Огляди. Інтернет магазин якісних мобільних аксесуарів Партнер

  1. кабель зарядки
  2. Перехідник для зарядки від мережі або прикурювача в автомобілі

Як і будь-який електронний пристрій, iPad, час від часу, вимагає підзарядки. А якщо оригінальний кабель порвався? Вийшло з ладу або загубилося оригінальний зарядний пристрій? Чим заряджати?

Багато інтернет-ресурси застерігають користувачів від покупки неоригінальних аксесуарів, лякаючи самими сумними наслідками. Уточнимо відразу: кабелі і перехідники для Apple, зроблені ноунейм-виробниками, купувати не варто. Такі аксесуари пучками продаються в переходах, не мають ніякої технічної документації і претензії потім пред'являти буде нікому.

Однак, якщо виробник відомий, є гарантія на товар і торгова марка існує не перший день, можна купити якісне неоригінальні зарядний пристрій для iPad з істотною вигодою.

Однак, якщо виробник відомий, є гарантія на товар і торгова марка існує не перший день, можна купити якісне неоригінальні   зарядний пристрій для iPad   з істотною вигодою

кабель зарядки

Вибираючи кабель для iPad, візьміть до уваги ці рекомендації.

  1. Пристрої з маркуванням MFi (Made For iPhone / iPad / iPod) зроблені зі схвалення корпорації Apple і більш надійні, але доступні за ціною.
  2. Кабель повинен забезпечувати вихідний струм не менше 2 А, інакше пристрій буде заряджатися дуже повільно.
  3. При покупці огляньте кабель: він повинен бути зроблений акуратно, без нерівностей і пластикових задирок.

Більше інформації про правильний вибір кабелю для iPad Ви знайдете в цій статті.


Перехідник для зарядки від мережі або прикурювача в автомобілі

Заряджати iPad по кабелю від порту комп'ютера або ноутбука - вкрай невдячна справа. У більшості комп'ютерів (крім макбуков) максимальна сила вихідного струму через USB-порт становить всього 0.5A, що замало для зарядки планшета. Тому не обійтися без мережевого зарядного пристрою для iPad .

Серед мережевих адаптерів вибирайте пристрої, які видають не менше 5 Вт і 2.1 A. Якщо у Вас кілька гаджетів і зарядку Ви часто берете в подорожі, зверніть увагу на пристрої з двома роз'ємами, які можуть одночасно заряджати пару девайсів.

вибираючи автомобільний зарядний пристрій для iPad , Враховуйте не тільки сумісні технічні характеристики (сила струму і напруга), але також і довжину штекера. В машинах різна глибина прикурювача, а автомобільний зарядний пристрій повинен триматися надійно.

Пам'ятайте, що про якість аналогового зарядника не можна судити по країні-виробнику. Корпорація Apple теж любить економити і виробляє багато фірмові аксесуари в Китаї. Але хороший аналог має подібні технічні характеристики і гарантію від виробника.

В інтернет-магазині Partner Ви можете купити різні зарядні пристрої для Айпад і Apple-гаджетів. Забрати замовлення можна в наших роздрібних точках продажів в Москві і Санкт-Петербурзі. Поштою товар доставляється по всій Росії.

А якщо оригінальний кабель порвався?
Вийшло з ладу або загубилося оригінальний зарядний пристрій?
Чим заряджати?