TIR - що це таке?

TIR - це скорочення з французького Transports Internationaux Routiers, що по російськи означає «Міжнародні дорожні перевезення» - система міжнародних автомобільних перевезень товарів, що працює на основі Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням   книжки МДП TIR - це скорочення з французького Transports Internationaux Routiers, що по російськи означає «Міжнародні дорожні перевезення» - система міжнародних автомобільних перевезень товарів, що працює на основі Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП.
Ця система була заснована 14 листопада 1975 року в Женеві для спрощення та узгодженості адміністративних формальностей при міжнародних автоперевезеннях. Компанії, що спеціалізуються на міжнародних вантажоперевезеннях , І які є учасниками асоціації, користуються митними документами, званими книжками МДП (Carnet TIR), за якими дозволяється перетинати кордон без сплати мит в пункті пропуску через державний кордон.

Міжнародна конвенція МДП і створена на її основі система були прийняті під егідою Європейської економічної комісії ООН. На сьогоднішній день система діє в 57 країнах.

Зараз уповноважене понад 40000 міжнародних перевізників .

Джерело: ru.wikipedia.org

Рекомендовані статті: «Що таке транспортний барометр?» « Транспортна біржа - логічний розвиток транспортної траслі! «« Принцип роботи транспортної біржі «