Новини компанії. ВТБ Капітал Управління активами

28 листопада в с. Леб'яже Мелекеський району Ульяновської області відбулося урочисте відкриття заводу з виробництва кормових концентратів.

Завод «Кавікорм-Леб'яже» - пілотний проект, створений з вітчизняної інноваційної енергоефективної технології "Cavikorm®" щорічно буде виробляти 25 тисяч тонн екологічно чистих білкових добавок, переробляючи побічну продукцію підприємств харчової промисловості.

У церемонії відкриття взяли участь керівник венчурного бізнесу ВТБ Капітал Айдар Калиев, губернатор Ульяновської області Сергій Морозов, Голова Законодавчих Зборів Борис Зотов, генеральний директор ТОВ "Кавікорм" Андрій Антонюк, представники великих підприємств агроиндустрии, гості з Білорусі та України.

Губернатор Ульяновської області Сергій Морозов зазначив, що «інноваційні, проривні проекти в Російській Федерації забезпечать нам по-справжньому іншу економіку, з іншого продуктивністю праці, з іншого окупністю. Успішна реалізація пілотного проекту в нашому регіоні дозволить поширити цей досвід на території інших суб'єктів Російської Федерації ».

Айдар Калиев, керівник венчурного бізнесу ВТБ Капітал, сказав: «Ми раді, що завдяки нашій підтримці та інвестицій ТОВ« Кавікорм »вдалося в своєму розвитку реалізувати продуктові і технологічні інновації. На новому заводі компанії в Ульяновської області буде запущена безвідходна переробка відходів харчових виробництв в кормові концентрати. З точки зору технології завод не має аналогів в Росії, а його продукція дозволить замінити імпортні аналоги. Інноваційні рішення, застосовані на підприємстві, базуються на розробках вітчизняних вчених. Даний проект є прекрасним прикладом ефективного державно-приватного партнерства і внеском у модернізацію економіки ».

Даний проект є прекрасним прикладом ефективного державно-приватного партнерства і внеском у модернізацію економіки »

Всі новини