Назарбаєву провели презентацію порту Курик в Актау

Порт Курик знаходиться на східному узбережжі Каспійського моря.

11 серпня в Мангістауської області за участю Глави держави відбувся урочистий захід з нагоди презентації мультимодального транспортного хабу - поромного комплексу порту Курик, передає Zakon.kz з посиланням на Акорд .

Глава держави відзначив символічність запуску мультимодального хаба напередодні П'ятого каспійського саміту і наголосив на великому значенні цього проекту не тільки для Казахстану, але і для всього Євразійського континенту.

Нурсултан Назарбаєв звернув увагу на важливість розвитку транзитно-транспортного потенціалу країни і вказав, що підключення до міжконтинентальної Євразійської транспортній системі є стратегічним завданням для нашої держави.

Глава держави зазначив, що тільки за останнє десятиліття інвестиції в розвиток транспортно-логістичної системи Казахстану склали 30 мільярдів доларів, і Мультимодальний комплекс Курик є важливою ланкою цієї масштабної роботи.

Президент Казахстану підкреслив, що розвиток транспортної інфраструктури дає мультиплікативний ефект для зростання конкурентоспроможності економіки та надає новий імпульс торговим потокам відродженого Шовкового шляху, розширюючи співпрацю і сприяючи економічному поступу регіону.

Президент Казахстану підкреслив, що розвиток транспортної інфраструктури дає мультиплікативний ефект для зростання конкурентоспроможності економіки та надає новий імпульс торговим потокам відродженого Шовкового шляху, розширюючи співпрацю і сприяючи економічному поступу регіону

На завершення Нурсултан Назарбаєв доручив Уряду спільно з акіматом області розробити Комплексний план з розвитку додаткових виробництв і сервісного сектору на базі мультимодальних хабів - портів Актау і Курик.

Глава держави висловив подяку всім, хто брав участь в цих значущих для країни проектах і привітав працівників транспортної галузі з професійним святом.

У режимі телемосту Нурсултан Назарбаєв дав старт автомобільному і залізничному сполученню з мультимодальних маршрутами «Порт Курик -Погранічний митний пост Тажен», «Порт Курик - Сухий порт в спеціальну економічну зону« Хоргос - Східні ворота ».

У режимі телемосту Нурсултан Назарбаєв дав старт автомобільному і залізничному сполученню з мультимодальних маршрутами «Порт Курик -Погранічний митний пост Тажен», «Порт Курик - Сухий порт в спеціальну економічну зону« Хоргос - Східні ворота »

Всі новини по темі дивіться тут .


Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!