Альбіна Джанабаєва гола дивитися: Дружина Валерія Меладзе Альбіна Джанабаєва знялася топлес для обкладинки модного журналу - кадри - 11.12.2017

Аудиторія шанувальників Джанабаєвої прийшла в захват від її відвертої фотографії на обкладинці іменитого глянцю.

Відома українська і російська виконавиця Альбіна Джанабаєва обрадувала своїх шанувальників новою відвертою фотосесією, в якій знялася топлес, повідомляє "Російський Діалог".

На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі "Інстаграм" дружина співака Валерія Меладзе опублікувала знімок обкладинки грудневого номера журналу Moda Topical. На фотографії Альбіна зображена абсолютно голою, а всі її переваги прикриваються великим червоним пледом.

На фотографії Альбіна зображена абсолютно голою, а всі її переваги прикриваються великим червоним пледом

Дана публікація викликала загальний ажіотаж у користувачів Мережі і шанувальників Джанабаєвої. У коментарях вони відзначали, що знаменитість вийшла на обкладинці дуже красивою і спокусливою:

"Яка красива (орфографія і пунктуація автора збережені)", "Прекрасна !!!", "Нескінченно Люблю!", - писали шанувальники Альбіни під публікацією.

Нагадуємо, що раніше "Російський Діалог" повідомляв про те, що шанувальники Альбіни Джанабаєвої заговорили про її вагітність .