штовхає роботі ніг і тягне роботі ніг, крім того як вони виглядають, це різниця в задействуемих м'язах, і в манері, в якій вони задіюються. Боєць, який використовує "штовхає роботу ніг", швидше за все, буде згинати коліна більше, тому що це більше заряджає його м'язи, і дає йому відчуття наявності більш вибухового потенціалу. І, як тільки боєць згинає коліна, сила перейде до його колінних суглобів і Квадрицепси. І це те, що дає йому естетику рухів вгору і вниз, коли він рухається. Таку прижковую, схожу з жабою або кенгуру.

З іншого боку, є бійці з "тягне роботою ніг", які стоять на прямих ногах. Так як вони не штовхають себе по рингу (що вони і не можуть робити, тому що їх коліна не заряджені), в їх рухах присутній тягне ефект. Замість того, щоб їх вага тіла заряджався в колінах і квадрицепсах, і замість того, щоб відштовхуватися, їх вага тіла, як правило, знаходиться досить високо. Їх вага тіла знаходиться більше в їх стегнах (і навіть у верхній частині тіла). І їх тіло формує більш сильну лінію у напрямку до землі, де їх вага підтримується стегнами і ступнями, ніж чим колінами.

Коли у тебе сильна постава у всьому твоєму тілі, твоя верхня частина тіла тримає твоя вага вище, що дозволяє тобі легко переміщати свої ноги під собою. Це, як коли ти ходиш, ти відчуваєш продуктивну рушійну силу твоїх ніг під собою, тому що твої ноги практично випрямлені, і твоє тіло знаходиться в майже прямому положенні. У боксі, бійці тримаються високо для того, щоб робити те ж саме. Іноді ноги рухаються в лінійній манері, а іноді, в більш циркулярної манері. Тепер, з іншого боку, якщо ти спиратися свою вагу тіла на свої коліна занадто сильно, ти відчуєш, що тобі легко обвалити свою поставу і зверху, і верхня частина тіла осідає. В якійсь мірі, вісь в твоїй верхній частині тіла тепер розплавилася, і тепер тобі важко переміщатися з одного місця на інше.

М'язи, що використовуються бійцями з "тягне роботою ніг" це зазвичай м'язи стегон, що приводять м'язи, і також ікри. І що ти, як правило, отримуєш, це більш узгоджені маленькі скачки з маневрами типу погойдується маятника. Вони мають більш розслаблений, що ширяє відскік, ніж чим виснажливий важко заряджений відскік. Так як їх вага знаходиться високо, їм легко переміщати ноги по рингу ... тоді як, у "штовхачів" вага знаходиться настільки низько, що їм доводиться постійно піднімати свій центр ваги для того, щоб їм можна було пересуватися.

Одна кумедна річ, яку варто згадати, це що багато людей думають, що бійці, які згинають коліна, будуть більше задіяти свої ікри, але це зовсім не так. Ікри найбільше працюють, коли твої коліна порівняно прямі. Як тільки твої коліна зігнуті, ти зовсім не можеш задіяти свої ікри. Ти можеш спробувати прямо зараз, і переконатися сам. 🙂 Зігни свої коліна, і потім подивися, чи можеш ти задіяти свої ікри, щоб підняти свої стегна вище від землі, при цьому як і раніше тримаючи свої коліна під тим же зігнутим кутом.

Хороша робота ніг напружує м'язи стегон, ікри і ступень
більше, ніж квадріцепси і колінні суглоби.

Зчеплення з землею VS відривання від землі

Ще одна річ, яку я помітив у відмінностях тягне роботи ніг і штовхає роботи ніг, це що бійці, які тягнуть, як правило, мають більше зчеплення і зв'язку з землею. Це цікаво, тому що, навіть хоча і здається, що вони багато скачуть і стрибають, вони все одно зчіплюються з землею і сильно її використовують, щоб переміщати себе по рингу. Коли як "штовхачі" використовують свої ноги, щоб відштовхувати себе від землі, і вони здаються роз'єднання з землею, коли рухаються.

Повторне використання рушійної сили

Ти побачиш, що бійці з кращою роботою ніг багато рухаються. Це тому що вони знайшли спосіб для свого тіла пересуватися швидше. Це не тому що вони люблять витрачати енергію або тому що у них хороше кардіо. Їх тіло вже, природно, знаходиться в русі, і, більш того, вони будуть витрачати більше енергії на те, щоб зупинитися, тому їм легше продовжувати парити по рингу.

З іншого боку, бійці з не такою хорошою роботою ніг, будуть втомлюватися від рухів, і тому вони багато не рухаються, і кожен раз, коли вони все-таки хочуть рухатися, їм доводиться генерувати для цього нову енергію. Вони ніколи повторно не використовують рушійну силу від їх останнього руху. Це причина, по якій вони не рухаються так багато, і при цьому, все одно, сильно втомлюються.

Ти зрозумієш, що знайшов правильний спосіб пересування свого тіла, коли пересування не вимагатиме від тебе зусиль. Це як техніка стрибків на скакалці. Ти зрозумієш, коли ти будеш робити це правильно, тому що ти зможеш працювати годинами з мінімальними зусиллями. Боксерська техніка роботи ніг точно така ж.

Бійці з чудовою роботою ніг багато рухаються,
тому що для них це дуже легко,
і вони витрачають більше енергії, якщо зупиняться.

Як Рухатися, як Мухаммед Алі

Як тренувати "тягне роботу ніг"?

На жаль, велика частина тренувань для роботи ніг в боксі непридатна для розвитку навичок "тягне роботи ніг". Це не означає, що всі тренування для боксерської роботи ніг неефективні або що всі боксери мають жахливі навички роботи ніг. Зовсім немає. Що я хочу сказати, це що загальні відомості і технічна теорія, що відповідають за те, як боксерів повинні вчити рухати своїм тілом, має недоліки, і, можливо, навіть неправильно зрозумілі. Я майже хотів сказати "примітивні", але це не мало б сенсу, тому що я вважаю, що бійці минулого часу рухалися краще. Багато класичні знання і відомості загублені, і люди наших днів винаходять нові способи тренувань, які хоча і забезпечують нові переваги, але поки ще не можуть повністю перевершити всі переваги старих методів.

Більшість спортсменів нашого часу залишені лише зі своїми талантами. Тобто, багато хто з бійців з кращою роботою ніг здатні так рухатися просто тому, що вони талановиті або від природи рухаються певним чином. Це не тому, що їх навчили так рухатися. І багатьох бійців, які не мають цієї природної роботи ніг, не вчать, як використовувати своє тіло в більш ефективній манері, і тому вони просто продовжують жити, приймаючи той факт, що вони ніколи не зможуть розвинути це стиль рухів.

Хороша робота ніг в наші дні найчастіше вважається
результатом природного таланту, ніж чим структурованих тренувань.

Якого типу вправи на тягнуть роботу ніг слід виконувати?

Хотілося б мені мати назви для вправ, які я виконую (і які даю своїм бійцям), але вони не існують в боксерському світі. Ніхто їх не робить, і для них немає універсальних назв. Я зробив відео програму тренувань для цього, але вона не безкоштовна, і тому, для тих, у кого немає на неї грошей, я пропоную ось ці поради нижче.

Щоб розвинути техніки "тягне роботи ніг":

 • старайся менше згинати коліна, коли пересуваєшся
 • старайся більше активувати свої стегна і ступні, ніж чим квадріцепци ... більш того, замість того, щоб думати "активувати" (то може привести до того, що хтось буде занадто затиснутим), фокусуйся на "поінформованості" про свої стегнах і ступнях
 • замість того, щоб робити занадто багато стрибкових і присідати типів рухів (які мають схожість з баскетбольної пліометрікой і важкою атлетикою), старайся робити балетні типи вправ, як наприклад підйоми на шкарпетки (сила литок / ступень), або махи ногами (м'язи стегон)

Що ще тобі потрібно розуміти, це як правильно задіяти м'язи кора. І як створювати посадку кора. Це те, що практично повністю неправильно розуміється в бійцівському світі, і навіть в світі персональних тренерів. Це важко пояснити, і ще важче зрозуміти. Мій просту пораду тобі, це працювати над розвитком усвідомленості в корі, яка дозволить тобі утримувати центр ваги вище, не від'єднуючись від землі. Це мій чарівний секрет, який я можу дати тобі сьогодні, і я сподіваюся, що він приведе тебе в напрямок, де ти знайдеш цей новий рівень балансу і мощі.

Знайди спосіб розвинути усвідомленість кора,
яка дозволить тобі утримувати центр ваги вище,
Чи не від'єднаний від землі.

Скільки часу буде потрібно на розвиток тягне роботи ніг?

Насправді, ніхто не задавав мені це питання, але я відчуваю, що дуже важливо на нього відповісти. Як і з усіма техніками, такими як дошкульні удари, тим досконаліші техніка, тим більше часу тобі потрібно на те, щоб розвинути цей навик. Це важливо згадати, тому що багато бійців можуть затаврувати техніку, як марну або неефективну, просто тому що вони ще не знають, як правильно її використовувати. Очевидно, що жодна техніка не буде працювати, якщо ти не можеш виконувати її правильно.

На розвиток просунутих навичок потрібен час

Тягне робота ніг вимагає набагато більше навичок, тому що ти вчишся того, як по-справжньому задіяти своє тіло. Як знайти свій баланс, як створювати природну рушійну силу через свою вагу тіла, і як робити все це з мінімальними зусиллями. Це не так легко, як просто мати сильні м'язи, і потім скорочувати ці м'язи. Тобі потрібно по-справжньому розуміти, як керувати своїм тілом. Думай про це, як про навички координації, таких як танці. Звичайно, ти можеш задіяти м'язи, але одні м'язи не зроблять це ефективним і граціозним.

На розвиток більш функціонального тіла потрібен час

Інша частина розвитку тягне роботи ніг, це розвиток твого тіла. Як я вже говорив раніше, для застосування "тягне роботи ніг" потрібно більше навичок і усвідомленості. І, додаючи до цього, тобі потрібно більше пророблена тіло, щоб використовувати ці навички ... що не є тим, чим оснащений звичайна людина.

Звичайна людина має не тільки невідповідне з опрацювання тіло для граціозною роботи ніг, але і також неправильний умонастрой, щоб цього досягти. Ти можеш побачити, чому це поєднання буде ускладнювати тобі завдання, навіть якщо б ти довів техніку до досконалості. Якщо ти хочеш розвинути своє тіло для більш тягнуть / махають рухів, а не для штовхають рухів, тобі потрібно розвивати своє тіло так, щоб воно було більше схоже на ключку для гольфу, ніж чим на пружину. Я б сказав, що багато хто з сьогоднішніх бійців орієнтовані на цей штовхає склад розуму, і тренують свої м'язи для того, щоб активувати і бити таким чином вже так давно, що буде потрібно дуже багато часу, щоб вони змогли відмовитися від цього менталітету, і розвинути нові координації для своїх м'язів.

І так, повертаючись до того, скільки буде потрібно часу. Моє припущення, це ЯК МІНІМУМ рік тренувань. Додаючи до того і / або замінюючи те, що ти вже робиш. Кожна людина відрізняється. Саме через це величезного вкладення, багато бійців ніколи не вчинять стрибок від "звичайної роботи ніг" до "чудової роботі ніг". Замість цього, "звичайні бійці" будуть просто покращувати свою штовхає техніку, і зупиняться на цьому. А "природні хлопці" будуть лише просто покладатися на свою природну естетику тіла і талант замість того, щоб по-справжньому відточувати цю здатність.

Ознайомся з моєї преміумного програмою тренування роботи ніг для бійців

Якщо ти серйозно налаштований на розвиток кращого набору навичок для атлетичної роботи ніг, ознайомся з моєю програмою Роботи Ніг Танцорова для Бойцов . Це дійсно неймовірна програма, наповнена вправами, які я ніколи ніде не бачив в тренуваннях бійців на роботу ніг. По правді кажучи, я просто не можу рекомендувати кращої форми тренувань роботи ніг і усвідомленості балансу, яка створена для бійців. Цього ще не існувало в боксерському світі в будь-який стандартизованої манері. Танцюристи роблять це краще за всіх.

Якщо гроші є проблемою, або ти думаєш, що це все безглуздо, що ж ... я пропоную тобі продовжувати розкривати і знаходити нові способи руху. Головний урок, це не згинати коліна занадто сильно, і намагатися більше підтягувати, ніж чим більше штовхати.

Інші керівництва по боксерській роботі ніг:

Скільки часу буде потрібно на розвиток тягне роботи ніг?
Що потрібно для розвитку приголомшливою роботи ніг Алі?
Як його техніки роботи ніг відрізнялися від всіх інших?
І, найважливіше, як зміна погляду на роботу ніг змінює всю твою бійцівського техніку?
Але чому?
Як правило, ти стояв на порівняно прямих ногах, правильно?
Це що, реально так просто?
Нам всім слід використовувати наші кістки, замість м'язів?
Але тоді ЧОМУ бійці з менш майстерною роботою ніг згинають свої коліна так часто?
Овхання або натягування?