Кращі програми для iPhone і iPad 2017 року

  1. Affinity Photo (1 150 рублів)
  2. IKEA Place (безкоштовно)
  3. AirMeasure (безкоштовно)
  4. Things 3 (749 рублів)
  5. Astro Mail (безкоштовно)
  6. Spark від Readdle (безкоштовно)
  7. Telegram X (безкоштовно)
  8. Clips (безкоштовно)
  9. Selfissimo! (Безкоштовно)
  10. Аліса (безкоштовно)

Кожна програма - чисте золото.

Завдяки Apple 2017 рік позначився революцією в сфері мобільних додатків. Apple масштабно оновила App Store і зробила доступним для розробників унікальні інструменти для створення додатків з використанням доповненої реальності, чий потенціал тільки-тільки почав розкриватися. Втім, і крім додатків з доповненою реальністю за минулі 12 місяців в App Store вийшло безліч класних додатків. Які програми для iPhone і iPad в 2017 році відзначилися найбільше? У цій статті зібрали найкращі додатки, дізнатися про які потрібно кожному користувачеві.

Affinity Photo (1 150 рублів)

Affinity Photo - найпотужніший інструмент для редагування фотографій, що вийшов в 2017 ексклюзивно для iPad. Графічний редактор Affinity Photo розроблений спеціально для художників і фотографів, яким подобається працювати на iPad. Додаток відрізняється високою швидкістю роботи, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і великим набором професійних інструментів.

Причому останнє - це не перебільшення. Будь-який інструмент, який ви очікуєте побачити в додатку для редагування фотографій, будь це необмежені шари, підтримка формату RAW, інформація про гистограмме та інше, доступний в Affinity Photo. Крім цього, в додатку є інструменти для швидкого ретушування, підтримка вдосконаленого движка кисті з підтримкою призначених для користувача кистей і широкий спектр інструментів для малювання. Все це дозволило Affinity Photo отримати звання кращого застосування для iPad 2017 року за версією Apple. І ми не будемо сперечатися з цим твердженням.

І ми не будемо сперечатися з цим твердженням

IKEA Place (безкоштовно)

2017 рік вийшов неймовірно важливим для індустрії мобільних додатків через запуску компанією Apple інструментів для розробників - ARKit, які дозволяють створювати дивовижні програми з підтримкою доповненої реальності. Після запуску ARKit в App Store з'явилися тисячі додатків, що використовують доповнену реальність, але через новизни технології далеко не всі з них виявилися корисними в використанні.

Дійсно корисним точно можна назвати додаток IKEA Place від фінської компанії IKEA. Воно дає користувачам можливість побачити, як той чи інший предмет меблів IKEA буде виглядати прямо у вас вдома. Так, IKEA Place - не ідеальна додаток і його не вийде використовувати кожен день, але в списку кращих програм року повинно було бути додаток з підтримкою доповненої реальності. Хоча, одного, мабуть, замало.

Хоча, одного, мабуть, замало

AirMeasure (безкоштовно)

У 2017 році сильно відзначилися розробники програми AirMeasure - універсального набору інструментів для вимірювання об'єктів реального світу з використанням доповненої реальності. Додаток дозволяє виміряти все що завгодно починаючи від дрібних предметів, закінчуючи людьми і будівлями. За допомогою iPhone!

І виміряти з високою точністю. Додаток AirMeasure обов'язково хоч раз знадобиться кожному користувачеві iPhone.

Додаток AirMeasure обов'язково хоч раз знадобиться кожному користувачеві iPhone

Things 3 (749 рублів)

Things 3 - новітня версія популярного додатка для ведення списку завдань. Втім, Things - не тільки популярний додаток, а й, мабуть, краще в своєму роді. У 2017 році розробники Things в черговий раз поліпшили своє дітище, переробивши дизайн. Причому зробивши це таким дивним чином, що буквально ні у одного користувача не виникло претензій до оновлення.

Навпаки, користувачі виявилися в захваті від Things 3. Більш зрозумілий і красивий інтерфейс, функція швидкого пошуку контенту по всьому додатком і унікальна «магічна» кнопка для додавання нових завдань найбільш швидким чином не залишили шанувальників утиліти байдужими.

Більш зрозумілий і красивий інтерфейс, функція швидкого пошуку контенту по всьому додатком і унікальна «магічна» кнопка для додавання нових завдань найбільш швидким чином не залишили шанувальників утиліти байдужими

Astro Mail (безкоштовно)

Найімовірніше, ви не чули про Astro Mail. Додаток не отримало (поки) великої популярності в країнах СНД, в основному через те, що воно не переведено на російську мову. Проте, Astro Mail - унікальне додаток. Це поштове додаток, яке використовує штучний інтелект, що відокремлює важливі листи від небажаної пошти. Задумка розробників Astro Mail виявилася не тільки оригінальною, а й ефективною. Штучного інтелекту дійсно вдається відстежувати зовсім не важливі листи і не турбувати користувача їх відображенням.

До слова, і без цього нагляду штучного інтелекту Astro Mail є відмінним поштовим додатком. У ньому є всі необхідні функції починаючи від відстеження конкретних листувань і відправки запланованих листів, закінчуючи можливістю відписки від розсилок, архівацією повідомлень і підтримки Slack.

Spark від Readdle (безкоштовно)

З іншого боку, Astro Mail буде дуже непросто завоювати любов користувачів. Обожнювана мільйонами компанія Readdle потужно оновила власне поштове додаток Spark, в якому так само з'явилася функція відстеження штучним інтелектом важливих і не дуже листів.

Ця можливість укупі з оновленим інтерфейсом, великою кількістю нових функцій і неймовірно красивим дизайном роблять з Spark одне з кращих поштових додатків з доступних для iPhone і iPad.

Telegram X (безкоштовно)

Під кінець року розробники популярного месенджера Telegram порадували користувачів новою версією програми, створеної спеціально для iOS-пристроїв. Написаний на мові програмування Apple Swift додаток Telegram X являє собою максимально швидкий і енергоефективний клієнт для Telegram, який назавжди залишиться ексклюзивом для iPhone і iPad.

Різниця зі звичайним додатком Telegram величезна. Telegram X не тільки стрімко відгукується на кожну дію користувача, але і мінімальним чином впливає на акумулятор. Apple-iPhone.ru проводив тестування і досвідченим шляхом виявив, що за однаковий час звичайний Telegram споживає 15% заряду акумулятора iPhone, а Telegram X всього 2%. Якщо користуєтеся Telegram, то встановлювати просто обов'язково.

Clips (безкоштовно)

Новим відмінним додатком в 2017 році відзначилася і компанія Apple. Додаток Clips дозволяє створювати невеликі забавні відео з художніми фільтрами, емодзі, музикою, стікерами, анімованим текстом і головне - «живими» заголовками і субтитрами. «Живі» заголовки і субтитри до відео користувачі можуть створювати за допомогою голосу. Текст генерується автоматично прямо в міру того, як користувач вимовляє фрази, ідеально дотримуючись ритму.

Додатком Clips дуже просто і зручно користуватися, що найвигідніше відрізняє розробку Apple від інших подібних редакторів.

Selfissimo! (Безкоштовно)

В кінці року компанія Google піднесла шикарний сюрприз шанувальникам Селфі, та й просто любителям фотографії. Google випустила на iPhone і iPad додаток Selfissimo !, що пропонує дуже оригінальний спосіб зйомки - раніше такого не було ні в одному додатку.

Selfissimo !, в основі якого лежить спеціально навчена нейронна мережа, робить фото людини на фронтальну камеру кожен раз, коли він позує. Додаток дуже точно відстежує рухи користувача або навіть групи осіб, які перебувають в кадрі, і автоматично робить знімок, коли люди позують для зйомки. Що найдивніше, Selfissimo! вміє визначати і тварин в кадрі! Прорив року в жанрі Селфі, не інакше!

Аліса (безкоштовно)

На щастя, не обійшлося в списку кращих додатків і без розробок вітчизняних розробників. Компанія «Яндекс» запустила власного голосового помічника «Аліса», який став частиною фірмового додатка «Яндекс». «Аліса» може відповідати на різні питання або просто спілкуватися з користувачем в кращих традиціях провідних голосових помічників. Але робить це вона «по-нашому», саме тому спробувати «Алісу» рекомендується кожному користувачеві.

«Аліса" не випущена в якості окремого додатка. Доступ до неї можна отримати з основного додатка «Яндекс».

Доступ до неї можна отримати з основного додатка «Яндекс»

Рекомендовані теми:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Кращі програми для iPhone і iPad 2017 року

Які програми для iPhone і iPad в 2017 році відзначилися найбільше?