Доброго ранку, Женева - автошоу розпочало свою роботу

Сьогодні відкрився 85-й Женевський автосалон. Перші дні виставка працює виключно для преси і фахівців, а з 5 березня мотор-шоу буде приймати найважливіших гостей - звичайних автолюбителів.

У Женеві протягом року проходить безліч інтернаціональних подій, в цьому містечку у французькій Швейцарії знаходиться чимало міжнародних організацій і живе самий різноплановий народ. Але щорічна автомобільна виставка, яка проходить в березні, одне з улюблених заходів женевцев. Навіть міський транспорт прикрашають прапорцями і до того ж маршрути в сторону виставкового центру Palexpo роблять безкоштовними. У березні 2015 року салон відкрив свої двері в 85-й раз.

Особливість Женевській автомобільній виставки - в її затишності. Всі стенди мило і компактно розміщені по-сусідськи в одному павільйоні, так що не треба носитися по нескінченним траволатор або бігати під дощем між будівлями, а то і користуватися шаттлами, як, наприклад, у Франкфурті. І цим Женевський автосалон чудовий.

Більшість прем'єр на фотографіях ми побачили до шоу , А напередодні відкриття виставки концерн Volkswagen AG, як зазвичай, провів передпрем'єрний ніч - Volkswagen Night, де представив все новинки всіх своїх брендів. Infiniti теж показав довгоочікуваний концепт нового компактного кросовера за пару днів до офіційного відкриття. Традиційно журі «Автомобіль року в Європі» оголосило переможця напередодні відкриття Женевського автосалону - їм, до слова, став черговий Volkswagen, на цей раз Passat.

Женевське автошоу добре тим, що всі довгоочікувані новинки, над якими працювали автовиробники, знаходяться перед тобою як на долоні (особливо якщо дивитися з другого рівня павільйону). Аж дух захоплює.

Знову від софітів на стендах буде жарко, знову доведеться спотикатися об повзаючи на колінах навколо машин китайців з блокнотик, знову доведеться займати чергу, щоб доторкнутися саму-саму нову машину, будь то Lamborghini або KIA . Автошоу починається.