Альбіна Джанабаєва, Валерій Меладзе - фото: Дружина Валерія Меладзе прийшла на премію в шкіряному корсеті і з чокером - 18.11.2017

Дружина відомого російського виконавця Валерія Меладзе Альбіна Джанабаєва, яка є колишньою солісткою групи "ВІА Гра", вразила шанувальників своїм зовнішнім виглядом на врученні премії "Більше ніж зірки".

Співачка вибрала досить сміливий образ. На дівчині був надітий шкіряний корсет і плаття, а на її шиї красувався чорний чокер з срібним прикрасою, передає "Російський Діалог".

Знаменитість оприлюднила кілька фотографій в соцмережі Instagram. На одному зі знімків Альбіна Джананбаева відображена зі своїм чоловіком.

"Ви дуже красива пара", "Будьте завжди щасливі", "Чоловіки люблять очима", - прокоментували фото передплатники.

Особливо вразила яскрава фотографія співачки з глибоким декольте в напівпрозорому платті на тлі експозиції у вигляді серця з троянд.

"Красуня", "Дуже ефектна жінка", "Альбіна, дуже вдалий підбір наряду, красуня!", "Ви чудові!", - захопилися шанувальники.

Як раніше повідомляв "Російський Діалог", старша дочка відомого музиканта Валерія Меладзе Інга відсвяткувала весілля в Марракеші. Чоловіком дівчини став марокканець Нурі Вергезе.

Нагадаємо, Альбіна Джанабаєва нечасто радує шанувальників новими фото в мікроблозі. Ще рідше знаменитість ділиться пікантними фото зі своїми шанувальниками. Лише днями зірка зробила виняток і виклала в Мережу знімок, на якому вона була відображена в купальнику.