⋆ СТО BMW в Харкові - Ремонт і сервіс БМВ в автосервісі 【Arven Auto ™】

 1. Плюси обслуговування і ремонту на СТО БМВ компанії Arven Auto в Харкові
 2. Відповіді на поширені питання про ремонт і технічне обслуговування BMW

Легендарна німецька марка BMW представлена ​​на автомобільних дорогах нашої країни великою кількістю різних моделей. Автомобілісти вибирають її за надійність, практичність, спортивні повадки і комфорт при пересуванні. Машини цього виробника відрізняються наявністю великої кількості електронних систем, вузлів і агрегатів, тому ремонтом і технічним обслуговуванням БМВ повинні займатися справжні професіонали. Тільки тоді можна гарантувати, що автомобіль буде експлуатуватися без поломок тривалий час, стане надійним і не підведе в дорозі.

Фахівці компанії Arven Auto пропонують послуги сервісу BMW власникам транспортних засобів цього виробника, здійснюють професійний ремонт і обслуговування техніки на сучасному обладнанні. Фахівці СТО ремонтують і обслуговують авто даного виробника за стандартами Європейського якості. Це є гарантією, що ремонт BMW буде виконаний на найвищому рівні.

Це є гарантією, що ремонт BMW буде виконаний на найвищому рівні

Після обслуговування і ремонту вашого автомобіля на СТО BMW, можна бути абсолютно впевненим у технічно справному стані техніки. До кожного завдання з ремонту та обслуговування авто ми підходимо індивідуально, а це є гарантією того, що навіть найменша несправність і проблема будуть обов'язково помічені і виправлені. Фахівці компанії Arven Auto пропонують клієнтам послуги такого формату автосервісу БМВ:

 • Повна і часткова діагностика вузлів і агрегатів автомобіля. Дана процедура дозволяє отримати докладні дані про стан вашої машини, що зробить усунення несправностей максимально ефективним. Комп'ютерна діагностика електронних систем.
 • Сервіс БМВ - професійний ремонт. Майстри компанії Arven Auto усувають несправності двигуна , Трансмісії, гальмівної системи і рульового управління , ходової частини , Працюють з електрикою і електронікою, зчепленням та іншими вузлами автомобіля.
 • Сервіс BMW. В цю послугу входять такі операції, як заміна масел і фільтрів, свічок запалювання , ременів і ланцюгів , гальмівної рідини , Інших витратних матеріалів. виконується регулювання розвал-сходження , чистка і тестування паливних форсунок та інше.
 • Замовлення запчастин. Ми пропонуємо своїм клієнтам оригінальні деталі і їх якісні аналоги, що дозволяє не переживати за їх працездатність протягом тривалого часу.

Необхідність тієї чи іншої операції обговорюється в індивідуальному порядку з кожним клієнтом.

Плюси обслуговування і ремонту на СТО БМВ компанії Arven Auto в Харкові

 • Кваліфікований персонал з великим досвідом і наявністю відповідних навичок по ремонту автомобілів BMW.
 • Професійний інструмент і сучасне обладнання від провідних світових виробників.
 • Гарантія на кожну виконувану операцію.
 • Зручне розташування майстерні в місті, що дає можливість швидко добиратися до нас з будь-якого району Харкова.
 • Знижки та накопичувальна програма для постійних клієнтів.

Здійснюйте ремонт автомобілів БМВ і виконуйте обслуговування на СТО Arven Auto, щоб назавжди забути про проблеми з автомобілем. Відгуки наших постійних клієнтів підтверджують цей факт!

Відповіді на поширені питання про ремонт і технічне обслуговування BMW

Питання Відповідь Скільки коштує ремонт і технічне обслуговування BMW Від 100 гривень Який термін гарантії на виконані роботи Від трьох місяців до двох років Скільки за часом триває ремонт Від однієї години, в залежності від обсягу робіт Потрібна попередній запис на СТО Так, попередній запис обов'язкове Я можу замовити запчастини на СТО так, як оригінальні деталі, так і їх аналоги

Ремонт двигуна BMW