Транспортна компанія AsstrA в Казахстані, міжнародні вантажоперевезення

Наші досвідчені фахівці організовують для вас авіаперевезення різних категорій вантажів, включаючи небезпечні і швидко псуються, в будь-яку точку світу.

Досвідчені фахівці транспортної компанії ASSTRA організовують безпечні авіаперевезення з розрахунком маршруту і максимально швидких термінів. Працюємо з усіма категоріями вантажів, в тому числі з швидкопсувними і небезпечними. Доставляємо вантаж авіалініями в будь-яку точку світу, скорочуючи час до мінімуму. Економте свій час, міжнародне перевезення вантажів може бути доступною і грамотно-організованою.

Міжнародні автомобільні перевезення вантажів є одним з основних напрямків діяльності компанії AsstrA вже більш ніж 20 років.

Потрібні були транспортні послуги в Алмати, компанія AsstrA готова надати професійні транспортно-логістичні послуги з автомобільних вантажоперевезень по всій Республіці. Організуємо контейнерні перевезення автомобільним транспортом грамотно і без затримок. Складаємо оптимальний маршрут, відстежуючи за вантажем за допомогою систем GPS і ГЛОНАСС.

Скористайтеся перевагами перевезення вантажів в контейнерах морським транспортом, і отримаєте повний комплекс супутніх послуг.

Міжнародна транспортна компанія AsstrA надає транспортно-логістичні послуги з морського перевезення вантажів. Транспортування по морю затребувана через великої вантажопідйомності і відсутності територіальних обмежень зі складною пропускною системою. Кораблі не вимагають складного технічного обслуговування і можуть проходити великі дистанції. Ми гарантуємо безпеку вантажу, відстежуючи його пересування по спеціальним програмам.

Для мультимодальних перевезень ми використовуємо переваги авто, жд, авіа та морського транспорту, що дозволяє доставляти вантаж швидко і ефективно.

Мультимодальні перевезення сьогодні актуальні як ніколи. У схемі задіяні кілька видів транспорту: потяг і літак, автомобіль і корабель і ін. Такий підхід до міжнародних перевезень в Казахстані дозволяє знизити витрати, незважаючи на використання декількох варіантів транспортування, а також доставляти вантажі в максимально віддалені райони без втрати часу. Впевнені, що складемо оптимальну схему транспортування по Середній Азії, країнах СНД і Європи, Балкан та Прибалтиці.

Ми гарантуємо вам високу безпеку перевезення, дотримання всіх вимог і оперативність при здійсненні залізничних перевезень.

Організація транспортно-логістичних послуг для проведення залізничних міжнародних перевезень по Україні та за її межами - спеціалізація AsstrA. Наша компанія здійснює контейнерні перевезення вантажів залізницею, заощаджуючи ваші кошти та час. Підбираємо тільки адаптивні сучасні потяги, прораховуючи маршрут до дрібниць. Доставимо вантаж в строк на будь-які відстані.