Пошук СТО з гарантією: як вибрати оптимальний і перевірений сервіс

  1. Як це працює
  2. Психологія і техніка

Сервіс   autobooking Сервіс autobooking.com заявляє, що не просто називає вам кілька найближчих СТО потрібної спеціалізації, а підбирає потрібний автосервіс, за якість послуг якого він може поручитися. «Ми - експерти між клієнтом і СТО, - говорить представник autobooking.com Вадим Кондаков. - Ми завжди на стороні автомобіліста ». Представники «Автобукінга» для цього особисто відвідали кілька тисяч СТО в більш ніж 80 населених пунктах України, детально ознайомившись з роботою кожної станції і відібравши в результаті лише частина тих, які вони можуть порекомендувати автовласникам.

com

Кожна СТО оцінюється за двома критеріями - емоційного і раціонального. Перше - це те, що відчуває клієнт, недавно забрав з автосервісу машину після обслуговування або ремонту: задоволення, радість, образу, гнів ... Друге - це суто об'єктивні дані про клас і стан обладнання та інструменту, прилеглої інфраструктури, порядок в цехах, а також документи про підготовку і освіту персоналу, враження про чистоту спецодягу та інших важливих маркерах. За підсумками знайомства з автосервісом, які претендують на участь у програмі autobooking.com, заповнюється анкета.

com, заповнюється анкета

Щоб зробити об'єктивний висновок про СТО, експерти компанії проводять на кожній з них не один день, вивчаючи організацію виробничого процесу, розмовляючи з власником, адміністрацією, рядовими механіками. До уваги береться буквально кожна дрібниця, і це займає багато часу. У кожному місті експедиція «автобукінга» провела кілька тижнів! «По-іншому не можна, - каже Вадим Кондаков, - від нас без перебільшення залежить доля автомобіля і його власника. Адже неякісний ремонт може призвести до найбільшим несподіванок. А ми рекомендуємо автомобілісту місце, де він може відремонтувати свою машину ».

Один з найважливіших джерел достовірної інформації про станції - це її клієнти, як постійні, так і випадкові. І з ними експерти autobooking.com працюють окремо, з'ясовуючи їх думку, враження, мотиви і причини тих чи інших оцінок. Залишається додати, що кропіткий процес підбору СТО для включення в свою систему autobooking.com не припиняє ніколи, адже наш автобізнес такий мінливий. Ідуть одні власники і приходять інші, призначаються нові керівники, йде ротація персоналу, нарешті, змінюється інфраструктура населених пунктів.

Як це працює

Сайт autobooking.com - це повна ланцюжок дій, які власник машини робить, коли його машині потрібна увага сервісменов: вибір майстерні з урахуванням місця розташування, запис на прийом, власне обслуговування, залишення відкликання про свої враження для інших користувачів. Кожен пункт намагалися зробити максимально зручним для користувача, передбачені варіанти, комфортні для різних категорій клієнтів. Наприклад, одній людині досить отримати адресу майстерні - і він готовий відразу поїхати туди, щоб на місці все з'ясувати і вирішити проблему з автомобілем. Інший, навпаки, залишає оператору гарячої лінії autobooking.com свій номер телефону і дані про проблему з машиною, щоб через кілька хвилин отримати дзвінок з СТО, де цю проблему вирішать. Одним словом, варіантів підбору СТО кілька, кожен зручний для різних ситуацій.

Одним словом, варіантів підбору СТО кілька, кожен зручний для різних ситуацій

Вибрати для себе СТО на autobooking.com клієнт може кількома шляхами, кожен з яких постаралися Зробити максимально зручним. Якщо користувач дає згоду, сайт автоматично визначає його місце розташування і підбирає йому автосервіси, виходячи з локації. Але цей фактор не є винятковим. Все залежить від бажання і переваг автовласника

До слова, про колл-центрі. Він у компанії цілодобовий, і клієнтові відповідають на зручному для нього мовою: українською або російською. На самому сайті інформація доступна українською, російською, польською, англійською, німецькою, турецькою мовами. На будь-який дзвінок з будь-якого регіону (а сервісом охоплена не тільки Україна) відповідає чоловік.

Людський фактор як інструмент довіри працює на сайті autobooking.com і в системі відгуків. Вибираючи, в яку майстерню звернутися, потенційний клієнт читає відгуки інших користувачів, ми всі часто так робимо. Тому в компанії багато уваги приділили настройці системи відгуків. Вона незвичайна в тому плані, що адміністратори сайту можуть бачити, чи справді залишає відгук чоловік звертався на дану СТО і з якою саме проблемою. Хвалити або лаяти можна тільки ту сферу роботи майстерні, з якої клієнт дійсно мав справу. Тому вся критика тут справедлива. І цей факт важко переоцінити.

Психологія і техніка

Щоб безпомилково визначати якість послуг, які надає включається в систему autobooking.com СТО, в компанії орієнтуються на канони людської психології. Адже емоцію можна розкласти на складові. І фахівцям вони давно відомі, як і причини, пов'язані з кожною з них. Так, в «Автобукінге» існує поняття «точка болю». Це найголовніший мотив, що спонукає кожного суб'єкта в сфері автосервісу до активних професійним діям. Наприклад, директор СТО хоче забезпечити 100-відсоткове завантаження підприємства, майстер-приймальник - з першого підходу поставити діагноз автомобілю клієнта, прибиральниця - банально, щоб не ходили по митому, а найголовніша людина на автосервісі - механік - працювати в комфортних умовах, причому за високу плату ...

У клієнта свої точки болю - бажання отримати справний автомобіль, заплативши за це розумні гроші, і більше до цієї теми не повертатися. Але є важливий нюанс: автомобіль як продукт високих технологій настільки складний, що обслуговувати (ремонтувати) його доведеться знову і знову. Тому автовласник повинен не тільки отримати рішення технічної проблеми, а й - відповідь на питання: «Куди я поїду за допомогою наступного разу?» Тобто проблема якісного сервісу не тільки технічна, але і психологічна. Навіть отримавши після ремонту справну машину, автомобіліст може залишитися з негативним осадом. Стратеги autobooking.com це розуміють і саме тому сканують кожну СТО не тільки на технічному, а й на емоційному рівні.

com це розуміють і саме тому сканують кожну СТО не тільки на технічному, а й на емоційному рівні

Експерти очікують, що в найближчі роки до 50% клієнтів СТО будуть записуватися «на прийом» до автомеханіка через Інтернет. Самі ініціативні підприємці вже працюють в цьому напрямку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Тому автовласник повинен не тільки отримати рішення технічної проблеми, а й - відповідь на питання: «Куди я поїду за допомогою наступного разу?