На iPhone чорний онікс подряпини з'являються відразу: Apple визнала шлюб і відкликає корпусу Jet Black

  1. Високий рівень шлюбу
  2. Наскільки затребуваний iPhone 7
  3. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Новий колір Jet Black отримав величезну популярність серед перших користувачів iPhone 7 і iPhone 7 Plus, проте нова модель, яку виділяє незвичайний глянсовий корпус, створила для Apple величезна кількість виробничих труднощів.

Ремонт iPhone при цьому також може бути пов'язаний з деякими проблемами: у зв'язку зі складністю виробництва, заміна корпусу iPhone 7 в глянцевому варіації напевно виявиться дорожче в порівнянні зі звичайними, матовими кришками.

Високий рівень шлюбу

Jet Black-моделі страждають від низької кількості якісних корпусів, яке дорівнює приблизно 60-70% від загального числа пристроїв, що означає 30-40% шлюбу. Подібні пристрої відправляються на перезбирання, про що повідомляє Мін-Чі Куо, аналітик ресурсу KGI Securities.

Apple розповіла, що глянцеві кришки кольору Jet Black виробляються шляхом довгого процесу анодування і полірування, який складається з дев'яти складних кроків. Варто відзначити, що дане покриття більше схильне дефектів. Власники повинні бути готові, що подряпини на iPhone 7 Чорний Онікс - річ вельми часта і навіть буденна. Надійшла інформація, що напис Apple може пропасти з ващего iPhone 7, після видалення захисної плівки.

У момент старту замовлень 9 вересня розрахункова дата доставки Jet Black майже відразу перенеслася на листопад, проте деякі користувачі отримали свої iPhone 7 Plus в новому кольорі раніше, ніж очікувалося спочатку. Таким чином Jet Black-версії смартфона майже відразу виявилися недоступні для більшості споживачів, і в момент написання цих рядків вони повністю зникли з рітейлових магазинів, про що говорить інформація з сайту iStockNow.

Наскільки затребуваний iPhone 7

Куо повідомив, що обмежена доступність моделей Jet Black укупі з підвищеним попитом на iPhone 7 Plus на тлі загального відкликання Samsung Galaxy Note 7 зробили свій внесок в загальний дефіцит iPhone 7.

"Низька кількість на старті не змогло відповісти на ринковий попит. Час доставки для онлайн-замовлень виявилося на одному рівні з торішнім показником, що становить приблизно 2-3 тижні. Винятки становлять jet black-версії, які постраждали від низького співвідношення вироблених корпусів - 60-70% від необхідного числа. Так чи інакше, якщо врахувати зростання кількості країн першої хвилі (28 проти 12 в минулому році), ми переконані, що загальний попит на iPhone 7 виявиться нижче в порівнянні з попередником. Користувачі, вирішуючи який iPhone вибрати , Безумовно, порівнюють характеристики з попередниками. Що стосується новин від деяких операторів, які повідомляють про більш високому числі попередніх замовлень на iPhone 7 в порівнянні з торішнім 6s, ми вважаємо, що це здебільшого пов'язано із збільшеною часткою цих операторів ринку, і не відображають реальний попит на пристрої. "
Аналітик також повторив свої попередні прогнози про те, що кількість проданих iPhone 7 до кінця 2016 року виявиться нижче, ніж кількість проданих iPhone 6s за той же період минулого року. Тим не менш, компанія Apple продовжує рухатися вперед і новий iPhone 7 пряме тому підтвердження. Експерти виділяють цілий 8 причин купити iPhone 7 і не відходити від цього досить складно.

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?