Програма "Автосервіс"

 1. Які проблеми вирішує система автоматизації Автосервісу?
 2. 2. Програма працює за вас!
 3. 3. Система бізнесу "під ключ"
 4. 4. Робота з клієнтами на якісно новому рівні
 5. 6. Кадрове питання
 6. Основні можливості програми "Автосервіс"
 7. Автомобілі
 8. Замовлення-наряди і роботи
 9. співробітники
 10. Фінанси, звіти і аналіз
 11. Потрібен повний комплекс послуг: установка, навчання, супровід, аж до постійного «нагляду» за справністю...
 12. Чи буде програма далі підтримуватися і розвиватися? Чи можлива її доопрацювання під наші завдання?
 13. Чи підійде програма для наших умов, системи тарифів, системи бонусів?
 14. Чи можна використовувати програму у нас в Білорусі (Україна, Казахстані, Чехії ...)?
 15. Гарантія отримання (не "лохотрон» чи це?)
 16. Що входить в комплект поставки програми
 17. Додаткові (необов'язкові) модулі, що працюють разом з програмою "Автосервіс":
 18. Уваги акція!
 19. Але це ще не все!
 20. Отже, що ви отримаєте в результаті впровадження програми "Автосервіс":

Програма "Автосервіс" призначена для комплексної автоматизації автосервісу. Вона веде облік замовлення-нарядів, виконаних робіт, платежів і взаєморозрахунків з клієнтами , Історію кожного автомобіля , Формує всі необхідні для роботи документи і звіти. Зовнішній вигляд і зміст документів, що друкуються може налаштовуватися користувачами. У програмі є система поділу доступу співробітників до різних функцій і звітів. Програма може працювати в мережі на декількох робочих місцях, а також можливе з'єднання через інтернет.

Тепер ви можете спробувати як працює програма Автосервіс без скачування її на свій комп'ютер - на нашому тестовому сервері Тепер ви можете спробувати як працює програма "Автосервіс" без скачування її на свій комп'ютер - на нашому тестовому сервері. Для цього потрібно перейти сюди . На основі цієї ж технології доступу до програми через інтернет можлива оренда програми .

Скачайте програму Автосервіс  Документація на програму Автосервіс Скачайте програму Автосервіс
Документація на програму Автосервіс

"Якби не ця програма, то робота нашої компанії
була б паралізована! "

Дякуємо Дякуємо! Працює прекрасно! Чим глибше вникаю в програму, тим більше вона мені подобається.

В цілому, всі задоволені вашою програмою. Якби не ця програма, вже при нинішньому складі парку, робота компанії була б паралізована! Толмачов В.В., SIXT Росія , www.sixt-rent.ru

Довідка. Компанія Sixt була заснована в 1912 році в Мюнхені (Німеччина) і є найстарішою в Європі прогкатной компанією. Компанія Sixt сьогодні - це:

 • Компанія №1 з оренди автомобілів в Європі;
 • 4 000 пункту прокату в 100 країнах світу;
 • Щорічно оновлюваний парк автомобілів;
 • Величезний парк автомобілів «преміум» класу (більш ніж 180 000 транспортних засобів);
 • Високі стандарти сервісного обслуговування.

Компанія №1 з оренди автомобілів в Європі;  4 000 пункту прокату в 100 країнах світу;  Щорічно оновлюваний парк автомобілів;  Величезний парк автомобілів «преміум» класу (більш ніж 180 000 транспортних засобів);  Високі стандарти сервісного обслуговування

Які проблеми вирішує система автоматизації Автосервісу?

1. Повна автоматизація всіх ділянок і завдань

Система Автосервіс є єдиною інформаційним середовищем для всіх співробітників компанії Система "Автосервіс" є єдиною інформаційним середовищем для всіх співробітників компанії. Це забезпечує максимально швидке і ефективне взаємодія між ними.

За допомогою системи розділення доступу можна організувати автоматизовані робочі місця для:

 • керівництва компанії
 • Рецепшен, операторів колл-центру
 • менеджерів
 • працівників автопарку
 • Бухгалтерія і кадри

Підтримується "багато-філіальний" режим роботи. Можлива дистанційна робота з програмою через інтернет.

2. Програма працює за вас!

Автосервіс автоматично формує і друкує повний комплект документів по замовлення-наряду "Автосервіс" автоматично формує і друкує повний комплект документів по замовлення-наряду. В результаті:

 • час обслуговування клієнта скорочується не менше ніж в 5 разів,
 • багаторазово скорочується обсяг рутинної роботи,
 • виключаються помилки,
 • з'являється можливість використання співробітників не високої кваліфікації.

Програма пам'ятає все: найдетальнішу інформацію про клієнтів, про автомобілі і їх поточний стан, все замовлення-наряди і виконані роботи, всі контакти з клієнтами, всі операції з грошима.

Програма нагадує про наближення всіх критичних термінів: ТО, страховки та ін.

3. Система бізнесу "під ключ"

Програма створювалася і постійно розвивається на основі пропозицій безлічі провідних авто підприємств Програма створювалася і постійно розвивається на основі пропозицій безлічі провідних авто підприємств. В результаті програма увібрала в себе весь досвід їх роботи, кращі їх методики. Ви отримуєте готову, налагоджену систему ведення прокатного бізнесу!

Програма регулярно оновлюється з урахуванням нових тенденцій ринку і змін законодавства. Всі оновлення ви отримуєте безкоштовно!

4. Робота з клієнтами на якісно новому рівні

5. Весь бізнес - як на долоні

У програмі ведеться облік всіх операцій з грошима: готівкові, безнал, картки У програмі ведеться облік всіх операцій з грошима: готівкові, безнал, картки.

Програма надає всю необходимою звітність за будь-який період часу. Ви зможете приймати стратегічно правильні рішення на основі аналізу діяльності компанії по місяцях, по фірмах, по клієнтах, по автомобілям, по власникам автомобілів.

6. Кадрове питання

Ви зможете сильно економити на персоналі і позбудетеся від залежності від незамінних співробітників Ви зможете сильно економити на персоналі і позбудетеся від залежності від "незамінних" співробітників. Досить пари днів навчання - і новий співробітник готовий до роботи. Вся інформація знаходиться в програмі, а співробітники працюють за простими і чітко описаними правилами.

У програмі є гнучко настроюється система поділу доступу співробітників до різних функцій програми, звітів. Кожен співробітник має доступ тільки до тих операцій і функцій, які йому дозволені. Автоматично збережуться інформація про те, хто із співробітників і що робив в програмі.

Є засоби планування і контролю виконання завдань співробітників.

Програма "Автосервіс". Замовлення-наряди. (Клацніть щоб збільшити).

Щоб завантажити оціночний варіант програми "Автосервіс" натисніть кнопку "Завантажити":

Щоб завантажити оціночний варіант програми Автосервіс натисніть кнопку Завантажити:

Основні можливості програми "Автосервіс"

клієнти

 • Ви зможете отримувати набагато більше доходу від ваших постійних клієнтів. У вас буде повноцінна база даних клієнтів, яка містить їх номери телефонів та інші контактні дані, дні народження.
  Програма автоматично веде статику по кожному клієнту: загальне число замовлень, загальна вартість замовлень, дата першого і останнього відвідування клієнта і т.п. Використовуючи ці дані, можна розділити всіх клієнтів на категорії (за ступенем їх цінності для вашої компанії) і відповідним чином працювати з кожною з категорій клієнтів.
 • Ви зможете постійно підтримувати контакти з клієнтами (наприклад, за допомогою SMS-повідомлень), щоб робити їм цікаві пропозиції, привітання, постійно нагадувати про себе.
 • Ви зможете використовувати цікаві системи залучення клієнтів: «бонуси», знижки, які можливі тільки в разі автоматичного обліку всіх замовлень клієнта. За допомогою наших навчальних матеріалів ви навчитеся створювати безперервний потік нових клієнтів!
 • Ви будете швидше і якісніше обслуговувати ваших клієнтів. Програма автоматично веде «досьє» на кожного клієнта. Введені в програму дані про клієнта використовуються для прискорення його обслуговування: швидкого оформлення і друку всіх необхідних документів.
 • Ви зможете відмовитися від неефективних видів реклами і отримати максимальну вигоду від «правильної» реклами через те, що програма об'єктивно вимірює результативність кожного виду реклами. Перестаньте наосліп «вбухивать» гроші в неефективну рекламу!

Перестаньте наосліп «вбухивать» гроші в неефективну рекламу

Вікно "Клієнти" і розсилки SMS-повідомлень. (Клацніть щоб збільшити).

Автомобілі

 • Ви будете дуже швидко і якісно обслуговувати ваших клієнтів, коли наведете порядок з урахуванням автомобілів. Програма пам'ятає поточний стан кожного автомобіля і де він зараз знаходиться, які вони виконуються в даний момент по кожному автомобілю.
 • Програма також пам'ятає все тарифи для всіх моделей ваших автомобілів. При цьому система тарифів може бути досить складною ...
 • У програмі зберігається найповніша інформація по кожному автомобілю вашого авто-підприємства і всіх пов'язаних з ним документах: ПТС, СТС, ГТО, страховки, комплектація, гума, пошкодження, ТО, ремонти, ДТП, всі витрати на даний автомобіль і скільки він «заробив ». Таке централізоване зберігання інформації про автомобілі сильно спрощує роботу всіх служб підприємства. Актуальна інформація доступна всім вашим співробітникам, де б вони не знаходилися і яким би ділянкою роботи не займалися. Програма своєчасно попередить про наближення настанні будь-якого критичного терміну: техобслуговування, закінчення терміну страховки і т.п.

п

Довідник автомобілів програми. (Клацніть щоб збільшити).

Замовлення-наряди і роботи

 • У програмі ведеться облік всіх Замовлення-нарядів і виконаних по ним робіт. У Замовлення-наряді фіксуються всі роботи пов'язане з даним договором, всі запчастини і матеріали, а також всі платежі клієнта.

У Замовлення-наряді фіксуються всі роботи пов'язане з даним договором, всі запчастини і матеріали, а також всі платежі клієнта

Вікно "Замовлення-наряд". (Клацніть щоб збільшити).

 • У програмі є Генератор звітів і друкованих документів, за допомогою якого можна сконструювати будь-які друковані документ і звіти.

співробітники

 • Ви будете сильно економити на персоналі і позбудетеся від залежності від "незамінних" співробітників. Досить пари днів навчання - і новий співробітник готовий до роботи. Вся інформація знаходиться в програмі, а співробітники працюють за простими і чітко описаними правилами.
 • Є гнучко настроюється система поділу доступу співробітників до різних функцій програми, звітів ... Кожен співробітник має доступ тільки до тих операцій і функцій програми, які йому дозволені.

  Кожен співробітник має доступ тільки до тих операцій і функцій програми, які йому дозволені

Вікно реєстрації співробітника при вході в програму.

 • Програма має засоби організації роботи співробітників підприємства: планування та контроль виконання завдань співробітників.
 • Є система взаєморозрахунків зі співробітниками, розрахунок «відрядної» зарплати менеджерів.

Фінанси, звіти і аналіз

 • На основі інформації, яка міститься в Замовлення-нарядах і в Касовій книзі, в якій фіксуються всі операції з грошима, робляться різні звіти і проводиться фінансовий аналіз діяльності компанії в різних розрізах.
 • Ви зможете приймати стратегічно правильні рішення на основі аналізу діяльності вашого прокату: по місяцях, по фірмах, по клієнтах, по автомобілям, за тарифами ...

Філії та віддалений доступ

 • Можлива дистанційна робота з програмою через інтернет.
 • Програма підтримує «багатофіліальних» режим роботи, коли кожен з філій компанії працює із загальною базою даних, але бачить тільки «свої» документи. При цьому є можливість робити звіти і аналізувати діяльність як окремих філій, так і всієї компанії цілком.

Типові питання про програму "Автосервіс"

Програма виглядає великий і складною. Чи зможемо ми в ній розібратися?

Насправді програму можна впровадити буквально за кілька днів. Ми робимо все, щоб полегшити вам цю задачу:

 • Є добре описана методика «швидкого запуску» системи, в якій дана правильна послідовність виконання «кроків».
 • Є докладний опис (документація) програми і навчальні відео-ролики.
 • Ми надаємо послугу навчання персоналу.
 • У перший місяць роботи ви можете користуватися нашої безкоштовної техподдержкой по всіх можливих каналах зв'язку: email, ICQ, Skype, телефон ... аж до сеансів віддаленого управління вашим комп'ютером.
 • Ми допоможемо вам ввести в програму довідники вулиць і телефонів вашого міста, списки ваших клієнтів, автомобілів.

Потрібен повний комплекс послуг: установка, навчання, супровід, аж до постійного «нагляду» за справністю комп'ютерів і периферії.

Ми надаємо послуги з встановлення та налаштування програми, навчання ваших співробітників, а також постійної техпідтримки за нашими програмами. Але ми не займаємося обслуговуванням комп'ютерів, мережі, телефонного, радіо та іншої апаратури. Для цього вам потрібно знайти інших виконавців у вашому місті.

Чи буде програма далі підтримуватися і розвиватися? Чи можлива її доопрацювання під наші завдання?

Розробка програмного забезпечення та підтримка клієнтів - це наша основна робота, якою ми займаємося вже більше 15-и років, і змінювати область діяльності не збираємося. У нас зараз більше 4293 клієнтів (які купили програми PSoft) і ми дуже цінуємо їх думкою і намагаємося зробити все, щоб наші програми працювали так, як потрібно нашим клієнтам.

Невеликі доопрацювання (додати пару полів, звітів) ми робимо безкоштовно. Якщо ж потрібно розробити якусь нову підсистему, вирішити абсолютно нову задачу, то спочатку ми разом із замовником складаємо докладний Технічне завдання, по ньому оцінюємо вартість роботи і укладаємо Договір на розробку, в якому детально описуємо всі умови співпраці.

Чи підійде програма для наших умов, системи тарифів, системи бонусів?

Одне з основних переваг програми «Автосервіс» якраз полягає в тому, що в ній вже є безліч різних параметрів настройки, систем роботи з клієнтами, тарифних систем і т.п. Тому майже завжди можна налаштувати програму для вашої системи роботи за допомогою параметрів настройки програми. При необхідності, ми можемо зробити і доробки в програмі для обліку вашої специфіки.

Чи можна використовувати програму у нас в Білорусі (Україна, Казахстані, Чехії ...)?

Програма "Автосервіс" успішно працює у наших клієнтів в різних країнах. Тому що:

 • Всі друковані документи і звіти робляться на базі файлів-шаблонів, які можна підготувати будь-якою мовою.
 • Є двох валютний облік. Можна зробити тарифи, наприклад в Євро, вказати в налаштуваннях програми курс Євро до національної валюти (наприклад до рубля), і всі суми будуть виводиться як в Євро так і в рублях.
 • В принципі, в програмі є можливість перевести і весь інтерфейс програми (всі вікна) на іншу мову. Але це досить велика робота.

Гарантія отримання (не "лохотрон» чи це?)

Наші гарантії, реквізити і список документів, що надаються можна подивитися на сторінці « Оплата і реєстрація програми ».

Відгуки клієнтів про програму та роботі з нами можна бачити на сторінці « Відгуки »Нашого сайту. Ось один з цих відгуків:

"При виникненні будь-яких проблем - допомога надходить практично миттєво ..."

Ми, Українська компанія BLS, дуже раді такому програмному рішенню. Програма дозволяє автоматизувати, і тим самим, прискорити рутинну роботу. Всі дані, введені в програму, дуже грамотно і приємно структуруються, що дозволяє в будь-який момент отримати потрібну зведення потрібних даних.

Варто окремо відзначити, що техпідтримка за програмою працює на 5+. При виникненні будь-яких проблем або просто питань в налаштуванні або функціонал програми - допомога і відповідь надходять практично миттєво. Це дуже важливо для роботи і приємно, тому що потрібне питання відразу закривається зрозумілою відповіддю.

Раджу переглядати всю інформацію на сайті програми Раджу переглядати всю інформацію на сайті програми. Так як ви можете навіть не підозрювати про повних можливості це програми :)

Програма допомагає автоматизувати всі робочі процеси компанії. А додаткові модулі для програми розширюють її функціонал і можливості, дозволяючи працювати ще швидше і продуктивніше.

Було б не погано, якби для програми була база навчальних скрінкасти для актуальної версії програми. Це допоможе новим клієнтам або новим користувачам програми оперативно отримувати потрібну інформацію.

З повагою, Яковлєв Максим, компанія BLS, Україна, Київ, www.bls.ua , +38 (044) 229 26 26

ua  , +38 (044) 229 26 26

Скачайте програму "Автосервіс" для оцінки:

Скачайте програму Автосервіс для оцінки:

Що входить в комплект поставки програми

 1. Сама програма "Автосервіс". Вартість базової ліцензії на одне робоче місце становить 9000 руб. Є знижки в залежності від числа придбаних робочих місць. Детальніше про ціни та тарифи, дивіться на сторінці " Оплата і реєстрація програми ". Ліцензія на програму безстрокова.
 2. Комплект документації на програму: "Керівництво користувача", "Керівництво по установці".
 3. Технічна підтримка на протязі місяця після придбання програми.
 4. Навчальна розсилка по email.

Навчальна розсилка по email

Додаткові (необов'язкові) модулі, що працюють разом з програмою "Автосервіс":

 • Модуль розсилки SMS - 6000 руб
 • Програма "Автопарк"
 • Програма "Автопрокат"
 • Програма "Замовлення таксі"

Додаткові послуги:

 • Довідник вулиць вашого міста - Безкоштовно
 • Розробка шаблонів друкованих документів на основі ваших зразків - 500 руб за документ
 • Сеанс навчання програмі (через віддалений доступ) - 1500 руб
 • Брендування програми: вбудовування в програму вашого назви, логотипу, фонової картинки - 3600 руб.
 • Технічна підтримка: оновлення програми, отримання нових шаблонів звітів і документів, отримання консультацій по email, отримання розсилки інформації про програму, доступ до форуму програми - 500 грн на місяць (термін не менше 6 міс.)
 • VIP-технічна підтримка: оновлення програми, доробка, індивідуальні консультації - від 2000 руб в місяць
 • книга "Як отримати від сайту Автосервісу в 7 разів більше клієнтів?" - 1500 руб
 • Розробка сайту фірми, що взаємодіє з програмою Автосервіс - від 40000 руб.
  Приклади сайтів: www.rentauto24.ru , www.ur-avto.ru , www.taxi19.ru , www.respect-taxi.ru , www.taxit-spb.ru , www.citytaxi.ru , www.ibf-rent.ru ...
 • Можливі будь-які доопрацювання програми по вашим вимогам. Вартість доопрацювань оцінюється після складання докладного Технічного завдання.

Щоб замовити програму прямо зараз, заповніть форму, натиснувши на кнопку:

Уваги акція!

Нам подобається співпрацювати з людьми, які щось реально роблять і швидко приймають рішення Нам подобається співпрацювати з людьми, які щось реально роблять і швидко приймають рішення. Тому якщо ви зробите замовлення і оплатіть програму протягом двох тижнів з моменту першого завантаження програми з нашого сайту, то ви отримаєте додатковий бонус:

 • 50-відсоткову знижку на модуль розсилки SMS-повідомлень!
  (Це знижка від 3000 рублів.)

Так що, рекомендую не відкладати, а відразу ж почати освоювати програму: скачати, встановити, вивчити навчальні матеріали, документацію і починати в ній працювати!

Але це ще не все!

Якщо ви купуєте більше 2-х ліцензій (робочих місць), то додатково отримаєте безкоштовний сеанс навчання Якщо ви купуєте більше 2-х ліцензій (робочих місць), то додатково отримаєте безкоштовний сеанс навчання. Навіть якщо ви перебуваєте далеко від Москви, ми зробимо це віддалено: шляхом управління вашим комп'ютером через інтернет - за допомогою програм Team Viewer і Skype.

Гарантія 100% повернення грошей!

Ми розуміємо, що ви ризикуєте, купуючи програму у невідомого вам розробника Ми розуміємо, що ви ризикуєте, купуючи програму у невідомого вам розробника. Але ми ЗНІМАЄМО з вас цей ризик!

На всі наші програми і послуги ми даємо 90 днів гарантії, для того, щоб ви спробували і зрозуміли, що дає вам програма.

Встановіть і налаштуйте програму, вивчіть документацію, навчальні матеріали, виконайте всі рекомендації. Почніть працювати з програмою і отримаєте перші результати.

Якщо ви не отримаєте очікуваних результатів або не будете вражені отриманими результатами, то ми повернемо вам всі гроші. Без будь-яких питань, без проблем, на першу вимогу. Якщо ви не отримаєте очікуваних результатів або не будете вражені отриманими результатами, то ми повернемо вам всі гроші

PS
Програма "Автосервіс" протягом 30-и днів після установки працює в оціночному режимі, в якому повністю працюють всі її функції без будь-яких обмежень. Ми рекомендуємо обов'язково використовувати цей оцінний режим і як слід протестувати програму в ваших умовах.

PPS
Якщо цієї гарантії вам недостатньо, то ми можемо зробити висновок з вашою організацією договір, в якому будуть детально описані всі умови і права та обов'язки сторін. Зразки наших договорів можна подивитися тут . У разі оплати безготівково на наш розрахунковий рахунок юридичної особи, ми надішлемо вам повний комплект документів: рахунок, рахунок-фактуру і накладну.

У разі оплати безготівково на наш розрахунковий рахунок юридичної особи, ми надішлемо вам повний комплект документів: рахунок, рахунок-фактуру і накладну

Компанія PSoft більше 15-и років займається розробкою програмного забезпечення для автоматизації найрізноманітніших видів бізнесу: автопідприємства, сфера послуг, торгівля, комп'ютерні клуби ... З основними програмами PSoft ви можете ознайомитися на нашому сайті www.pisoft.ru .

Програми автоматизації бізнесу від PSoft в даний час використовуються в 4293 організаціях і працюють на 62 889 комп'ютерах, в 27 країнах світу, продається в найавторитетніших інтернет магазинах програмного забезпечення. Відгуки користувачів наших програм можна подивитися тут .

Програми PSoft відрізняються великим набором функцій і широкими можливостями адаптації до конкретних вимог замовника. У них зібрано досвід роботи дуже багатьох підприємств, які успішно працюють в своїх областях.

Наші клієнти особливо відзначають якісну підтримку і можливість доопрацювання програми по їх побажанням.

"Дійсно, на ринку програмного забезпечення
немає навіть близько схожих продуктів ... "

Коли починаєш з чистого аркуша потребуєш буквально у всьому. Закупити автомобілі, орендувати офіс, навчити співробітників, налагодити роботу сайту і залучити свого клієнта .... але все це необхідно об'єднати в одне ціле, запустити механізм, який дозволить надалі вести роботу правильно.

Програма компанії PSoft задовольняє на мій погляд всім вимогам, які притаманні нашому специфічному напрямку - прокат автомобілів. Зручність користування, простота в налаштуванні необхідних шаблонів, корисні інструменти обліку, інтуїтивно зрозумілі меню програми. Позиціонуючи свою розробку як "ноу-хау" розробники не лукавлять. Дійсно, на ринку програмного забезпечення немає навіть близько схожих продуктів. Ми довго намагалися ув'язнити під наші потреби програму 1С, але, відверто кажучи, втратили і час і чималі гроші.

Дякую Вам за розробку. Анітрохи сумніваюся, що ми зробили правильний вибір!

Бузмаков Павло, РенталАвто, г. Москва, http://www.rentalavto.ru , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Тел. +7 (985) 643-59-43, +7 (495) 649 -69-89

+7 (985) 643-59-43, +7 (495) 649 -69-89

Отже, що ви отримаєте в результаті впровадження програми "Автосервіс":

Загалом, програма повної автоматизації автосервісу - це основа правильного і контрольованого ведення прокатного бізнесу, без якої в даний час просто не мислимо вижити!

Інтернет-журнал  Softkey Інтернет-журнал Softkey.info недавно опублікував цікаву статтю про нашу програму "Автопрокат" . Ось "резюме" цієї статті:

"Після роботи з даною програмою стає ясно, чому PSoft готовий без будь-яких питань повернути вам гроші, якщо їх продукт не задовольнить ваші очікування. Більш того, ви можете використовувати програму протягом 30 днів без будь-яких обмежень по функціоналу. Все це вселяє впевненість у надійності цього продукту. Все-таки така відкритість і гарантії дуже імпонують і не так часто зустрічаються.

Від використання програми залишилися виключно захоплені враження і позитивні емоції, це дійсно те, що обіцяє нам виробник, - готове рішення для бізнесу. Воно й не дивно, розвивається "Автопрокат" вже більше 8 років і використовується в 200 компаніях, серед яких найбільші авто-підприємства Москви.

Прості і наочні методи роботи з програмою дозволять заощадити на навчанні співробітників і почати її використання практично відразу ж. Прозорість і ясність обов'язків кожного співробітника по роботі з даною програмою забезпечать злагоджене і високоефективне функціонування вашої компанії. "

Скачайте програму "Автосервіс" для оцінки:

Пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. ,
Телефонуйте: +7 (495) 564-1439,
Skype: s-gundorov

Опис програми "Автосервіс"

Які проблеми вирішує система автоматизації Автосервісу?
Чи буде програма далі підтримуватися і розвиватися?
Чи можлива її доопрацювання під наші завдання?
Чи підійде програма для наших умов, системи тарифів, системи бонусів?
Чи можна використовувати програму у нас в Білорусі (Україна, Казахстані, Чехії ...)?
Не "лохотрон» чи це?
Які проблеми вирішує система автоматизації Автосервісу?
Чи зможемо ми в ній розібратися?
Чи буде програма далі підтримуватися і розвиватися?
Чи можлива її доопрацювання під наші завдання?